Home » Sex hikayeleri » Beni 3 Defa Boşaltan Takdis Götten Ayrıca Verdim!

Beni 3 Defa Boşaltan Takdis Götten Ayrıca Verdim!

Beni 3 Çağ Boşaltan Ithaf Götten Hem De Verdim! (Asu 28 Y., İstanbul / Türkiye)

Ego Asu, 1.70 boyunda, 55 kilo, kurumlu yüksek saçlı, zararsız tenli, ne cılız, ne de kilolu, çevremdekiler ile bayağı güzel bulunan kimi kadınım. Üniversiteyi kazanıp İstanbul ’a geldikten sonrası burda tanıştığım biriyle evlenerek yerleştim İstanbul ’a. Kocam çalışmamı istemediği amacıyla çalışmıyordum, ama borçlarımız çoğalınca amaçlamak mecburiyetinde kaldım. Komşumuz Mürşide teyzeye diyordum, “Kimi meslek olursa bana ilan ver!” gibi gibisinden. IÇIN hem yaklaşık dönem bana bazı bebeksi bakıcılığı işi olduğunu söyledi. Bebeğin annesi Mürşide teyzenin torunu. Dişi doğumdan sonuç işi vazgeçmiş, şu anda yeniden başlayacakmış, bebeğine bakacak arıtılmış birini arıyormuş, Mürşide hala ayrıca beni aşırı sever, bana söyledi. Ego de kocama bahsettim. Reddedecek durumda değildik, kabul ettim. İşe başladım.

Bebeğin annesi Dilan bayan bulanık kimi dişil, minyon tipli, uyanık tek. Kocası Dindarlık bay ayrıca doğrusu çok büyük, karizmatik kimi erkek, sarı saçlı, müstehcen gözlü yüksek… Bu adamın bu kadınla işi ne? demekten alıkoyamadım kendimi, ve sinsi kıskandım Dilan hanımı. Neyse, kısım gününe payına düşmek istiyorum. İşe başlayalı 2 mehtap olmuştu. Benim ücret günümdü. IÇIN gündüz Inanç bey eve ilk gelmişti. Benim ayrıca üzerimde masum bluz, altımda kurumlu alçak yelek tam kimi etek vardı, isli yüksek saçlarımı salmıştım, kızarmış ruj sürmüştüm, tenim keza zararsız olunca, aynada kendimi müthiş buluyordum. Masum gömleğimin içinde kara sütyen vardı ve belli oluyordu.

Inanç beyi kapıda güleryüzle karşıladım, “Hoşgeldiniz!” dedim. Ne Olursa Olsun gelmeden birşeyler içmişti, kafası çakırkeyifti. Gözleri, gömleğimden fışkıracak benzer duran göğüslerimdeydi. Garip bazı şekilde hoşuma gitti, kimi hem utandım ve mutfağa geçtim. Inanç bay ayrıca salona geçti, Bebeğin ne yaptığını sordu. “Uyuttum.” dedim. Sonra her zaman yaptığım benzer neredeyse gidip, “Birşey meşrubat ne de misiniz?” şu sordum. Beni tekrar aşağı süzerek, “Getirdiğim diye poşette bira var, açıp getirir misin?” dedi. “Peki efendim!” deyip mutfağa gittim. Birasını getirdim. 15 an sonra üstünde çağırıp, biri bir kat daha istedi. Fazla getirdim. Mutfağa döndüm.

Radyo apaçık, şarkı sözü dinleyerek besin yapıyordum. Derken arkadan belimi kapsayan iki el hissettim. Pat Diye irkilip arkamı dönmeye çalıştım, ancak Mezhep bay sert sıkı kavramıştı, dönemiyordum arkamı. Dilsiz barışsever ağzı sıkı biriyimdir, bağırmadım, daha, “Tarikat beyefendi!” diyebildim. Kulağıma ağzını dayayıp “Şşşşt! Aptal ol, azgın biraz niyetim bulunmayan!” dedi. Ses Çıkarmadan ve korkarak uyuşuk duruyordum, esnemez kesilmiştim. Gömleğimin altından belimi okşamaya başladı. Titriyordum. Sonra elini aşağıda indirerek eteğimden içinden soktu, külodumun fazla amımı okşuyordu. “Yapmayın nolur, bırakın beni!” dedim. Sarhoştu, “Şiddetli güzelsin Asu!” dedi fısıltıyla, tahrik ediciydi sesi. Ondan zaten her tarafta üstünde çok etkileniyordum, saldım ego hem de kendimi…

Derhal arkamdaydı, vücudunu yapıştırmıştı vücuduma. Elini külodumdan halinde sokmuş, klitorisimi okşuyordu. Yaklaşık eliyle keza gömleğimin üzerinden göğüslerimi okşuyordu, yine de de götümde kabaran sikini hissediyordum. Yere düşecek aynı oldum, böyle tahrik oluyordum ki. Tuttu beni buluşma yeri odasına götürdü. Yatağa attı. Üzerime gelip dudaklarımı öpmeye başladı. Tepki verdim. Kalçalarımı okşuyordu. Sonra doğrulup gömleğimin düğmelerini açmaya başladı. Gömleğimi çıkarmadan göğüslerimi öpmeye koyuldu. Aşağıdaki dürüst indi, külodumu çıkardı. Bacaklarımı en ince ayrıntısına kadar ayırıp, eteğimi yukarı çekip, amıma yumuldu ve öpmeye başladı. Kasılıyordum. Amımı yalamaya başladığında eğer zevkten inliyordum. Dilini amımın içine sokuyor, klitorisimi emiyor, mahvediyordu beni, 2 çağ boşalma olup boşaldım!

Sonuç yanıma uzanıp, hoşuma gidip gitmediğini, kocamın keza amımı yalayıp yalamadığını sordu. Hoşuma gittiğini, oysa kocamın herhangi amımı yalamadığını söyledim. KI hem, “Dilan hem de benim sikimi hiç yalamaz!” dedi. Insan amacıyla sert üzüldüm. Onu yatağa yatırıp aşırı çıktım. Soydum. Sikine yumulup yalamaya başladım. Sonrası ağzıma alıp emdikce emdim, az daha vakumluyordum. bu arada taşaklarını sıkıyordum okşuyordum. Daha fazla dayanamayarak ağzıma boşaldı. Hepsini yuttum…

Yaklaşık yatakta uzanıp, konuştuk, öpüştük, elleştik. Inanç zeki kimse siki tekrar kalktı. Nasılsa kocamı aldatmıştım, oldu olacak kelimesi kelimesine sikişelim ki düşünerek, üstünde çıktım, sikini amımın ağzına yerleştirip, sikine oturdum. Kendine Güven oturup kalktıkça, için hem de alttan pompalıyordu. Beni bu şekilde birkez bir kat daha boşalma ettikten sonrası, arkadan keza etmek istedi, karısı götten de hiçbir vermemiş. Beni 2 defa diliyle, 1 kez keza sikerek boşalma eden ithaf ters koyacak falan değildim. Hemencecik önce dört etek domaldım ve (hayatımda açış kere) götten ayrıca verdim. Gerçi başlangıç olduğu uygun canım ağır yandı, ki olsun değerdi!

ara sıra hemen sikişiyoruz ve maaşıma hem yükselme yaptı 🙂

Asu

, Beni 3 Defa Boşaltan Kutsama Töreni Götten Ayrıca Verdim! www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk terbiyeli boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*