Home » Sex hikayeleri » Enişteyle Delirmeceler

Enişteyle Delirmeceler

Merhaba arkadaşlar adım Tuğçe 19 yaşında bekaretini eniştesine adayan biriyim. Eniştem ile geçen 4 aylık bir sikiş maceramı sizlerle paylaşmak istiyorum. erotik hikaye içerisinde siteye koyarsanız sevinirim. Ablam ve eniştem yaklaşık 5 yıllık evliler ve sürekli bize gidip geliyorlar. Haftada bir gün mutlaka bize gelen ablam ve eniştem bazen yatıya da kalabiliyorlar. Ben enişteme ilgi besleyen ve onun bakışları altında erirken ablamı sikmesi beni adeta çıldırtıyor.

Çünkü öyle beğeniyor ve istiyorum ki onu ama o bunun farkında bile olmadan bana farklı bakıyordu. Bir hafta sonu bize yatıya geldiklerinde iyice eğlenip kahkahalar atıp geceyi sonlandırmıştık. Yatıya kaldıklarında sürekli benim odamda ve benim yatağımda uyurlardı ufak yeğenim ise benimle birlikte salonda uyurdu. Yatıya kaldıkları bir gün beni bir türlü uyku tutmamıştı yeğenimi uyutup sigara içmek için balkona çıktık ve yan taraftan pencereden gece lambasının açık olduğunu gördüm. Oda kısmına gelip bardak dayadım duvara ve sesleri dinlemeye başladım.

Yatağımın yayları adet ritme girmiş ablamın hafif inlemeleri kulağımı tırmalamıştı. Eniştem ablamın üzerine çıkmış çatır çatır sikiyordu ve ben orda öyle kafayı yercesine deliriyordum. Sabah oldu kahvaltı yaparken ben kalkıp odama gittim ve yatağıma baktım eniştemin dölü yatağıma fırlamıştı resmen koklayarak içime çekip kendimden geçtim. Bir hafta tekrar yatıya gelecekleri gün odama gizli kalem kamerası yerleştirip kayıt ettirmek istedim ve istediğimde oldu eniştem ve ablam sanki bana inat edercesine yatağımın üzerinde sikişe başladılar ama içim rahattı eniştemin yarağını ve ablamı nasıl siktiği net görecektim. Sabah oldu ve hemen kamerayi alıp bilgisayarıma taktım eniştemin yarağı at yarağı gibi kocaman ve ablamın minnacık amına öyle çakıyorki hiç durmadan yorulmadan hemde.

Sürekli açıp izleyerek amcığımla oynuyorum ve tatmin ediyordum kendimi. Bir gün eniştem aradı babamı sordu bende 1 saate kadar geleceğini söyledim annemlerde teyzeme gitmişlerdi ablamlarla bana tamam deyip birazdan bende gelirim işim var babanla diye. Bende hemen plan kurmaya başladım tabi eski sınıf arkadaşım Erol’dan bana azdırıcı damla getirmesini istedim ve getirdi hemen. Hoş kokular sürüp seksi bir şekilde giyindim ve eniştem geldi, beni görünce adeta şoka girdi kız ne tatlı olmuşsun diye teşekkür edip içeri aldım. Kolasına bir iki damla değil tüpün yarısını boşaltarak kendisine ikram ettim içti 15 dakika sonra bacaklarımdan beni süzmeye başladı ayağı kalktı ve bir süre dolandı odanın içinde siki pantolondan çıkarcasına diklenmişti. Bende ayağı kalkıp mahsus enişteme çarptım ve o anda durduk göz göze bir şekilde direk elimi yarağına attım ve ben sikmesini istedim eniştem her ne kadar şaşırsa da benim gibi genç ve çıtır seksi bir kızı asla reddedemezdi. Memelerimi okşayarak beni deliler gibi öpmeye başladı bende elimi içeri daldırıp sikini sıkmaya başladım. Beni kanepeye yatırıp eteğimi çıkardı ve bacaklarımı yalamaya başladı.

Kızmısın diye sorunca evet dedim o zaman götten sikecem seni dedi hayır önden sik diye ısrar ettim ve yarağını amcığıma batır böle bişey yok hem acıyı hemde zevki aynı anda eniştemin yarağı ile yaşamak beni çok mutlu etti. Kucağında sikerek zıplattı ben ve daha sonra memelerimi avuçlayıp yana yatırıp götümden de sikti ve göt deliğime boşalarak ikimizde rahatladık. Şimdi ise sürekli sikişmekteyiz saf ablamın haberi olmadan her hafta bizim evde benim yatağımın üzerinde daracık amcığımı çatır çatır sikiyor eniştem. Gerçekten harika bir sikişi var.

One thought on “Enişteyle Delirmeceler

  1. hasko dedi ki:

    yokmu sıkılmek istıyen evlı dul şişman olgun bayanlar her yasta bayanlar ekleyın tanışalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*