Home » Sex hikayeleri » Askerden İzine Giren Akrabama Siktirdim Kendimi!

Askerden İzine Giren Akrabama Siktirdim Kendimi!


Askerden İzine Yeni Akrabama Siktirdim Kendimi! (Servi 21 Y., Konya / Türkiye)

Buradaki okuduğum hikayelerin bazıları bana aksi geliyordu. Özellikle akrabalarıyla sikişenlere ağır şaşırıyordum. Ancak yaşadığım bu olaydan sonra anladım ama, sikişmenin sınırı olmuyormuş…

Step Selvi, 21 yaşındayım. Aslen Adanalıyız, oysa yıllardan beri Konyada yaşıyoruz. Konya bütün nekadar çeşitli şehirlere dolayı bazı aşırı dinci bir kent sanılsa da, abartısız tersi. Fiilen katışıksız haltın döndüğü, aşı kumar ve hanım kızın geniş olduğu bir şehirdir. diğer taraftan maddesel durumunuz iyiyse, geçinip gitmek göre kötü kimi şehir merkezi sayılmaz. Seviyorum yani burayı. Ki herkes tutucu benzer görünür özbeöz haltı durum. Oyüzden attığın adımlara duyuru ediyorsun. Ki bundan 6-7 yaş ilk olarak bekaretimi kaybettim. Lisedeydim, kendimden hem de büyük bazı sevgilim vardı. Birgün elleşip öpüşürken benzer, derhal oldu. Başlarda kaba üzüldüm üzüntülü oldum, hayattan soyutladım kendimi falan, başka sonra anladım başka, bunlar faydasız, dışarı giden şey geri gelmeyecek.

Kızlığımı bozan sevgilim pskiopat verim ve bitirdim. Öylece kalakalmıştım, beni kimi alırdı? Yada ailem duyarsa ego ne yapardım? Derken yaklaşık sevgilim daha oldu. Evliydi, fakat görücü usulü evlenmiş. Derhal tabi binadaydı, eşiyle araları aşırı kötüydü. Biz bununla hem içli hiddet olduk, hemde sevişiyorduk. Birgün anlattım buna ellenmemiş olmadığımı, yortu etti resmen. Kızlığımı kaybettikten 4 sene sonrası başlangıç çağ başka biri göre sikildim ve harikaydı. Onunla de ilişkimiz öteki seneye çok sürdü. Ancak aralıksız sikişmiyorduk, tadı kaçmasın için. Derken onunla hem de yürümedi ve ilişkimizi bitirdik. Ondan ayrılalı 7-8 mehtap geçti. Hem De azgındım, hemde sikişmek için deliriyordum.

Bizim anne vasıtasıyla Antalyada bir akrabamız hazır, onun oğlunun askerliği Ankaraya bozuk. Kuruş Yüksekokul aydınlatılmış, hemen hemen gidebilmiş askere, 25 yaşındaydı. Annem tarafının bağlaşık ilişkileri ayrıca kaba sıkıdır, annem illa tutturdu, “Celp Kâğıdı oğlum, Ankara-Konya tez katar müsait artık, başlangıç izninde 1-2 günlüğüne bekleriz!” diye. Ben de, kimdir necidir bilmediğimden umursamıyordum. Daha adının Celp Kâğıdı olduğunu biliyordum.

Birgün Davet telefon açtı anneme, 2 günlüğüne ayılmak istediğini, hazır olup olmadığımızı sordu. Annem sert sevindi, “Tabiki buyur gel oğul!” dedi. Bitişik dönem ben çarşıdan eve geldim, annem beni kapıda karşıladı, “Kızım Teslim Ol Çağrısı abin geldi, içinde ağır ve kimi merhaba da!” dedi. -Da geçtim, merhabalaştık, elimi sıktı, gülümsedi. Ağır çekici gözleri vardı, yüksek, esmerdi. Gerçekçi sevdiğim bir tipteydi, bakışları resmen içimi yakıyordu.

Neyse son bölüm oldu, yemekler yendi, çaydı kahveydi, sohbetti derken yatma vakti geldi. Onun da odasını hazırladık, cümbür cemaat gitti yattı. Ego geceleyin kalkıp su içmek bahanesiyle, Çağrının uyuyup uyumadığına baktım. Mutfak balkonunda sigara içiyordu. Yanısıra gidip, “Aa daha uyumadın mı sen?” dedim. “Hayır, ölüm tutmuyor!” dedi. “Doğuş?” dedim. Güldü, “Askerdeyim, medeni hayatı özlüyorum!” dedi. Konuşurken sigarayı çok kimi çekiyordu ki, sözde beni çekiyordu içine. Şiddetli çürük olmuştum. Birsüre daha lafladıktan sonuç gidip yatağımda mastürbasyon yaptım. Yavaşça, ancak çok amma zevkle boşaldım.

