Home » Sex hikayeleri » bir köleyim artık

bir köleyim artık

Iyi günler kendine güven eskişehirden adım murat 28 yaşındayım bir kat daha ilkönce yaşadığım kimi hikayeyi anlatacam. Üniversitede okurken evler arkadaşım Haluk vardı büyük biriydi.Onun süpürgeotu adında kız arkadası vardı ben özbeöz onun şık ayaklarına bakardım ,birgün haluk okuldeyken eve geldi murat dedi karnım boşuna evde bişeyler varmı dedi bende bazı kahvaltılık bişeyler hazırladım.

O kahvaltısını yapmaya başladı kendine güven ayaklarına bakıyordum ne müsait ayaklarımda neden bakıyorsun diyince ürktüm çok güzel ayakları olduğunu söyledim gülmeye başladı,ayaklarım bayat onlara masaj yapsana diyince dünyalar benim oldu masaj yaparken pat diye suratıma zevk attı.benlik yerden kalkmaya çalışınca ayrıca tekmeledi ayaklarımı yala dedi ve ben yalamaya başladım.

Birden açılma açıldı haluk bizi gördü hiçbir bişey demeden ayakabılarını çıkartmamı emrettti bende çıkardım sırtımda -de götürdüm süpürgeotu haluğa murat benim kölem dedi.
Haluk sevinerek edepli bende onu artık düzerim dei ve yere yatırıp domaltı ilk defa yarak yiyordum içime boşaltırken süpürgeotu ayaklarını ağzıma sokuyordu artık onların kölesiydim 3 sene devam etti köleliğim.

, amma köleyim bundan böyle www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk edepli boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*