Home » Sex hikayeleri » Barda Tanıştığımız İki Erkekle Yaşadığımız Seks Anımız

Barda Tanıştığımız İki Erkekle Yaşadığımız Seks Anımız

MERHABA adım Ayfer. 28 yaşındayım, bekarım oysa ellenmemiş değilim. Sanat amacıyla İstanbula acemi taşındım. Dava müşavirliğinde bayağı koşuşturmalı ve yorucu amma işim var. Katışıksız geceleyin ayaklarımı samimi suya sokmazsam ağrısından uyutmaz, diye denli kapsamlı. İşim gereği mini adım ve bluz giymek zorundayım. Ancak göğüslerim kocaman olduğu uygun yanımda herzaman sokulma hikâye taşırım, düğmem koparsa için, sıkça ayrıca otorite ederim. Bazen ofise uğramadan 5 yere toplantıya gitmek zorunda kalıyorum. Tekrar böyle yaklaşık gündü başka, bundan böyle hareket atacak halim kalmamıştı. İşarkadaşım Esra beraber Ortaköy tarafında bir Cafeye oturduk. Boyun havası terden yapışmış giysilerimizi alttan alttan serinletiyordu. Amma düğmemi açayım derken, tepede iki düğmem koptu fırladı yere, kalabalığın halinde kayboldu. Ego, “Tühh ya, boktan oldum!” dedim. Esra keza, “Bölge boşver, memleket koku alma yeteneği görsün!” deyince gülüştük. Oysa insanlar artık bir tek bakmıyor, birbirlerine belirti etmeye başladılar bizi. Yani fiilen beni. Bu ayak hem hoşuma gidiyor, ayrıca rahatsız oluyordum.
Cafede amma dinlendikten sonuç ofise uğrayıp, dosyaları bırakıp, ordan da Beşiktaşa geçmeye tespit verdik. Esra, “Birkaç bira yuvarlasak?” için teklif etti, ben hem de anında kabul etme ettim. bu vesileyle göğüslerimin pozitif açık olduklarını unutmuştum tam. Adamların yiyecekler falan bakmalarına önceden alışkınım. Beşiktaşa gittik, ordan İstiklal, derken soluğu biraz barda aldık. Biralar geldi, ama garsonun gözü bende, devamlı, “Birşey mi istediniz?” diye yanımızda bitiyor. Esraya için garsonun hallerini garip bulduğumu söyleyince, Esra bana memelerimi hatırlattı, oysa pat diye utandım. Esra -se, “Ayferciğim bu gece da bu gibi olsun, ne müsait yarı, iki düğmen apaçık olsa nolur?” dedi. “Neyse!” dedim, cam kaldırdık, eğlenmeye kaptırdık kendimizi. 
Kızgın masadan iki işçi bizi terbiyesiz halde kesmeye başlamıştı. Hani en küçük biraz bulgu versem derhal masamıza gelecekler. Esraya, karşıt masadakilere gizli gizli bakmasını, tiplerini beğendiyse masaya çağıracağımı söyledim. Esra çoktan (Özbeöz sikim hıyar diyene bazı başa çıkılması zor kimse tuzlu alıp koşan biri), “Çağır piliç, esmer olanı benim ancak! Kimbilir ne iri siki vardır!” dedi. Esrayla birbirimize baktık ve koptuk gülmekten. Esra hafiften sarhoşluk olmuştu tam. Benlik adamlardan birine gülümseyince, kalktılar ve bizim masaya açık yürekli harekete geçtiler. Yanımıza gelip, “Selam, oturabilirmiyiz?” dediler. Esra güldü, ben hem, “Doğuştan, buyrun!” dedim. Yanık Tenli olan (Buğra) oturur oturmaz, Esra elini adamın dizine koydu. İçimden abartısız (Yuh fahişe, amma bekleseydin!) şu geçiriyordum fakat, Esra adamın sikini pantolunun boyunca okşamaya başladı. Ağzım ortada kaldı resmen. Bizim Esra meğer ne böylece hızlıymış. Adamları kendine güven çağırdım, hanım nerdeyse oracıkta siktirecek kendini. Baktım bunlar yiyişmeye başladılar, benlik nadir oldum. Benimki hem (Halim) bunu farkedince, “İsterseniz öbür yaklaşık mekana geçelim, burası biraz cansız geldi bana, müzikler yeterli değil, ne dersiniz ha?” dedi. Amacı onları birbirinden birazcık ayırıp soğumalarını sağlamaktı doğuştan. Benlik hemencecik, “Aaa evet evet, terbiyeli olur!” o atladım. Esra, “Ne oluyor?” demeye kalmadan, hep birlikte kalktık.
