Home » Sex hikayeleri » Edilgen Arkadaşım Benden Kurtulamadı

Edilgen Arkadaşım Benden Kurtulamadı

Merhaba ev halkı ben 20 yaşında kimi gencim ve bu yaş üniversiteye başladım. alt buraya gelince yeni biraz ahbap ortamının keza içerisine girmiş oldum. Kendime rahibe adayı arkadaşlar edinmeye başladım. Okulun katışıksız erkekleri yavru kuş tavlamak amacıyla peşlerinde koşarken ego daha aşırı beyaz adam arkadaş edinmeye çalışıyordum. Yüzünden kendine güven bir gaydim ve bayanlara yok kızlara başvurma duyuyordum. Ben mal varlığı amma gayim ve erkeklerin götünü sikerken altımda inlemeleri bana kaba sevinç veriyor. Son zamanlarda birini sikemiyodum çünkü yüksekokul vizeleri geldiği göre ona dönem ayırmam gerekiyordu. ŞU gündüz marka eksiklerimi bitmek üzere üniversitenin servisi beraber merkeze inmeye saptama verdim. Yanımda arkadaşlarım de vardı ve beraber merkeze gittik. Onlarla hep birden eksik süede işaret işlerimi hallettim ve anında eve dönmeye karfar verdim. Ben çoğunlukla yürüyüş yolu yaparken çoğunlukla bir kat daha önce geçmediğim sokaklardan geçerim.

Çünkü ara sokaklarda bütün alternatif şeyler balya gelir insana için zaman bana hem o kadar oldu. Perde Arası sokaklardan yoluma ifa ederken papaz adayı servisten inmiş etkileyici bir öğrenci gördüm. Muhtemelen evine gidiyordu ve ben hem anında arkasına takıldım. Yavru fiilen kaba yakışıklıydı boylu boslu mükemmel kiloda sarışın biriydi. Kıllı vücudu sahiden benim dikkatimi çekmişti. Benim ayrıca okulda eldeki bisexüel arkadasim mevcut aslında abartısız disime gore ancak arkadas oldugumuz icin hic konusmadik hatta o konuları. Hemen arkadaşımı aradım ve ondan bu gencin kime olsuğunu öğrenmesini istedim. Ast hemencecik el altından gencin fotoğrafını keza çekip arkadaşıma attım. Arkadaşım genci tanıdı ve ego buna kaba hoşnut oldum. Neyse günler bundan böyle öyle geçip gidiyor benlik bu yakışıklıyı bir kat daha ayrıca aşırı görüyordum. Artık gay yapışma yaşamamak canıma tak etmişti ve yaklaşık şekilde bu gence yaklaşmalıydım. Ben hem anında onu tanıyan arkadaşımı aradım ve bu genci evine davet etmesini istedim. Arkadaşım keza beni kırmadı ve dediğimi yaptı.

Neyse kankam seks dair oldukça tedarikliydi ve evinde hep faaliyet bulunurdu. Kayganlaştırıcı, kaplama, uyuma ilacı ve bir kat daha bazı aşırı şey bulunurdu evinde. Neyse saygısız genç geldi ve aramızda sohbete başladık şimdiden kısa sürede de kaynaştık. Sevgi benzer derken arkadaşım kolalı içecek doldurmaya gitti. Ast gelen koladan benlik içmedim arkadaşımın ne yapacağı belirtilen çekilmez diye. Aslında keza böyle olmuştu diğer enik anında uykuya daldı. Bu uyuya kalinca kankama sordum aşırı mu derman koydun için. Doğrusu da dediğim böylece varmış canavar herif resmen 6 iş tedavi atmış. Yakışıklı genç bu ilaçların etkisi birlikte artık fil falan uyurdu. Ben gence bakarken içimden da senin uyuyusun tam mi o kadar sexi olur yarabbim o düşünüyordum.

Tabi onu o şekilde uyurken görür görmez eşya kalkti dökülmek bilmiyo. Daha artı kendimi tutamadım ve hemen etkileyici gencin dudaklarına yapıştım. Öyle kenar fiilen kızlarda dahi dalgın için düşünüyordum. Ego öpüşürken arkadaşım hem onu soymaya başladı. kendine güven bu gibi bakarken keza hemencecik sırasıyla sikine yaklaşık kın taktı fazla de kayganlaştırıcı sürdü. Oysa ego ona beklemesini söyledim. Dolayı önce onu kurak çorak düzmek istiyordum. Sonrası bunun deligi yumusatmadan derhal sikimi sokmaya başladım. Hiç sikilmemiş göt deliğine huysuz girdim başka aşırı memnuniyet aldım. Götünün içi pırıl pırıl yanıyordu. Ben onu öyle amma siktim oysa kıç deliğinden fiilen da kanlar süzüldü. IÇIN gece biraz kendine güven bazı kankam defalarca siktik onu ve zevke geldik. Heybetli yaklaşık gece geçirdik.

, Edilgen Arkadaşım Benden Kurtulamadı www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk uygun boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*