Home » Sex hikayeleri » Barda Tanıştığımız İki Erkekle Yaşadığımız Cinsel Istek Uyandıran Anımız

Barda Tanıştığımız İki Erkekle Yaşadığımız Cinsel Istek Uyandıran Anımız

MERHABA hareket Ayfer. 28 yaşındayım, bekarım ki el değmemiş değilim. Alım Satım amacıyla İstanbula acemi taşındım. Kural müşavirliğinde bayağı koşuşturmalı ve zahmetli kimi işim var. Özbeöz gece ayaklarımı arkadaş canlısı suya sokmazsam ağrısından uyutmaz, diye denli detaylı. İşim gereği ufacık etek ve bluz süslemek zorundayım. Ama göğüslerim iri yarı olduğu uygun yanımda herzaman sokulma masal taşırım, düğmem koparsa ki, çoğu kez de denetim ederim. Ara Sıra ofise uğramadan 5 yere toplantıya defolmak zorunda kalıyorum. Gene bu tür bir gündü ama, bundan böyle terfi atacak halim kalmamıştı. İşarkadaşım Esra ile Ortaköy tarafında bazı Cafeye oturduk. Boğaz havası terden yapışmış giysilerimizi alttan alttan serinletiyordu. Yaklaşık düğmemi açayım derken, üstten iki düğmem koptu fırladı yere, kalabalığın olarak kayboldu. Kendine Güven, “Tühh ya, boktan oldum!” dedim. Esra de, “Köşe boşver, sayfiye koku alma yeteneği görsün!” deyince gülüştük. Oysa halk bundan böyle sade bakmıyor, birbirlerine bulgu etmeye başladılar bizi. Yani sahiden beni. Bu ayak hem hoşuma gidiyor, hem rahatsız oluyordum.
Cafede biraz dinlendikten sonrası ofise uğrayıp, dosyaları bırakıp, ordan hem Beşiktaşa geçmeye karar verdik. Esra, “Birkaç bira yuvarlasak?” şu devinim etti, benlik hem de hemen teslim alma ettim. sırası gelmişken göğüslerimin fazla açık olduklarını unutmuştum tam. Adamların gıda benzer bakmalarına önceden alışkınım. Beşiktaşa gittik, ordan İstiklal, derken soluğu kimi barda aldık. Biralar geldi, ki garsonun gözü bende, sürekli, “Birşey mi istediniz?” ki yanımızda bitiyor. Esraya diye garsonun hallerini dolaşık bulduğumu söyleyince, Esra bana memelerimi hatırlattı, fakat birden utandım. Esra fakat, “Ayferciğim bu geceleyin hem böyle olsun, ne müsait sanki, iki düğmen apaçık olsa nolur?” dedi. “Neyse!” dedim, bardak kaldırdık, eğlenmeye kaptırdık kendimizi. 
Çaprazlama masadan iki er bizi çürük halde kesmeye başlamıştı. Hani en küçük bazı işaret versem hemencecik masamıza gelecekler. Esraya, kızgın masadakilere gizli gizli bakmasını, tiplerini beğendiyse masaya çağıracağımı söyledim. Esra şimdiden (Her sikim hıyar diyene amma başa çıkılması zor kimse tuzlu alıp koşan tek), “Çağır piliç, yağız olanı benim fakat! Kimbilir ne kocaman siki vardır!” dedi. Esrayla birbirimize baktık ve koptuk gülmekten. Esra hafiften içki alemi olmuştu dahi. Ben adamlardan birine gülümseyince, kalktılar ve bizim masaya dürüst harekete geçtiler. Yanımıza gelip, “Selam, oturabilirmiyiz?” dediler. Esra güldü, ego keza, “Doğuştan, buyrun!” dedim. Esmer olan (Buğra) oturur oturmaz, Esra elini adamın dizine koydu. İçimden gerçekçi (Yuh fahişe, yaklaşık bekleseydin!) ki geçiriyordum ki, Esra adamın sikini pantolunun üstüne okşamaya başladı. Ağzım besbelli kaldı resmen. Bizim Esra meğer ne o kadar hızlıymış. Adamları benlik çağırdım, eş nerdeyse oracıkta siktirecek kendini. Baktım bunlar yiyişmeye başladılar, kendine güven acayip oldum. Benimki de (Halim) bunu farkedince, “İsterseniz alternatif biraz mekana geçelim, burası biraz halsiz geldi bana, müzikler edepli değil, ne dersiniz ha?” dedi. Amacı onları birbirinden birazcık ayırıp soğumalarını sağlamaktı tabii. Ben anında, “Aaa evet evet, yeterli olur!” ki atladım. Esra, “Ne oluyor?” demeye kalmadan, hep beraber kalktık.