Sonraki sabah kahvaltıda buna çok bakıyordum fakat, ‘gel beni sik! ’ der falan. Bana Mevlanayı sapmak istediğini söyledi. Benlik keza onu oralara, çarşıya gibi götürdüm. Son Bölüm kelimesi kelimesine eve dönerken, caddenin kenarında sağ ayağına kimi lokomotif çarptı. Telaşlandık hemencecik hastaneye götürdük. Sağ ayağı çatlamış, acil birşeyi yoktu, ancak tekrar sert huysuz basıyordu. Annem tutturdu bağlı, “İmkanı dalgın oğul, seni bu gibi Ankaraya göndermem, ayağın iyileşene pek kal burda! Biz şimdiden akşama pek çalışıyoruz, barınak sana kalır, istirahat edersin!” şu. Teslim Ol Çağrısı başta akseptans etmedi, fakat nihayet annemlerin ısrarıyla (ve eminim fakat beni hem de sikebilme isteğiyle) kabul etti. Yani 1 hafta bir kat daha bizdeydi. Sert sevinmiştim.

Benlik sabahları 7 hem de kalkıyorum işe defolup gitmek uygun, için zaman kalktığımda baktım Çağrının Laptopu salonda tablo üstünde duruyordu. Herkes uyuyordu nasıl olsa, açtım Laptopunu ve karıştırmaya başladım. Ve karıştırdıkca gözlerime inanamadım. Birsürü pornografik yayınlar siteler, er erkeğe sikişmeler, dişil kadına sikişenler, ensest şeyler, fantaziler, kırbaçlar, kelepçeler… Anlayacağınız sekse aç biraz erkekti. Ben keza önceden azgındım, kelimesi kelimesine delirmiştim resmi olarak. daha sonra MSN konuşmalarına baktım, Uçuş adında dul kimi karıyla konuşmaları vardı. Karı 45 yaşında, gerçek dışı sikişiyorlarmış. Karıya benden bahsetmiş, “Müttefik olmasa kendine güven ona gününü gösterirdim, o memelerini çekmek karşı neler vermezdim, hele o amı götü devamsız mu, beni kudurtuyor!” benzer gibisinden. Karı da buna gaz pedalı vermiş, “Görülmeye Değer Yerler benzer erkeksin, birlik olan gibi deme, sıkıştır sik, çağırmak ama yarak istiyor orospu!” gibisinden. Çeyrek Tanrım! Bunları okuyunca oracıkta boşalcaktım nerdeyse. Laptopunu kapadım, başka kafama koymuştum, ona zor kullanarak siktirecektim kendimi…

Son Evreler işten erken çıktım, aceleyle eve gittim. Oysa baktım Davet evde yok. Korktum, acaba Ankaraya mı döndü diye. Annemi aradım derhal, sordum. Nefer arkadaşının tek Konyalıymış, yemeğe onlara gitmiş. Rahatlamıştım. Annemlerin gelmesine ayrıca daha 2 zaman vardı. Bir Tane gelmeden biraz banyoya gireyim dedim, soyundum odamda, aynada okşadım kendimi bir, amımı sulandırdım, sonrası yatağa uzanıp yastığı altıma aldım ve onun hem de daha iyisi titreşimli vibratörümü diklemesine koyup çalıştırdım, amıma soktum. Kendimi kaybetmiş şekilde Vibratöre oturup kalkarken, birden kapı açılıp, karşımda Çağrıyı görür görmez resmen beynimde şimşekler çaktı. Hemen toparlandım ve battaniyeyi üstüme çektim. Tamamlanmış onunla sikişmeyi fantezi ediyordum, oysa beni böyle görmesi ağır nadir olmuştu…

Davet ayrıca gördükleri aykırı kendini zor toparladı ve “Yaa şiddetli özür dilerim, pardon, ağır pardon!” diyerek utanmış biraz şekilde topallayarak kaçtı. Bense utancımdan annemler gelene öyle odamdan çıkamadım. Akşam oldu annemler geldi, hep birlikte besin yedik, ancak ikimiz hem de konuşmuyorduk. Birtaraftan keza üzülüyordum, Davet 2 zaman sonra gidecekti ve biz bir kat daha sikişememiştik derhal, umudum kırılmıştı.

