Home » Sex hikayeleri » Dere Kenarında Kızlığımı Aldı

Dere Kenarında Kızlığımı Aldı

Herkese merhabalar. Inceden Inceye Araştıran bir cinsel istek uyandıran hikayesi okuyucusu iken kendine güven hem kızlığımı verdiğim hikayemi açıklama yapmak istiyorum. Burada cinsel hikayeleri okumakla aşırı uzun boylu zaman harcıyorum ve umarım sizler de benim hikayemi beğenerek okursunuz. Ben buradaki hikayelerden küstahlık aldım ve sırasıyla hikayemi anlatmak istedim. Bu benim hala aklıma geldikçe azdığım amma hikayedir. Ego 19 yaşında bazı delikanlı kızım. Bu hikayem da sonraki sene yani 18 yaşında iken yaşandı. Abim evlenecekti ve yengemin köyünde kına gecesi yapacaktık. Biz ayrıca ailece köye gitmiştik. Ego köye kimi hafta erken gitmiştim da yengeme bağışlama ediyor hem de eğlendirici gündüz geçiriyorduk. Yengemin Burak adında amma kardeşi vardı ve şu beni ağır eğlendiriyordu. giderken yeni Burağın bana ters farklı bazı ilgisi olduğunu anlamıştım. Neyse günler öyle geçti gitti ve en sonunda nikâh gecesi hem de geldi çattı.

Düğünde kendine güven hazırlıklı bu tür sağa sola bakınıyordum. KI antrakt Burak yanıma geldi ve düşkün bir şekilde hayırdır birini mi arıyorsun dedi. Kendine Güven hem devamsız öyle etrafa bakınıyorum kaygı ettim nasıl zeki kimi ayaklık mi buralar sen bilirsin dedim. ŞU da sert övdü benlik de diye dönem yarın gezdir beni dedim. Hazır dedi ve hemencecik beni koluna takıp gezdirmeye çıkardı. Halk Müziği düğünde eğleniyor biz ama Burakla köyde karanlıkta dolaşıyorduk. Sonrası beni diye gece saatinde kimi derenin kenarına o kadar götürdü. Burası korkunç bazı yerdi ve  gece evlerin ışıklarına çapraz bakınca böyle akıllı amma görünümü var ama dakikalarca oturup izledik. Görüşme ederken ağız kavgası lafı açtı ve abimle yengeme kadar geldi. Neyse Burak benlik hem de bu tür akıllı topallamak istiyorum benzer dedi. Benlik de yakışıklısın illa birini bulur evlenirsin dedim. Sonra güldü ve sen bak o gündüz bana diyerek dudaklarıma yapışıverdi. IÇIN an sahiden heyecandan kalbim duracak aynı olmuştu.

Beni o kadar biraz öpüyordu başka kendimi kaybetmiştim. Onunla birbirimize uyanık sözler söyleyip öpüşmeye yerine getirme ettik. Tüm muamele kendiliğinden gelişiyordu ve bu ayaklık benim şiddetli hoşuma gitmişti. Bir periyot daha öpüştükten sonrası beni yatırdı üzerime verim öpmeye sürdürme etti. Teyze bakireydim oysa umrumda hatta değildi. Kimi sonuç abimlerden ilk kez gerdeğe girecektik. Üzerimde kimi sınırdaş öpmeye sürdürme ediyor amma sınırdaş keza soyuyordu. IÇIN akım kenarında ikimiz hem de bazı süre sonrası anadan doğma soyunmuştuk. Siki kalkmıştı ve vücuduma dokunuş etmeye başladığında ben bundan böyle ayrıntılarıyla kendimden geçmiştim. Yaklaşık bir kat daha yüzey sevişmenin arkasından yarağını amıma sokmaya başladı. Başı kimi girmişti ki ızdırap duymaya başlamıştım.

uzun uzadıya bir hamleyle zorladı ve kızlığımı delip geçti. Kanlar akarken hem de içimde gidip gelmeye başladı. Ama açış seferinde ağır hem de boylu boslu dayanamadan ikimiz birdenbire boşaldık. O boşalırken sikini çıkartıp göbeğimin tekrar boşalttı. Boşaldıktan sonuç yaklaşık daha sevişmeye ifa ettik. Ast diye sırada yarağı hem de her tarafta kalktı. Kalkan yarağını tekrar amıma soktu ve beni yeniden zevke getirdi. Amımda gidip gelmeleri bu defa yaklaşık bir kat daha abartılı sürdü. Amımda gidip gelirken aniden boşalmaya başladı. Anında toparlandık ve daha sonra ayrıca düğüne art döndük. Yokluğumuzu biri fark etmemişti. Biz da hemencecik düğüne gittik ve yaptığımız seksin tekrar yaklaşık akıllı hem kurtlarımızı döktük. O günden sonra hem Burakla ailemden gizli gizli görüşmeye yerine getirme ettik. yenge da görüşmeye ve sikişmeye takip ediyoruz biz bu gibi bakımlı sert daha mutluyuz.

MERHABA BEN ÖZLEM 20 YASINDAYIM DERHAL ANTRAKT BIRLIKTE BOSALALIM 003225889975

, Nehir Kenarında Kızlığımı Aldı www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk saygın boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*