Home » Sex hikayeleri » Bar’da Tanıştığım Kızı Tuvalette Siktim

Bar’da Tanıştığım Kızı Tuvalette Siktim

Merhabalar adım Ünal, 23 yaşındayım. Üniversite son sınıf öğrencisiyim ve baba parası yemekle meşgulüm:). Sürekli mekanlara takılır ve hep karı kız peşinden koşan full abaza bir insanım dişi kuş görsem indirip sikesim var o derece. Sınıf içerisinde de arkadaşlarım bana sapık lakabını takarlar hep. Sürekli üniversitede ki kızları röntgenler ve bacaklarını izlerim. Gerçi benim için önemli olan memelerdir, bayılıyorum o harika vücutlu üniversiteli kaşarların memelerine, hep sikesim var. Bir gün arkadaşlar bar’a gidelim diye tutturdular, bende olur deyip eve gidip duş aldım güzel bir gömlek ve pantolon seçtim dolabımdan daha sonra hoş kokular sürerek kendimi full bir şekilde hazır hale getirdim. Kızlı erkekli grup olarak eğlenmeye gittik. İçeri girmemle sikim tavan yaptı resmen, barın her köşesinde yavrular oynayıp duruyordu. Ben ise bir köşeye çekilip sadece onları izlemekle yetindim, arkadaşlarım kopmaya başladı ve beni de piste alarak eğlenmeye başladık.

Bizim gruptan yan sınıf öğrencisi olan Buse harika vücudu ile yılan gibi oynuyordu oruspu, sanırsın iki gram kemik yok nasıl bir göt var üstünde öyle görmeniz lazım o salladıkça sikim kasılıyordu. Bende o kalabalıkta arada bir yapışıyordum oruspuya ve birlikte oynamaya başladık. Herkesin elinde içki lıkır lıkır tüketüyordu. Bir süre daha oynadıktan sonra yoruldum ve köşeye çekilerek bunları izlemeye başladım. Bir yandan alkol alırken diğer yandan pisti gözetliyordum. Sonra birden pistte bir hatun gördüm, ama nasıl bişey resmen eritti beni öyle hoş oynuyordu ki dayanamadım hemen piste zıpladım bende. Ne kadar yanaşmaya başlasam salak arkadaşım Rıfat önüme geçerek sarhoş kafasıyla buna mani olup duruyordu. Sonunda Rıfat gerzeğini iteledim ve kızla karşı karşıya geldik.

Bir süre göz göze gelerek oynadık birlikte sonra elini omuzuma atarak seksi seksi dans etmeye başladı, ve bende elimi vücudunda gezdirerek cevap verdim. :). Ve artık kız tamamdır deyip, bir saniye olsun ayrılmadım biri kapmasın diye fakat git gide yorulmaya başladım ama kızda daha tık yok halen oynuyor oruspu. Kulağına eğilerek kendisine içki ısmarlamak istediğimi söyledim gülümsedi ve elini belime atarak hadi oturalım dedi. Birlikte ücra karanlık bir oturma köşesine geçip viskilerimizi istedik kız çok sarhoştu bende az meyhoş olmuştum.

Kız resmen bana yaslanmış koluna sikime değdiriyordu, birden dönüp yarağın kalas gibi olmuş sündürmemi istermisin demezmi, beynimin şanterleri attı resmen hemen dudağına girdim ve nasıl yapacaz diye kulağına mırıldandım. Beni takip et dedi ve kalktı. Peşinden gittim bir arkadaşını masadan kaldırdı ve tuvaleye doğru ilerlediler. Bayan arkadaşı ile bir şeyler konuştu ve bana göz kırpıp gel diye dudaklarını hareket ettirdi. Bende diğer kızın yanından geçerek bayanlar tuvaletine girdim kimsecikler yoktu ve bir tuvaletin içine girip kapıyı kilitledi ben burası olmaz deyince, korkma arkadaşım haber verir dedi telefon çalınca sessiz ol ve birşey yapma dedi bana bende tamam dedim. Telefonu klozetin üstüne koydu pantolonumu indirip yarağımı ağzına aldı o dudağında ki ruj yarağımın dudaklarında krem gibi gidip gelmesini sağladı, sonra mini eteğini kaldırıp külotunu indirdi bende hemen arkasına dayadım önce götüne soktum ve yavaş yavaş çakmaya başladım hafif inleyince üstünü aralayıp aradan memelerine sıkarak amcığına çakmaya başladım tam yarım sat boyunca siktim ve en son kalçalarına boşalarak rahatladım. Adını bile bilmediğim kız bu kadar yeter deyip gitti ve bende hemen çıkıp arkadaşlarımın yanına gitti o geceden sonra 3 defa gittim o bar’a tekrar onu görmek umudu ile ama malesef bulamadım kendisini. erotik hikayemin arasında önemli bir yeri olacak ve başka hikayelerim olursa burdan paylaşacağım herkesle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*