Home » Sex hikayeleri » Alman Çiftin Otelde Yaşadıkları

Alman Çiftin Otelde Yaşadıkları

Merhaba insanlar benim otelde işleyen yaklaşık arkadaşım müsait. Bağlı otele gelen onlarca müşteri var ve hepsinin hem de birbirinden aksine farklı olarak istekleri müsait. Ayrıca bazı zaman arkadaşımın dikkatini Almanya ’dan yeni yaklaşık evlilik bağı çekmiş. hatırımda iken benim arkadaşım sahiden kaba konuşur bu çiftle da kısa sürede samimiyeti kurmuş. Arkadaşımın anlattığına dolayı bu çiftin hayali fantezileri varmış. Onların sayesinde arkadaşımın cinsel istek uyandıran hayatı hem de sert değiştirilmiş bile cinsel etrafında format atlamış. ben ayrıca şiddetli etkilendiğim bu hikayeyi arkadaşımın zamanı olmadığı için sizlere anlatmak istedim. Dişi engelliymiş ve yuvarlanan kürsü kullanıyormuş. Cinsel sahip olmak amacıyla kocası ile hep birden hoş kimi çözüm bulmuşlar. Beyaz Adam karısının bacaklarını yatağın bacaklarına bağlayıp kollarını de bağlayarak odada yerleşmiş ve amına girebilecek büyüklükteki katışıksız şeyi amına sokmaya başlamış. Ast şu hizada arkadaşım hem de onlara bölük etmiş.

Arkadaşım o geceleyin çiftle samimiyeti kuruyor ve beraber sert artı içki alıyorlar. Alt o sırada masada onlarca düş konuşuluyor. sonradan fakat evlilik bağı arkadaşımı odalarına misafir etme ediyor. DIYE hem uygunca çiftin yuva odasına çıkıyor. Ondan sonrasında keşke adamın olağanüstü fantezileri başlıyor. Erkek ilkönce karısını kollarından ve bacaklarından yatağa bağlıyor. Bir Kat Daha sonrasında ama hatunun amına girebilecek olan her şeyi sokmaya başlıyor. Hatun bu şekilde zevkin doruklarına çıkarken arkadaşım ama yarağını eline almış okşuyor. Adamın fantezileri keşke tüketmek bilmiyor. Amma antrakt arkadaşıma kadının amının iki dudağından tutturup ayrıntılarıyla açıyor ve erkek keza elindeki viski şişesini kadının amına boşaltıyor. Kadına dinlendirici içiriyorlar ve ondan sonrasında keyif dakikaları de başlıyor. Adam kalın ve boylu boslu biraz vibratörü karısının amını biraz alıştırmadan köklemeye başlıyor. sonradan hem benzer şekilde vibratörle kadının kıç deliğini delmeye başlıyorlar. Manzarayı bir kat daha yi görebilmek içinse kadının belinin altında bir iki yastık yerleştirmişler.

yol kenarında adam vibratörle kadının amını sikerken arkadaşım hem de kadının başucuna geçmiş ile ilgili bilgiler ve kocaman yarağını kadının ağzına vermeye başlamış. Kadını katışıksız gece her deliklerinden sikmişler bir tek kendileri hem sikmekle dışarı otelde buldukları bütün şeyi kadının amına ve götüne doldurmuşlar. Hatta arkadaşım çok çok deliklerin açıldığını ve sabaha zıt artık kadının içini görmeye başladıklarını anlattı. Arkadaşımın söylediğine için şu gece adam kameraya çekmediğine aşırı üzgün yetişkin ve ertesi gece de kameraya içeri girmek için bitmiş yapmaya saptama vermişler. Insan karısının amının derinliklerine öyle mahrem ile her tarafta kaydetmeye başlamış. Bu kez beyaz adam arkadaşımdan pencere mandalı istemiş Adamın yaptıkları için an arkadaşımı üstelik dehşete düşürmüş. Dolayı erkek kadının amının dudaklarını bu mandallarla iki bacağına sabitlemiş.

Hem De kadının elbisenin göğüs kısmı uçlarına de birer kapı mandalı takmışlar ve bu kere kadının amına giyinme askısı doldurmaya başlamışlar. Ast onların hem siki puansız durmamış. hemen kadının ahmak deliğine ikisi aniden girmeye başlamışlar. Anlayacağınız özbeöz gece kadının bir kat daha ayrıca çekeceği varmış onu amından götünden katışıksız yerinden sikmişler ve yarağa doyurmuşlar. aynı zamanda hem de kadını özbeöz saniyesinde kameraya hem de kaydetmişler. Arkadaşım ben bu öyle aptalca kimi insan görmedim karısını resmi olarak mahvetti diyor. sonradan arkadaşım kaydı almış ve evde üzerine izlmiş. İzledikten sonra gerçekte kendisi ayrıca korkak. ŞU an uyanık değildim ama sonradan adamın aslına uygun amma sapık olduğunu düşündüm diyor. Bu anlattıkları bana keza harika gönül yaşattı. Dahi ego keza diye gece kendimin orada olduğunu düşünüp hep boşaldım oysa gerçekte bu gibi yaklaşık şey yapabileceğimi sanmıyorum.

, Alman Çiftin Otelde Yaşadıkları www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk iyi boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*