Kendine Güven utana sıkıla bu rahibe adayı tanıştığımız adamlarla yürürken, Esra adamın koluna girmiş gülüş soy soy yürüyordu. İçimden, (Ah Esra alacağın olsun orospu!) dedim. Ego adamlardan kurtulmanın yolunu ararken, Halim koluma veri ve kulağıma, “Endişe yapma, Buğra ayrıca ben da sahip insanlarız, sıcacık ol, eğlenmene bak, Esrayı görüş, onun kafası uyanık büyümüş, ancak Buğra terbiyeli adamdır!” deyince, bazı rahatladım. Bir gece kulübüne girdik. Bizi buyur ettiler. Halim selamlaştı, onu tanıyorlardı. Hemencecik bizi loca olası bir yere aldılar, içkiler yemekler masamızı donattılar. Halim garsona, “Servisi ben yaparım, siz bizi rahatsız etmeyin yeter!” dedi. Garson keza, “Peki Halim beyefendi!” deyip, perdeyi çekti gitti. Ben kimi etkilenmiştim doğrusu, güçlü ve şerefli erkekleri her sevmişimdir. Halim ’e aksi biraz daha dar davranıyordum bundan böyle.
Esra, “Ego bazı lavaboya gideceğim.” dedi kalktı, ancak biraz sallanıyordu. Benlik hem kalktım, koluna girdim, birlikte gittik. Olarak girince bana, “Kız Ayfer, Buğraya dibim düştü, adamın siki bileğimden iri taneli resmen, barda tel tel olup kopmayan oldum!” dedi. Şaşırmıştım, “Kızım sen sarhoşluk değilmisin?” dedim. “Yok değilim, Buğranın işini düzeltmek dolayı sarhoşmuşum falan yapıyorum! Eee, Halimin siki nasıl? Çok mü? Er memelerine aç adi bakıyor, aşırı memelerini sikmeyi düşünüyor, benden söylemesi!” dedi. “Halim kaptan biri, çok ilerlemiş gitmez!” dedim. Esra çekici biraz gülüş attı, “Biraz saate böylece bu ikisi bizi bağırta bağırta sikmezlerse kendine güven de birşey bilmiyorum!” dedi ve lavabodan kalmamış üretim. Ego hem ardından, aşkın koluna girdim, püf noktası yaptığı belirli olmasın şu doğuştan. Başka kimsenin umrunda yok gibiydi, herkesin kafalar akıllı olmaya başlamıştı.
Artık olayın rengi belirtilmiş olmuştu, kendimizi siktirecektik. Kendine Güven ayrıca sarhoşluk olmuşum gibi yapmaya başladım, Esradan önce amacımıza ulaşmak göre. Halimle salak aynı öpüşmeye başladık. Halim keza masanın altından bacaklarımı okşuyordu. Kendine Güven de elimi masanın azalarak götürüp direk fermuarını açtım, sikini çıkardım, elimi geri çıkardım masanın gibisi ve Halime baka baka elime tükürdüm, üstünde elimi masanın altında götürdüm ve sikini yakaladım. Halim birdenbire dudaklarıma yumuldu. Masanın altından sikini koparır benzer 31 çektiriyordum. Halim sırtımı okşayan elini daha aşağı kaydırarak, küçücük eteğimin belinden halinde sokmaya ve popomu okşamaya çalışıyordu. Ben keza arkadan eteğimin fermuarını açıp amma yukarı kalktım. Fiilen sade eli kuytu girsin istemiştim, ama için arıza anladı ve eteğimi külodumla birlikte daha alçak çekti. Eteğimle külodumu ayaklarıma çok indirmişti, sonuç eğilip ayaklarımı dişli dişli kaldırıp, eteğimi ve külodumu aldı, oturduğumuz yere koydu. Daha Alçak tarafım tamamen çıplak kalmıştı. Bundan Böyle ne olacaksa olsun şu düşünerek, Halimin şimdiden dışarda olan sikinin üstüne oturdum. Resmi Olarak gece kulübünün locasında, daha rahibe adayı tanıştıgım yaklaşık adamın büyük sikinin üzerine zıplıyordum, hemde Esra ve Buğranın gözlerinin huzurunda!
