Home » Sex hikayeleri » Bu Dişi Beni Bitiriyor

Bu Dişi Beni Bitiriyor

Merhaba yakınlar. Benlik bu siteyi çok severek tkip ediyorum. Burada anlatılan hikayeleri çalışma yapmak bana çok haz veriyor. Sizlerin keza benim gibi keyif almanız uygun kendine güven hem hikayemi sizlerle paylaşmaya azim verdim. Bizim mahallede dul yaklaşık dişil vardı. Bitiş zamanlaerda onu devamlı görüyor ve ondan şiddetli hoşlanıyordum. Kadının bundan böyle bütün şeyi beni heyecanlandırma etmeye başladı. bu gibi ateşli giyiniyordu kime küçücük etekleri, verdiği göğüs dekolteleri benim aklımı başımdan alıyordu. Kadına resmen kafamı takmıştım. Üstelik onu süekli uygulama ediyor otobüse hatta onunla hiç durmadan binmeye çalışıyordum. Hatta ona katışıksız fırsatta sürtüyor ve bundan iri haz alıyordum. Ancak anladım ama kadında bu durumdan gayet tatmin olmuş kalıyordu. Benim sürtünmelerime artık gülümseyerek yanıt vermeye başlamıştı ve bu da benim ağır işime gelmeye başladı. Bundan sert dayanıklılık almıştım. Amma dönem evine çok uygulama ettim eve girdikten sonuç peşine bende kapıyı çaldım beni gördüğüne aşırı şaşırdı başka halinde aldı. Ego büyük denek vermesini beklerken ki beni içinde almıştıç

Bana bir bozulmuştu ki aynı anda öyle çok tepkiler vermemesi beni rahatlatmıştı. Yaklaşık kahverengi arzetmek istei ego hem de teslim alma ettim. Kahvemi içtikten devam hem beni eve gönderdi. Kimi gündüz o beni aradı ve beni evine eğlence etti. Anında davete icabet ettim ve 20 dakika sonrası kadının kapısında bittim. Hemencecik beni içinde aldı üstunde aşırı bi t-shirt aldında bi eksik bol bı ayak we makyajlar ojeler ayaklar falan erıdım uzun lâfın kısası. Bu dişil daima bu böylece seksiydi başka bu zaman başka kimi zeki görünüyordu. Benlik hemen içinden daldım. Eve girince içinden tek olmadığını anladım. Anında onu uğrak odasına çektim ve buluşma yeri odasının kapısını da kilitledim. Yaptığım şeye tanımlama vermeye çalışıyor öylece bana bakıyordu.

Ego derhal onu kendime çektim ve dudaklarına yapıştım. Bana muhalif koyup manşet atmaya kalktı fakat bu benim için an umrumda dahi değildi. Bile beni durdurmaya hem onu gücü yetecek benzer değildi. Derhal onu alıp yatağa attım ve onun şallaırını alarak iki elinden yatağa başladım. Karşımda sırt para üstü aciz amma şekilde yatıyordu. Derhal gibisi çıktım ve aklıma yeni gelen fantezimi uygulamaya başladım. Ilk Olarak dudaklarından başladım. Öpüyordum ısırıyordum o eğer tekrar bana çözüm vermiyordu. Ancak kendine güven işi bir kat daha ileriye götürdüm ve göğülerine indim. Kimi periyot hem de göğüslerini emdikten netice göbeğine öyle indim ve oradan ayrıca mis olası kokan amına indim. Amına geldiğimde dilimi içine sokmaya başladım. Bundan Böyle diye hem beni istemeye başlamıştı. Amından şarıl şarıl zevk suları akmaya başlamıştı.

Benlik dilimi içine soktukça kasılmaya başladı. Kimi devir sonuç hem de boşalmaya başladı. Anlamıştım artık beni istiyordu. Onun aldığı sevinç beni da zevke getirsi ve hemencecik kalkıp aşkın çıktım bitmiş. Yarrağımı bazı ağzına verdim ve yalattım. O yaladıktan sonuç keza amına sikimi sürtmeye başladım. benlik sürterken bir zamanlar daha boşaldı ve ego de en ince ayrıntısına kadar kayganlaşan amına sikimi kökleyiverdim. bu gibi güzeldi fakat amının içi yanan yanıyordu. Ben hemen bunun ellerini çözdüm. Yeniden kaçmaya çalışacak sanıyordum ancak bu kere diye hazırlıklı bir şekilde beni kendisine hilesiz çekmeye başladı. çok istek alıyorduk fakat ikimiz keza kendimizden  geçmiş biraz halde soluk soluğa sevişiyorduk. DIYE dönem benlik iki zırh boşaldım diye da 3 örgü zırh boşaldı zevkin doruklarına çıktık.

MERHABA BENLIK ISTEK 20 YASINDAYIM HEMEN ANTRAKT HEP BIRDEN BOSALALIM 003225889975

, Bu Kadın Beni Bitiriyor www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk uygun boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*