Home » Sex hikayeleri » Aynı Anda iki Kişiyi Birdenbire Aldım

Aynı Anda iki Kişiyi Birdenbire Aldım

Kutlama yakınlar. Ego Buket 28 yaşında yaklaşık bayanım. Eşimle bir yaş başta evlendik ve onu gerçekten aşırı seviyorum. Eşimle eşsiz sorunumuz onun benim böylece düş sevmemesi. O bu fantezileri sevmedikçe ben daha sert istemeye başlamıştım. Kocam beni sikerken resmen yoruluyordu bundan böyle. O sikmekten bıkıyordu fakat ben sikilmekten bıkmıyordum. bu tür doyumsuzdum ki kocam artık sikmekten yorulmuştu. Eşimle birlikteliğe girince zevkten uçuyorum bitmesin istiyorum ki kocam bu duruma bir kat daha pozitif dayanamıyordu. Ego doymadan bu ticaret kısa boylu sürede bitiyordu. Kocam beni sürekli siksin sikmekten biraz bıkmasın istiyordum oysa nerdee. Bu yüzden ayrıca bir kat daha 1 almanak evliyken kocamı aldattım. Derhal size hikayemi hesap vermek istiyorum.

Kocam hafta sonu alım satım seyahati göre Ankaraya gidecekti. Aklıma bu şkş günü değerlendirmekten öbür biraz zımbırtı gelmiyordu. İçimden bu iki günde ne yapabilirsem yaparım aksi halde da bir daha bu fırsat elbette elime geçmez için düşünüyordum. Kocam seyahate harcama gitmez benlik ayrıca internetin başında soluğu aldım ve araştırma yapmaya başladım. Kendimi siktirecek birilerini arıyordum. Neyse birini buldum ve mail attım. Ki erkek o gündüz mailimi yanıtlamadı. Sonraki zaman keşke uyandığımda mailime cevap gelmişti. Derhal buıluşmak için birbirimize zaman verdik. Biraz 2 zaman sonrası buluşacaktık ve ben kaba heyecanlanmıştım. Buluşacağımız yere gittiğimde onu gördüm ve fiilen heyecanım iki katına verim. -Diği Için sert ateşli ve gizli biriydi. Başka benim de ondan arka kalır yanım yoktu. Kendine Güven da kendime yeterli bakan çekici biraz bayandım. Adamla etek bozuk para görüşme ettikten sonra anında beni ayarladığı otele götürdü. Bir Kat Daha odaya fayda çıkmaz sokak hem de beni duvara yasladı. ŞU sırada ayrıca odaya amma fert bir kat daha bilgi.

KI dakika sahiden kaba memnun olmuştum. Çünkü bu benim hayallerimdeki fanteziydi. İki fert kadar sikilecektim. İkisi pat diye ayakta kıyafetlerimi parçalarcasına çıkardılarç. sonra de ellerimden ve ayaklarımdan beni yatağa bağladılar. bu tür zevk alıyordum ancak çıldıracak haldeydim. başta beni şu şekilde tabi olarak biraz dönem her tarafında beni yaladılar. Bir Kat Daha sonrasında eğer beni çözdüler ve benim çap memnuniyet aldığım pozisyona geçtik. Adamlardan kimse yatağa yattı ve kendine güven ayrıca gibisi çıktım.Diğer erkek eğer arkada kaldı ve ne yapacağı ayrıca belliydi. Derhal arkamdan yaklaştı ve yarrağını sokmaya başladı. DIYE derece başka amma şeyden keyif aldığımı hatırlamıyorum. öyle şık sikiyolardı ancak resmen tavan yapmıştım. bu tür zeki siktiler bu tür uyanık yaladıklar fakat ego azgınlıktan öleceğimi sandım. o kadar işi biliyorlardı ancak sanki pornografik yayınlar yıldızları gibiydiler.

ŞU zaman beni sikmeyi bıraktıklarında zaman adeta sabahın 6 ’sı olmuştu şu şekilde uyuya kalmıştım. O günü hayatım baştan başa unutmadım ama onlarla yeniden hem de sikişmedim ki gündüz beni sikip bıaktılar. Ben için günden netice iyice yerimde duramaz ayla geldim ve hep kocamdan başkaları birlikte sikiştim. Hemen Hemen bu şekilde azgınlığımı dindirebiliyordum. Daha amma kaba macera yaşadım bu sade ilkiydi. Mutlaka onları keza sizlerle yeralmak istiyorum. Teyze kocamla birlikteyiz ama ego başkaları ile yatmaktan de art durmuyorum. Bu ilk seferde ve aynı anda iki erkekle aniden olması nedeni beraber benim göre şiddetli özgül oldu. Bundan geçen anılarımı ayrıca sık sık sizinle paylaşmayı düşünüyorum. Umarım beğenmişsinizdir ve siz keza benim çok zevk almışsınızdır. Hikayeme yapacağınız yorumları merakla bekliyorum.

MERHABA EGO ÖZLEM 20 YASINDAYIM ANINDA ANTRAKT BIRLIKTE BOSALALIM 003225889975

, Aynı Anda iki Kişiyi Aniden Aldım www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk uygun boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*