Home » Sex hikayeleri » Benlik Bir Tek Dümen Dolabı Dersi Olmak İstemiştim

Benlik Bir Tek Dümen Dolabı Dersi Olmak İstemiştim

Herkese merhabalar. Basamak Binnur ve evli biraz bayanım. Yaşım 37 olmasına olduğu halde köpek yavrusu gösterdiğim söylenir. Benden 5 sulu iri yarı ve ağır yaratıcı biraz kocam mevcut. Ast kocam sert çalışıyor bu zenginliği olmak ayrıca dalgalı değil. Kocam tamamlama zamanlarda sahiden bana herhangi gündüz ayıramaz olmuştu. Bir ayrıca bunu affettirmek dolayı bana vagon aldı. Benlik yıllar ilkönce ruhsat almıştım ki araba kullanma hakkında mesleki değildim. Kocam de bana araba kullanmayı öğretmesi dolayı özgül biraz öğretmen tuttu. 40 yaşlarında büyümüş ve güzel bazı adamdı. Hocamın ismi Halildi ve bir kat daha onu açılış gördüğüm anda aramızda amma şeyler olacağını sezmiştim. Neyse hocamla buluştuk ve şartları konuştuk. Aramızda anlaştıktan sonuç ayrıca sonraki gün için sözleştik. Bana okutmak için herkes kendi arabasını getirmişti. Neyse daha başlangıç dersten beni direksiyona geçirdi. Onun dediklerini harfiyen uygulayarak arabayı kaldırdım. Emrindeki bu başlangıç denemede olmadı. Hocam hoş amma adamdı ve benlik kaldıramadıkça bana dayanıklılık veriyordu.

Arabayı kaldırmayı başarınca da bu kadar acele öğrendiğim dolayı beni selam etti. Dersimiz o dönem biraz biraz saat sürdü. Yan derslerin bir kat daha ivedi ifa etmesini istiyordum ve hocamdan ertesi gün karşı hem de zaman aldım. IÇIN zaman işim bittikten netice mesut biraz şekilde eve döndüm. Eve geldiğimde canım çok cinsel istiyordu ancak kocam yeniden işten başını kaldıramadı. Sert bozuldum bu duruma ve şu sinirle gidip yattım. Neyse bitişik zaman kursa bu arada küçücük kimi adım giydim ve süslendim. Beni bu kez düne için kaba ıssız olan kimi yere araba kullanmaya götürdü. Üstelik bir tane yoktu desem yeridir. Düne dolayı bu gündüz daha samimi yaklaşık halimiz vardı. Günler bu şekilde geçmeye başladı. Ben ondan ders almaktan sapıkça memnun olmaya başlamıştım. Evde de kocamla sex hayatımız tamamen her yerde durumdaydı. o kadar azmıştım ki bir de kocam meslek seyahatine çıkınca artık günah benden gitti birine vereceğim dedim. en yakın aday ise tabbi başka dümen hocamdı.

Şiddetli güzel ve cazip bir adamdı. Evde da düzenli yaklaşık cinsel istek uyandıran hayatım olmayınca bu ithaf muhalif amma şeyler hissetmeye başlamıştım bundan böyle. Neyse gelelim o muhteşem seksin yaşandığı güne. IÇIN gün beni şık yaklaşık yere vagon kullanmaya getirmişti. Artık adamı kanına girmek istediğim için de minik hem de yırtmacı olan biraz etek sevgi etmiştim. Kullanmaya başladım yüksek olduğu dolayı eteğimin yırtmacı açıldı bacaklarım gözüküyordu fakat daha bozuntuya vermedim. Artık bana bağış yapı bahanesi birlikte bacaklarımı falan okşamaya başlamıştı. Adamı tahrik etmeyi başarmıştım görünürde. Eli açılış dokunduğunda emilen şey ürperdi. Neyse yarım saat benzer dolaştık bana hadi gel sana yem ısmarlıyım dedi. Nasıl olacak gibi derken bana arabada getirdiği malzemelerle barbekü soslu et yaptı ve yedik. sonra bazı yürüyüşe çıktık ve bir su ile ilgili kenarına geldik. Burada şakalaşma benzer derken pat diye beni kendine çekti ve belimden sıkı sıkı kavradı.

Vücudum ona yapışmıştı ve kalkan sikini amımda hissediyordum. Önceden sonradan hem de açık saçık amma şekilde öpüşmeye başladık. Ben önceden dünden razıydım diye yüzden ayrıca sert kolay davranmaya başladım. Anında üzerimi çıkardı ve bütün vücudumu yaladı. ışıl ışıl yanıyordum sokması amacıyla neredeyse yalvaracaktım oysa buna muhtaçlık kalmadan yarağını amıma kökledi ve beni zalim amma şekilde sikmeye başladı. KI günden netice derslerimiz yaklaşık ay sürdü ve hocamla özbeöz ders sikiştik.

, Kendine Güven Sırf Istikamet Tekerleği Dersi Elde Etmek İstemiştim www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk yeterli boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*