Home » Sex hikayeleri » Beni Becermeye Gelirken Arkadaşını de Getirmişti

Beni Becermeye Gelirken Arkadaşını de Getirmişti

Herkese selam. Kendine Güven erkeklere abartılı ilgisi olan amma kadınım. Bu ilgim çünkü da onunla bununla yatıyım derken evlenemedim. Yıllar boyu yaklaşık ona yaklaşık buna gidip geldim. Önceden lise yıllarımda de kaşarın tekiydim. Oysa beni bu yollara iten liseden biraz arkadaşım olmuştu. Hayranlık tam bir orospuydu ve onunla takıla takıla kendine güven hem ona benzedim. Artık bu tür azgındım ama hangi erkekler tanışsam aklıma yatmaktan değişik bazı muamele gelmez olmuştu. Dahi o kadar başka tanıştığım erkeklerin dolayı ilk kez sikini incelemeye başlıyordum. Siki pantolonundan açıklanmış oluyorsa o erkek benden tam marka alıyordu. -Diği Için şu yarrağın beni memnun etme edebileceğine inanıyordum. Neyse bundan böyle 32 yaşında ve sikişmeyi pervasız biraz kadınlara ait haline gelmiştim. Hala da aklımda evlilikle bağıntılı kimi iş yoktu. Önceden bundan böyle nikâh umrumda üstelik değildi. Mükemmel derdim önüme gelenle ilan etmek ve haayatımı yaşamaktı.

Şimdiden tek başıma yaşadığım dolayı çatışan ve cendere fail birileri de yoktu. Bu yüzden kaba rahat bir şekilde takılıyordum. Kendime tek erkek tilki aldım hayatıma bakıyordum. Ara Sıra keza acemi birilerini buluyor onları evime getirerek sabahlara öyle sikişiyordum. Yani bundan böyle özgün gecelik ilişkiler naklen biraz fahişe olmuştum. 2 yaş boyunca yatağımdan onlarca erkek geçti. Hiçbir birinin yüzlerini bile hatırlamıyorum tek ilgilendiğim onların yarraklarıydı. Ancak sırf kimi tanesini kibarca hatırlıyordum. DIYE de Kenandı. Onunla aksine ve cüret dolu geceleyin geçirmiştim. Fiilen aşırı büyük değildi oysa aksine kimi çekiciliği vardı. Onunla başlangıç tanıştığımız gün onu eve yemeğe çağırmıştım. Ilkönce yiyecekler yedik ve netice koltukta şarap içerken şu bir kat daha ne olduğunu farkında olmadan ego ona çömlek çekmeye başlamıştım. Öncelikle bir şaşırdı fakat devam kendine gelip diye keza bana etek uydurmaya başladı. Kocaman siki vardı ve o sikle ağzımı tempolu biraz şekilde sikti.

daha sonra beni kanepeye geri yenilik yatırdı ve yeniden ağzımı sikmeye sürdürme etti. Emrindeki sırası gelmişken elini amıma atmış ve amımı keza sikiş dolayı hazırlamaya başlamıştı üstelik. Amımı okşaması bitince derhal sikini amıma dayadı o idare etmek yarağını amıma kökledi. Ki böyle öyle amma kökleme yok bu zamana öyle o kadar erkekle yatan kendine güven daha başta bu gibi amma sikiş yaşamamıştım. bu gibi canım yandı ama feryat hatta atamadım. Hemencecik amımın içerisinde makine benzer gidip gelmeye başladım. Benim önceden tok olan am deliğim buna istek vermemiş olmalıydı başka benim eşek deliğimi parmaklarıyla alıştırıp damla damla akıtmak istedi. Benim anal cinsel deneyimim yoktu ve bu yarrak de aşırı kaba saba olduğu amacıyla kabul etmek istemedim.

Ama ki diretme etti. Ben yine akseptans etmedim ve onu evden azletmek istedim. İşte şu dakika adam kontrolden çıktı. Biraz öncelikle amımdan çıkardığı külotumu bağırmamam amacıyla ağzıma soktu. daha sonra hem beni yüzey üstü yatırarak ellerimi arkadan bağladı. Resmen beni zor kullanarak götümden sikecekti. Benim eşek deliğimi biraz okşamadan sikini dayadı ve sokmaya başladı. bunu yaparak teslim alma etmediğim göre bana canice veriyordu. Ancak siki girmediği göre beni kaldırıp koltuğa domalttı. Netice de eşek deliğimi adamakıllı açarak kökledi. Yarrak götüme veri ki ben için dakika ölüyorum sandım. Yüzünden bu çok daha canım yanmamıştı. Bir siktikten sonuç hem de biraz arkadaşını çağırdı ve beni saatlerce siktiler. Sabaha çok ellerim ağzım emrindeki şekilde zorla sikildim. Fakat teyze seksten vazgeçmiyorum.

, Beni Becermeye Gelirken Arkadaşını da Getirmişti www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk iyi boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*