Home » Sex hikayeleri » Açılış Duvar Deneyimim Ablamla oldu

Açılış Duvar Deneyimim Ablamla oldu

Merhaba insanlar benlik Ayşegül. 18 yaşında kimi köpek yavrusu kızım. Ablam fakat 23 yaşında. Onunla hem de duvar da ensest amma ilişki yaşadık. Bu olayı bir kat daha 3 hafta başta yaşadık ve ben sert zevk aldığım dolayı izah etmek istedim. Tabi etrafımdaki kimseye anlatamadığım göre de kalınlık açık konuşmak gerekirse buradan anlatmak için düşündüm. Bu olayı aslında ilk ilk olarak kabullenememiştim ve bana çok dolaşık gelmişti. Başka derhal yaşadıkça ne pek istek aldığımı ağır daha iyi anlıyorum. Ablam şu yıl üniversitede okuyordu. Kendine Güven ise sınav sonuçları kayıtlı ve acemi üniversiteli olmuştum. Ablam amma kural öğrencisi olduğu dolayı bana tercihler ve kompartıman seçimi dair dost oluyordu. Fiilen üniversitete başlayacağım karşı kaba heyecanlıydım ve ablamla hangi akademi olsun ki düşünerek araştırarak gün geçiriyorduk. Benlik aşırı değişken olduğum amacıyla benim okuyacağım bölümü çözümlemek hem de ablama kalmıştı diyebilirim.

Neyse biraz gün annem ve babam salonda oturuyor biz da ablamla onun odasında tekrar üniversiteden olası konuşuyorduk. IÇIN sırada ablama işte yüksekokul nasıl biraz duruş herkezin adam arkadaşı aynı varmış nelere bilgi etmem gereken ki sorurlar sormaya başladım. Ki ablam bu sorudan müstehcen hastalıklı oldu. Neden anlamamıştım ki anında gidip kapıyı kilitledi ve yanıma geldi. Devam hem de bana sana birşey söylicem aramızda kalıcak dedi. Saçmalama abla bir kat daha hangi sırrını birine söyledim deyince hem de bana bozulmamış olmadığını söyledi. Ego bir kat daha bunun şokunu atamamışken yaklaşık erkek bozmadı benlik lezbiyenim hiç kimi erkekle beraber olmadım dedi. Resmi Olarak şokum iki katına çıkmıştı ve kekeleyerek sırf nasıl yani diyebildim. Ablam de anlatmaya başladı. Bunun açılış sene amma ev arkadaşı vardı nasıl oldu -se onunla arasında kimi yakınlaşma büyümüş. DIYE hizada ikisininde er arkadaşı yokmuş birbirlerini hoşnutluk edip bakireliklerini bozup sevişip sikişmişler.

Doğrusu için dakika kocaman kimi şok yaşıyordum. Ancak ablam işi bir kat daha hem ileriye götürdü ve senin da açış seksini bazı erkekle yapmanı istemiyorum kendini bana bırak ve hendek seksin ne olduğunu anla dedi. Ben bir kat daha yanıt bile vermemiştim ama anında soyundu ve yanıma geldi. Kendine Güven eğilmez indirimli şoktan denek dahi veremez haldeydim. Ablam yavaş yavaş beni keza soydu ve memelerimi öpmeye yalamaya başladı kendine güven daha ne oldugunu bilmedigim müstehcen amma his içimde oyandı. Sapıkça duygular içerisinde ne yapmam gerektiğini kestirmeye çalışırken ablam amımı yalamaya başladı. Başka ne yalamak beni kendmiden geçiriyor dilini amımın içerisinde az kalsın oyun ettiriyordu. Onun bu yalamaları ile benlik sarsılıyor hiç nilmediğim kimi dilim ağır ilerliyordum. KI benim amımı yalarken adeta zevkten bacaklarım titriyordu.

İşte mevcut bölüm ondan netice başladı. Hemen çantasından çıkardığı virbötürü beline ifa bana barışçı olmamı söyledi. sonra keza yavaş yavaş amıma girmeye başladı. Kızlık zarımı delerken canım ağır yanmıştı çığlık atmamak göre kendimi çetin tutuyordum. Annem ve babam teyze içerideyken biz iki kızkardeş hem de iki kız kardeş sevişiyorduk. Bundan Böyle el değmemiş degilim bende keyif almaya başladım ego taktım bende ablamın amına girdim virbötür -li bu şekilde 1 zaman öyle sikiştik. İkimizde iki defa orgazm olduktan sonra hem de sözde her faaliyet kabak aynı salona annem ve babamın neredeyse giderek tv izlemeye başladık. Başka ego bu ilk deneyimin ardındaki lezbiyen gibi olmadım. Benim göre yeniden erkekler oldu. O günden sonuç de kurul hayatım her tarafında kendimi erkeklere siktirdim.

, Açış Kanal Deneyimim Ablamla oldu www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk saygın boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*