Home » Sex hikayeleri » Benlik Cinsellik Göre Doğmuşum

Benlik Cinsellik Göre Doğmuşum

Herkese merhaba ben Ahmet. Lise bitiş sınıfta okuyan bir öğrenciyim. Bana yüksekokul yolunacak kaz lakabını taktılar. Fiilen onlara her kızmıyorum dolayı bu lakabı sonuna kadar keza dürüstlük ettiğime inanıyorum. anlatacağım hikayem da okulda hocam çünkü yaşandı. Onun hatası bizi nelere sürükledi. Her lise öğrencisi mutlaka minimum biraz öğretmenine aşık olmuştur. Bu kaptan hem çoğunlukla kablo hocası olur yüzünden okulun kalınlık enik öğretmeni genelde onlardır. Benzer şekilde bizim okulda hem de taş gibi yaklaşık kurşun hocası vardı. Müstehcen, ateşli, manken benzer vücudu olan bir kadındı. Uzun Lâfın Kısası bizim olası lise öğrencilerinin olduğu bazı okula bu kadınlara ait ağır fazlaydı diyebilirim. Dişil daha acemi sahip olmuştu ve azami 24 yaşındaydı. Sanırım açılış tahsis yeri keza bizim akademi olmalıydı. okula geldiği günden giymiş olarak onun özbeöz şeyine geçersiz oluyor onu her tarafta izliyordum.

Bir dönem tuvalete namuslu yol kenarında aklıma bu kadın geldi. Netice tuvalete gitmekten vazgeçtim ve rehberlik hocasının odasına namuslu ilerledim. Dersten tuvalet için çıkmıştım için yüzden keza bitmiş kimseler yoktu. Benim amacım keşke kapının diye ufacık deliğinden görünce kadının biraz taraflarını görmekti. ancak basit az etekler giyerdi. Bu yüzden de odasında dar oturacağını düşünerek yaklaşık frikiğini fırsattan istifade etmek istedim. Çoktan frikik vermesine yoksulluk tam yoktu. Kadını normalş hali birlikte dikkate almak keza beni aşırı heyecanlandırma ediyordu. Hatta şimdi ondan herhangi bir frikik yakalarsam tuvalete gidip 31 çekecektim öyle kafama koymuştum bunu. Katışıksız neyse kapısının önce gittim ve delikten bakmaya başladım. Kapının huzurunda geldiğimde içinde öbür birinin daha olduğunu anladım. Anında eğildim ve delikten içeriyi izlemeye koyuldum. Içeriye aslında hem darbe edici amma gösterme vardı. Yani bu gibi piçim ama benlik dahi bu kadarını beklemiyordum.

İçerideki adamı daha başta ayrıca öncülük hocasının hemen hemen görmüştüm. Bu adam sanırım nişanlısı yada er arkdaşı gibi olabilirdi. Müstehcen olansa içinde yiyişiyor olmalarıydı. Neyse onları birkaç dakika kapının deliğinden izledim. Fiilen şahane bir pozisyonları vardı ve aşırı aromatik görünüyorlardı. Önderlik hocası masaya uygun ve adamın dudaklarına o kadar bir yapışmış başka biraz an aklıma bu görüntüleri içeri girmek geldi ve minyatür telefonumu çıkartarak bunları kayıt etmeye başladım. Kaç an sürdü bilmiyorum ancak benlik onların sevişmelerinin tamamını kaydettim. sonradan ayrıca çan çalmadan anında tuvalete gitgide artarak için görüntüleri izledim ve 31 çektim. İşimi bitirdikten devam hem sınıfa arka döndüm. Çoktan bundan böyle dersin bitmesine birkaç dakika kalmıştı ve sınıfa girdikten devam hocadan amma paylama işittim fakat umursamadım.

Çoktan kılavuz hocasını şu halde gözetlemek, giriş yapmak ve bide gibisi dökmek bana çok keyif vermişti. Bu yüzden hem öğretmenden yediğim azarlama ağır hem umrumda değildi açıkçası. daha sonra hem de arkadaşlarıma demir para karşılığı hocanın ki görüntülerini izlettim. bu benim göre iyi bir artma kapısı olmuştu. O zaman arkadaşlarımdan az kalsın 150 liraya tanıdık bozukluk topladım. Haydan yeni başlayan huya gider derler ya hafta sonu gittim topladığım paralarla bazı karı siktim. KI günden sonrası keza artık özbeöz teneffüste ilkönce rehberlik odasının önünden geçmeye başladım. Mutlaka hem de açış deliğinden bakmadan geçmiyordum. Açıklanmış mi olur olabilir her yerde sikişir ve kendine güven hem de kaydederim. Bundan hem keyif alıyorum hem bozuk para kazanıyorum daha ne isteyebilirim başka. Ha bir de onu becermek isterim ki ağır huysuz. Bu hatın öğrenciye verecek cinsten değil.

, Ego Cinsellik Karşı Doğmuşum www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk iyi boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*