Home » Sex hikayeleri » Ağzına dayadım kendine geldi

Ağzına dayadım kendine geldi

Ağzına öyle bir girdim ki, kadın amına doğru indiğimde iyice yorulmuş bir duruma gelmişti. Bende hiç fasıla vermeden o güzel amını en hızlı biçimde siktim ve en kısa sürede onu boşaltmayı başardım. Sonra geçtim göte başladım o dar götü sikmeye. Merhaba sikis hikayesi okurları. hikaye bağlığından da göze çarpan sanırım ” Kobrayı Saldım çayıra ” . Anlamadıysanız hikayemi anlatayım size niçin böyle bir başlık koyduğumu..

üniversite üç. sınıftayım. Alttan derslerim mevcut 2. sınıfta o yüzden 2. sınıfın derslerine de düşüyorum. 2. sınıfta yer darlığından seçim hakkımız pek yoktu ve ilk boşluğa oturdum. Yanına oturduğum kız esmer güzeliydi. müthiş derecede seksi. Yanına oturunca bir gerildi titredi bi hareketler yaptı yapmacık davranamya başlanıyor filan.

Sanırım benden yeterince etkilenmişti. sıra arkadaşım ile aradan 1 ay geçtikten sonra arkadaş olabilrdik. devamlı beraber oturmuyorduk. Bir kafede karsılastık ve birlikte oturup sohbet ederek kaynaştık. Birkaçgün arkadaşlığımız bu şekilde gitti. gene aynı kafeye gelmiştik. Bu kez birbirimizden habersiz değildik beraber geldik.

Nargile içiyor sohbet ediyorduk. Akşam çalışıyorum yaa dedi gece kulübünde çalışıyor. Yatmam lazım bacaklarına yatim dedi uzandı koydu kafasını 4 saat böyle mi yatıcaksn gel bize geçelim dedim. Nerde ki sizin ev dedi az ilerideki *** sitesinde dedim kim mevcut rahatsız etmim ya boşver dedi kimse yok ben tek yaşıyorum dedim. hmm daha önce niçin bana bundan bahsetmedin dedi ve geldi eve.

aynı şekilde uzat bacaklarını bakiym uzancam dedi uzattım. Kafasını arada hareket ettriyordu ettirdikçe benim sikim sertleşiyor kafasına deyiyordu. Elini attı bu ne hıh ? Sakin ol biraz dedi güldüm o tepkisini görünce. çünkü ondan öyle o şekilde sempatik bir tepki beklememiştim. Daha çok fazla deydirmeye çalışıyordum. indir şunu dedi indiremiyorum yardım et dedim baktı gülümsedi biraz daha bu şekilde sohbet filan işi iyice pişirdik dudaklarıma yapıştı daha sonra aşağı inip pantolonumu aşağı cekti ve yalamaya başlanıyor. Uzun bir zaman yaladıktan sonra felaket azmıştım artık açıp doğrudan amına sokacaktım.

Ona bırakmadan dikre üzerine uzandık dudakalrını hafif yaladıktan sonra onun yaptığı bu gibi indirdim pantolonunu ve iççamaşırını sıyırıp yalayım derken birde ne görim. Kıpkıllı bir amcık. Yuh bundan böyle dedim kendi kendime hiç mi kesmiyor ya bu dedim. Sanki içimi duymuş bunun gibi cevap verdi ben böyle seviyorum bilerek böyle bırakıyorum dedi. Baktım sonra tekrar mına baktım çayır gibi bildiğiniz. Yalamadım. Ayağa kalktım sikimi yalattım daha sonra o azgınlık ile seksi kızın kıllı amcığına sikimi dayadım ve içine itekledim. Kısacası Kobrayı Saldım çayıra ..

 

2 Gözlerim kapalı sikiyordum şak şak… kalitesine elimden geldiğince yakın anlatıyorum erotik hikaye yayımlanması için umarım beğeniyorsunuzdur. şak şak sikmeye devam atarken elimi açılmamış südyenine atıp avuçladım. Südyenin tamamen yukarı kaldırıp göğüslerini her ne kadar sorunsuz avuçlayabilsem de rahatsız oldum o durumdan ve % çıkarttım onu sikerken.

Daha sonra arkasından % yapıştım ellerimi öne doğru uzattım iyice kavradım sikimden göğüs üstlerime kadar değiyordu tenine ve köpek gibi sikiyordum. Göğüslerini mıncıkladım bana doğru baktı o şekilde dudaklarını ısırarak sikmeye devam ettim. Sonra sikimi çıkardım ve yeniden ağzına verdim..

iyice yalayıp beni üst zirvelere taşıdıktan sonra ohhhhhh diyerek kucağıma aldım ve amına almasını söyledim. Sikimi arkasından eyilip kavradı sikimle amına önce fırça çekti daha sonra ise aldı ve zıplamaya başlanıyor. 30 saniye kadar zıpladıktan sonra nefes nefese dur !! dedim. Durdu böyle sabit kal dedim ve üzerimde sektirerek zıplatmaya başladım. ohhhhhh ohhhhhh yeter kafi aşkım boşaaallll hahhhha ahhhhh boşaallllll boşal aşkımm parçala beni artıkk boşall içime boşaalll diye inledikce daha seri sikiyordum.

Ve sonunda istediği oluyordu boşalma tutkusu gelmişti boşalcam aşkım boşalcam hghhh ohhhhh diyerek kendimi kaybetmişçesine konuşuyor saçmalıyordum. Sex tıpkı zamanda saçmalamaktır. Zıplatırken birden sikimi çektim ve üzerimden indirip 31 çektim bırak dedi kendi çekmeye başlandı sonra ağzına aldı ve titreyerek ohlayarak ” offfffffffahhhhhhh” ağzının içine boşaldım..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*