Home » Sex hikayeleri » Buda Müzisyen Olmanın Faydası

Buda Müzisyen Olmanın Faydası

Tebrik seks hikayesi okuyucuları. Baktım sitede şiddetli tam hikayeler kelimesi kelimesine isimlerle paylaşılmış. Herkesin bu o kadar mert olmasına fan kaldım keza diyebilirim. Sahiden benlik kendimi açık açık sunmak konusunda amma tereddüt etmedim desem yalan olur. Hemen Hemen Hiç aynı zamanda sizlere güvendim ve hikayemi aslına uygun adımla andırmak istedim. Umarım buradaki hikaye okuyucuları benim hikayemi hem beğenir. Hemencecik size kendimi tanıtarak hikayeme açmak istiyorum. Benim ismim Melih ve Antalya keza yaşıyorum. Ben 28 yaşında ve müziğe abartılı biriyim. Fakat bir kat daha ilk olarak müzik yaparak bozuk para kazanmayı hiçbir düşünmemiştim. enine boyuna bu düşkünlüğümü kazanca çevirmeye karar verdim. Burası turistik kimi durum olduğu göre benlik de mekanlarda aşama almaya başladım. Ama öncelikle önemsiz mekanlardan başladım baya sürü yaklaşık dinleyici kitlem olmaya başladı. Bu meslek bana çok albenili geliyordu keza sevdiğim işi yapıyor da eğleniyor ayrıca içeriden beni dinlemeye gelenleri eğlendiriyordum.

İşte ayrıca çok bir akşlamdı. Kademe alacağım mekana gittim ve köklü hazırlıkları yaparak sahneye çıktım. Hem De eğlenceli ayrıca duygulu şarkılarla içeriyi coşturmaya başladım. Baya gönderme görüyordum ki geceleyin alkış diriliş gidiyordu içerisi. Aralıksız peçetelere istekler yazıp gönderiyorlardı. ŞU sırada gerçekçi sahnenin aykırı oturan bir piliç dikkatimi çekti. Kız aşırı tedbirli bir şekilde bana bakıyordu. Anlayacağınız beni bakışları ile yiyordu. O geceleyin cinsel yapabilme ümidi birlikte kendine güven keza şarkıları kızın gözlerinin içine görünce söylemeye başladım. Öyle bakışmaya sürdürme ederken pat diye peçeteye kimi şeyler yazdı ve getirdi. Baktığımda peçetede hile yazıyordu. Benlik amma türkü bir kat daha okudum ve sonradan hem de 15 an perde arası verdim. Anında arka tarafta dinlendiğim bazı daire vardı ve kızın gönderdiği peçeteyi alarak oraya geçtim. Buraya yalnız sahneye dışarı giden sanatçılar gelirdi. Bizden başka biri keza girmezdi.

Anında telefonumu elime aldım ve kıza yaklaşık mesaj attım. Ona arkadaki odaya gelmesini söyledim. Mesajımdan hemencecik iki daika sonuç yavru kuş odama geldi. Hemen oturduk ve konuşma etmeye başladık. Kızın adı Cemreydi ve olağanüstü sıcakkanlı bazı kızdı. 23 yaşında ve delişmen biriydi söylediğim şarkıların ne o kadar zeki olduğunu söylüyordu. Aramızdaki görüşme en ince ayrıntısına kadar koyulaştı ve elimde fakat birayı uzattım ve yaklaşık içti elimi tutup kendine hilesiz çekti bayağı yanmış yavru kuş açık 1 an dedim ve odanın arkasında yerleşmiş tuş beraber odayı kilitledim ve yumulmaya başladık. hem de alkolden hem kızın altındaki minnacık etekten karşı abartılı izlenme oranı azmıştım ve bu kızı sert istemeye başlamıştım. Burası cinsel dolayı çok dolayı bazı ayak değildi fakat yine de yapacaktım. Anında kendi pantolonumu çıkardım ve kızın külotlu çorabından amını parmaklamaya başladım. Sert azmıştım mutlaka bu kızı sikmeliydim.

Derhal odada bir makas buldum ve külotlu çorabında sikimin gireceği öyle kimi açılma açtım. daha sonra da hemencecik bu delikten yarrağımı kızın amına kökledim. Ben yarrağı köklememle kız yaklaşık keyif çığlığı attı fakat anlatamam. hatırımda iken lobi olduğu göre burada bi sırça vardı ve ego kızı sikerken biraz kanat de aynadan izliyordum. Kendine Güven de inlemeye başladım ve piliç benlik inledikçe daha ayrıca zevke gelmeye başladı. kendine güven da onun çığlıkları -li ayrıntılarıyla azıyor ve zevke geliyordum. İçerideson akustik musiki olmasa bizim memnuniyet çığlıklarımız olağanüstü içeriyi saracaktı. Benlik amında gidip gelmeye yerine getirme ettim ve kızı bağırta bağırta siktim. Sonuç da yarrağımı amından çıkardım ve boşaldım. Içeriden girdik ve müstehcen müziğe yerine getirme ettik.

, Buda Müzisyen Olmanın Faydası www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk edepli boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*