Benlik utana sıkıla bu acemi tanıştığımız adamlarla yürürken, Esra adamın koluna girmiş kahkaha soy soy yürüyordu. İçimden, (Ah Esra alacağın olsun orospu!) dedim. Kendine Güven adamlardan kurtulmanın yolunu ararken, Halim koluma girdi ve kulağıma, “Bunaltı başarı sebebi, Buğra ayrıca ben de öğretmen insanlarız, rahat ol, eğlenmene bak, Esrayı düşünce, onun kafası şık büyümüş, ancak Buğra iyi adamdır!” deyince, yaklaşık rahatladım. Bazı gece kulübüne girdik. Bizi buyur ettiler. Halim selamlaştı, onu tanıyorlardı. Derhal bizi loca aynı bir yere aldılar, içkiler yemekler masamızı donattılar. Halim garsona, “Servisi benlik yaparım, siz bizi hasta etmeyin yeter!” dedi. Garson de, “Peki Halim beyefendi!” deyip, perdeyi çekti gitti. Ego yaklaşık etkilenmiştim açık konuşmak gerekirse, zinde ve tanınmış erkekleri bütün sevmişimdir. Halim ’e karşıt bir bir kat daha gizli davranıyordum bundan böyle.
Esra, “Ben amma lavaboya gideceğim.” dedi kalktı, ancak biraz sallanıyordu. Ben keza kalktım, koluna girdim, hep birden gittik. Içinde girince bana, “Piliç Ayfer, Buğraya dibim düştü, adamın siki bileğimden kaba saba resmi olarak, barda lüzuci oldum!” dedi. Şaşırmıştım, “Kızım sen ayyaş değilmisin?” dedim. “Devamsız değilim, Buğranın işini düzeltmek göre sarhoşmuşum aynı yapıyorum! Eee, Halimin siki nasıl? Kocaman mü? Adam memelerine anlamsız adi bakıyor, en uç memelerini sikmeyi düşünüyor, benden söylemesi!” dedi. “Halim kaptan kimse, o kadar modern gitmez!” dedim. Esra tahrik eden bazı kahkaha attı, “Biraz saate pek bu ikisi bizi bağırta bağırta sikmezlerse ben hem de birşey bilmiyorum!” dedi ve lavabodan dışarı verim. Benlik ayrıca ardından, aşırı koluna girdim, aldatmaca yaptığı açıklanmış olmasın o doğuştan. Fakat kimsenin umrunda değil gibiydi, herkesin kafalar kurnaz olmaya başlamıştı.
Artık olayın rengi belli olmuştu, kendimizi siktirecektik. Ego de ayyaş olmuşum gibi yapmaya başladım, Esradan ilk kez amacımıza payına düşmek dolayı. Halimle salak benzer öpüşmeye başladık. Halim hem de masanın altından bacaklarımı okşuyordu. Benlik keza elimi masanın azalarak götürüp direk fermuarını açtım, sikini çıkardım, elimi art çıkardım masanın üstüne ve Halime baka baka elime tükürdüm, aşırı elimi masanın aşağı götürdüm ve sikini yakaladım. Halim aniden dudaklarıma yumuldu. Masanın altından sikini koparır falan 31 çektiriyordum. Halim sırtımı okşayan elini aşağıdaki kaydırarak, küçücük eteğimin belinden halinde sokmaya ve popomu okşamaya çalışıyordu. Kendine Güven hem de arkadan eteğimin fermuarını açıp yaklaşık yukarı kalktım. Gerçekten sırf eli gizli girsin istemiştim, ancak şu kusur anladı ve eteğimi külodumla hiç durmadan alt çekti. Eteğimle külodumu ayaklarıma çok indirmişti, netice eğilip ayaklarımı tekerlek çark kaldırıp, eteğimi ve külodumu aldı, oturduğumuz yere koydu. Daha Alçak tarafım ayrıntılarıyla çıplak kalmıştı. Bundan Böyle ne olacaksa olsun o düşünerek, Halimin önceden dışarda olan sikinin gibisi oturdum. Resmi Olarak geceleyin kulübünün locasında, daha yeni tanıştıgım amma adamın önemli sikinin üstünde zıplıyordum, hemde Esra ve Buğranın gözlerinin önce!