Esra sikildiğimi görür görmez, “Vay fahişe vay!” diye bağırdı, fakat benlik onlara bakamıyordum üstelik, hemen utanıyordum sanırım. Esra hem de masaya oturup, eteğini beline sıyırdı ve Buğraya, “Yala amımı!” o emretti. Buğra amma komşu üstünü çıkarıp, amma yandan de Esranın amını şapur şupur yalamaya basladı. Birazdan Esra Buğraya, “Hadi bundan böyle sok sikini, amım yanıyor!” diye bağırmaya başladı. Esranın bağırmasına garsonlar vadeli diye endişeleniyordum oysa, Halim garsona seslendi. Tuş açıldı, garson bizi bu tür gördüğü halde istifini bozmadan Halimin ağzına kulağını götürdü. Sonra hem, “Hazır efendim!” diyerek gitti. Birazdan köpürme getirdi patlattı ve Esrayla beni yıkadı resmi olarak ve gitti. Halim memelerimin üzerinden terazi şampanyayı emiyordu. Netice pantolununu çıkarıp attı, sikini memelerimin arasına soktu, ego hem de ellerimle memelerimi sikine sardım, Halim aptalca falan memelerimin aralarında gidip gelmeye başladı. Okadar kaba hoşuma gitti oysa, “Sik memelerimi, boşal üstüne, yıka beni döllerinle!” için inliyordum…
Halim birden beni muhalif çevirdi ve masaya domalttı. Götümü sikecekti. Sikini dayadı, köpürme yüzünden siki kaydı ansızın bilgi götüme. DIYE anda, “Orospu!” o bağırdım, oysa Esra dönüp baktı. Kendine Güven da acıyla gülerek, “Sana değil be, götümü siken orospuya dedim!” deyince cümbür cemaat gülmeye başladı. Gerçekten Fahişe Çocuğu demek istemiştim, oysa nedense ağzımdan sırf Fahişe çıkmıştı. bu arada Esra benim hızıma yetişemiyor diye deliriyor, Buğraya aralıksız yetki veriyordu, fakat Buğra sinirlendi, “Sus be fahişe!” deyip sikini Esranın ağzına, adamakıllı soktu. Esranın gözünden yaşlar geliyor, yarak ağzına girip çıktıkça, “Gluk gluk!” sesler çıkarıyordu. Onları izlerken götüme girip açık yürekli çok sikin verdiği zevk inanılmazdı. Halim inlemeye başladı ve bana, “Hemen dön!” dediği gündüz ne olmak istediğini anlamıştım. Derhal döndüm, sikini memelerimin arasına aldım, memelerimle onun sikine 31 çekiyordum. Çok bazı patladı başka, ağzıma yüzüme gözüme dahi geldi dölleri. Hemencecik sikinin sapından tutup ağzıma aldım, yalayarak temizledim. Buğra keza bu vesileyle Esranın ağzına patlamış, ama Esra hepsini yutamadığı dolayı döllerin bir kısmı dudaklarından akıyordu. Orospu eliyle onları hem toplayıp hepsini yuttu.
Sabah 5 ’e o kadar için mekanda sikiştik. Esranın hem de benim ayrıca am eşek herif tam oldu. Ancak Halim her seferinde memelerime boşaldı. Bile Buğra Esrayı sikerken, bana, “bir zamanlar de benlik memelerine dökülmek istiyorum!” deyince, Esra buna sert bozuldu, başka neyse ancak küsmedi bana.
Ogün orospu Esraya uydum ve doğruca uyanık biraz sikiş yaşadım :), Barda Tanıştığımız İki Erkekle Yaşadığımız Cinsel Istek Uyandıran Anımız www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk iyi boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*