Neyse gece oldu, yattık hepimiz. Ego hem de bu düşünceler arasında uyumaya çalışırken, sakin bir biçimde odamın kapısının açıldığını farkettim. İnanamadım, Davet karşımda duruyordu. Yataktan çıktım hemen hemen gittim, “Evet, ne istiyorsun?” diye sordum. Birdenbire ağzımı kapatıp, “Sus! Sus sus!” dedi. Kafamamı sallayıp sustum. Arkama geçip, “Bağırmayacaksın değilmi?” diyerek sürtünüyordu arkama. Heyecandan delirdim resmi olarak. Ağzımdaki elini zayıf aralayınca, “Bağırmıyacağım!” dedim. Elini ağzımdan çekip memelerime indirdi ve bu gibi bir sıktı ama memelerimi, nefesim kesildi. Her konuşmuyorduk. Beni duvara yaslayıp eşofmanımı sıyırdı, üstümdekini yırtar gibi çekti aldı. Amımı bu tür kimi yalamaya başladı ki, dördün Tanrım! O Kadar birşey görmedim. Bağnaz it falan, şapur şupur emip somuruyordu resmi olarak. ara sıra keza, “Mmmmhhh, harikasın, ohhh, mmhhh!” diye söyleniyordu.

Sert hoşuma gidiyordu, fakat, “Korkuyorum, bir tane ileriki, çalışma!” dedim. “Kaygı başarı sebebi uyanmazlar, sen yeter ancak sesini çekme!” dedi. Celp amcığımı yalarken ben 2 defa boşalma oldum dahi. Kulağıma fısıldayarak, “Dayanamıyorum, geçirecem artık şu işlenmemiş amına, aylardır hasretim amcık sikmeye!” deyince, tamamen kudurdum, “Benlik keza aşırı özledim sikişmeyi, hadi sik beni!” dedim. Beni huzurunda domalttı ve arkadan amıma yarağını sürtmeye başladı. Mmmhhhh harikaydı. 7-8 aydır amıma abartısız yarak girmemişti. Sonuç yavaşça geçirmeye başladı. Yapı durdu yarı, bu tür zevkliydi ancak, ohhh. İkimiz ayrıca kabuk gibi sağlıklı inliyorduk. Aniden bire geçirmesiyle kendime geldim. Şak şak şak sikmeye başladı beni. Süperdi. Saçımı çekip, memelerimi yoğurup sikiyordu. Amımdan sular akıyordu resmi olarak. Sonrası için ayrıca, “Dayanamıyorum, benlik ilk postayı geleceğim, aylardır başlangıç sikişmem bu!” deyip, amımdan çıkardı sikini ve sırtıma bu gibi amma fışkırttı fakat, sesini duyar gibiydim…

Dönüp baktığımda bir kat daha yarağı dimdikti, harikaydı. Hemen ağzıma aldım ve emmeye başladım. Ayağı acımasın ki oturdu. Benlik emerken gözleri kayıyordu, kendinden geçiyordu. “Kucağıma gel!” dedi. Oturdum kucağına, ağır soktu amıma. Ego oturup kalkmaya başladım, şu da alttan geçiriyordu. İnanılmazdı. Birsüre hem de çok sikti beni. Ayağı sarılı olduğu uygun ayakta duramadık o kadar. Devam bacaklarımın arasına geçip olağan pozisyonda beni baya amma sikti. sonradan onu altıma aldım ve sikine oturdum. Aşkın salak aynı oturup kalkmaya ve hoplamaya başladım. yapış yapış amıma yeni başlayan sikiyle ‘Şak şak ’ sesle ilgili geliyordu. Ağızdan Çıkan Buhar nefeseydik. Bazı periyot da böyle sikiştikten sonrası çılgın benzer inlemeye ve “Geliyorum gene!” demeye başladı ve “Gel aşkım, içime boşal!” dememle, ikimiz yine de alık falan orgazm olduk…

Sikini amımdan çıkarıp üstünden kalktığımda heryer sperm ve am suyu olmuştu. Uzandım yanında. Bazı nokta sustuk. Kimi sigara yaktı ve fısıldaşarak konuşmaya başladık. Sonrası keza, ne olur ne olanaksız için, odasına gitti. Bitişik zaman da katışıksız fırsatta oramı buramı elledi, sıkıştırdı. Askere arka dönmeden de hemencecik odamda beni kaşla kompartıman arası 2 dakikada sikip, bu tür gitti.

Şuan 3 mehtap oldu teskereyi alalı. Ama Antalyadan çok Konyada duruyor. Burada biraz bayilik açtılar, orayı kontrole geliyormuş gibi gelip, ayda 3-4 gündüz bizde kalıyor ve beni sikip gidiyor. Birisi keza birşey farketmiyor, sözüm ona, abi kardeşiz ya biz 🙂

Selvi
, Askerden İzine Gelen Akrabama Siktirdim Kendimi! www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk iyi boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*