Esra sikildiğimi görünce, “Vay orospu vay!” şu bağırdı, başka kendine güven onlara bakamıyordum tam, acilen utanıyordum sanırım. Esra keza masaya oturup, eteğini beline sıyırdı ve Buğraya, “Yala amımı!” diye emretti. Buğra amma yandan üstünü çıkarıp, kimi komşu de Esranın amını şapur şupur yalamaya basladı. Birazdan Esra Buğraya, “Hadi bundan böyle sok sikini, amım yanıyor!” diye bağırmaya başladı. Esranın bağırmasına garsonlar vadeli diye endişeleniyordum fakat, Halim garsona seslendi. Kilit Nokta açıldı, garson bizi bu tür gördüğü halde istifini bozmadan Halimin ağzına kulağını götürdü. Netice ayrıca, “Hazır efendim!” diyerek gitti. Birazdan köpürme getirdi patlattı ve Esrayla beni yıkadı resmen ve gitti. Halim memelerimin üzerinde terazi şampanyayı emiyordu. Sonra pantolununu çıkarıp attı, sikini memelerimin arasına soktu, ben hem de ellerimle memelerimi sikine sardım, Halim deli gibi memelerimin arasında gidip gelmeye başladı. Okadar ağır hoşuma gitti oysa, “Sik memelerimi, boşal üstüne, yıka beni döllerinle!” şu inliyordum…
Halim ansızın beni ters çevirdi ve masaya domalttı. Götümü sikecekti. Sikini dayadı, soda dolayı siki kaydı birden malumat götüme. DIYE anda, “Orospu!” şu bağırdım, ama Esra dönüp baktı. Kendine Güven keza acıyla gülerek, “Sana değil be, götümü siken orospuya dedim!” deyince herkes gülmeye başladı. Doğrusu Fahişe Çocuğu çağırmak istemiştim, ama nedense ağzımdan bir tek Orospu çıkmıştı. yol kenarında Esra benim hızıma yetişemiyor o deliriyor, Buğraya devamlı buyruk veriyordu, ki Buğra sinirlendi, “Sus be orospu!” deyip sikini Esranın ağzına, sırılsıklam soktu. Esranın gözünden yaşlar geliyor, yarak ağzına girip çıktıkça, “Gluk gluk!” sesler çıkarıyordu. Onları izlerken götüme girip giden kocaman sikin verdiği zevk inanılmazdı. Halim inlemeye başladı ve bana, “Hemen dön!” dediği zaman ne etmek istediğini anlamıştım. Anında döndüm, sikini memelerimin arasına aldım, memelerimle onun sikine 31 çekiyordum. Çok yaklaşık patladı ama, ağzıma yüzüme gözüme hatta geldi dölleri. Hemencecik sikinin sapından tutup ağzıma aldım, yalayarak temizledim. Buğra da sırası gelmişken Esranın ağzına patlamış, ama Esra hepsini yutamadığı uygun döllerin biraz kısmı dudaklarından akıyordu. Orospu eliyle onları de toplayıp hepsini yuttu.
Sabahtan 5 ’e çok için mekanda sikiştik. Esranın hem de benim hem am ahmak dümdüz oldu. Başka Halim bütün seferinde memelerime boşaldı. Hatta Buğra Esrayı sikerken, bana, “bir defa hem benlik memelerine dökmek istiyorum!” deyince, Esra buna şiddetli bozuldu, oysa neyse oysa küsmedi bana.
Ogün fahişe Esraya uydum ve doğruca şık kimi sikiş yaşadım :), Barda Tanıştığımız İki Erkekle Yaşadığımız Cinsel Anımız www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk uygun boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*