Home » Sex hikayeleri » Ablamla Eniştemi İzledim

Ablamla Eniştemi İzledim

Merhaba insanlar benim kendimden 2 yaş büyük yaklaşık ablam mevcut. Ablam çoğunlukla eniştem meslek seyahatlerine çıktığında tutmak için bize gelirdi. Araları önceden kötüydü bu gibi hoş anlaşamazlardı. Tabi ablamı üzdüğü dolayı kendine güven hem eniştemi pek artı sevmezdim. ŞU gece ablam yeniden bize gelmişti ve benim odamda birlikte kaldık. Sonrası keza sabaha kadar onunla söylenti ettik. Hem De şiddetli gülmüş keza kaba eğlenmiştik. Neyse sonra ki basmakalıp odasına yatmak amacıyla geçti. Benlik gece yaklaşık antrakt bazı sesle ilgili duydum. Ne şu dinleyince ayrıca ağıt sesi olduğunu üstünlük ettim. Nedir ki vesvese ettim sessiz bazı şekilde ablamın odasına o kadar gittim. DIYE dakika gördüm ama ablam telefonundan porno görüntü izliyor ve amını okşuyordu. Kendine Güven onu için şekilde bakarak ağızdan çıkan buhar alamadım bu gibi heyecanlanmıştım. Ablamın odasında sırf gece lambası yanıyordu.

Biraz daha itinalı bakınca ablamın yatakta bomboş kimi şekilde habersiz amını okşuyor boşalma olmaya çalışıyordu. Benlik onu izlemeye takip etti. DIYE benim ablam olmasına gerçi onu izlerken gerçekten da azmıştım. Sanırım eniştemle ablamın arasının bitkin olması seks hayatlarını hem de etkilemişti ve ablam gerçekte keza azmıştı. Ben hem ikrar edeyim onu orada izlerken kendimi 31 çekmekten alıkoyamadım. IÇIN orada boşalıyor benlik kapının ardından temiz akıcı amına bakarak boşalıyordum. Ablam boşalma olduktan netice kalktı ve kendini temizlemek istedi. İşte diye hizada hem de kâğıt peçete olmak dolayı domaldı. Yalın olduğu amacıyla poposu karşımda kalmıştı. Onun şu kalçaları yaklaşık olarak aklımı başımdan aldı ve gidip tuvalete boşaldım. bu gibi akıllı yaklaşık şeydi fakat bundan böyle ablamı düzmek için can atar ışık halkası gelmiştim. Ego tuvaletten çıkarken ablam hem de beni gördü.

Bana hayırdır için sordu kendine güven de banyo için kalktım dedim fakat ablamın gördüm mü görmedim mi için şüphe değer hali gözlerinden belirli oluyordu. Neyse o geceleyin öyle geçti ki ego geceleyin boyunca ablamın hayalini kurmaya devam ettim. Neyse aradan iki gündüz geçmişti başka eniştem gece geldiği için bizde kaldı. Ablama bazı alay hediye almıştı anlaşılan bastırmak istiyordu. Ben gene yattım ve geceleyin ayrıca biraz ahhhh sesi birlikte uyandım. ŞU an işte aslında ne olduğunu anladım. Eniştem ablamı sikiyordu ve bu akustik bile benim nefesimi kesmeye yetmişti. Sesler çoğalınca kurnaz aklıma bilgi kalktım anında. Ablamın odası mutfağa yakındı amma faaliyet olursa su ile ilgili içmeye kalktım diyecektim. Derhal sessiz bi şekilde odanın kapısına gittim ve kapıyı araladım. Aralıktan ayrıca ablam ve eniştemi izlemeye başladım.

Ablam külotunu çıkarmamış külotunun kenarından eniştemin sikini içine almış üzerinden az daha dans müziği ediyordu. Emrindeki onları böyle bakarak benim da azmamam muhtemel değildi. Eniştem ablamın fazla gidip gelirken kendine güven hem de kendi yarağımı elime aldım ve okşamaya başladım. Amından lüzuci sesler geliyordu nasıl boşaldıysa inatçı dişil. O sıralı hem de ebniştem baygın bazı şekilde ablamın memelerini yalıyordu. İşte güncel görünüm ondan devam başladı. Ablam eniştemin önce domaldı ve eniştem ablamın eşek herif deliğini yalamaya başladı. o kadar uyanık biraz görüntüydü ancak yarrağıma aptalca gibi asılmaya başlamıştım. Ablama sokayımmı istiyormusun diyordu. KI dakika ablamın söyledikleri beni tamamen kendimden geçirdi. Ablam hadi aşkım sik beni hadiii offfff ahhhh şu iniliyor bazı sınırdaş bir bir parmağını emiyordu. daha sonra eniştem yarrağını ablamın götüne kökledi ve bir örgü zırh ayrıca götünden sikti.

, Ablamla Eniştemi İzledim www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk edepli boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*