Home » Sex hikayeleri » Eski Günlerden gelen yakın kızı

Eski Günlerden gelen yakın kızı

Merhaba arkadaşlar benim step serhat. Adana keza naklen biriyim. Hikayem bizim bayat mahalleden yakın kızı beraber aramda yaşandı. Onunla basmakalıp mahallede birlikte büyümüştük. Dahi ergenlik yaşı dönemimizde aramızda yakınlaşmalar bile olmaya başlamışdı. Şakalaşırken birbirimize sürtünüyor hatta bazen ben ona sikimi hatta değdirmiştim. Ast şu zamanlarda bu pek inatçı olunca ilerleyen yaşlarda bir kat daha da ateşli ve sikişen iki bayat yakın haline gelmiştik. bu vesileyle komşu kızının adı Nihandı. KI piliç büyüdükçe kalçaları ayrıca daha genişlemişti. Şimdiden hikayemin detaylarına girince daha da anlamlı gelecek. Yakın kızı beraber bir kere bu yana hep birden büyüyünce herşey de onunla hep birden yaşandı. Daha değersiz yaşlarda doktorculuk oynar bu sırada ona dayamama her şey demezdi. Ergenlik zamanlarımı resmen kıza dayayarak ve her zaman boşalarak geçirmiştim.

Annemler olmadığı zamanlarda bize geldiğinde bütün yerini ellerdim. Defalarca elimi şortundan içeride sokup amını okşadığım tam olmuştu. Güya ego biraz nir davranış yapmıyormuşum olası davranır dahi hiç bana kızmazdı. Tabi aradan yıllar geçti ve biz büyüdük. Ego askerrliğimi yapıp geldim ve üniversiteli biraz piliç oldu. Tabi bundan böyle eskisi olası ona dayamam uygun değildi. Başka kız hep aklımdaydı ve aradan 3 yaş geçmesine gerçi yenge görememiştim onu. Amma gün apartmandan içeriden girdiğimde onunla karşılaştım. Tabi kendine güven ona tebrik verdim oysa diye bana sert anlayışsız davrandı. Devamlı eskiyi unutmaktan bahsediyor ve dengeli yaklaşık ilişkiyi bugüne o kadar bulamadığından bahsediyordu. O dönem merdivenlerden çıkarken eteğinin altından temiz dantel gibi kilodunu gördüm. Kızı her askerliğim her tarafında hayal etmiş ve nöbet tutarken hep onun kalçalarının aralarında olduğumu düşünmüştüm. Neyse artık onunla ilişkimiz sade apartmanda şart saygı sormakla büzülmüş bir ışık halkası gelmişti.

Aradan bir iki hafta geçmişti ki ayrıca karşılaştık. Konuşma ederken babaannesinin hastalandığını ve ailesinin ayrıca onun yanında gittiğini söyledi. çok üzgündğü ancak babaannesinin durumunun ağır olduğunu anlamıştım. İstersen bana gel laflarız dedim ama yok eve gidicem dedi. Aradan bir iki zaman geçmişti onu merak ettim ve evlerine gittim. Ağlamaktan gözleri yükselmiş kimi şekilde kapıyı açtı ve beni içinde aldı.  Kapıda beni görür görmez sarılınca göğüsleri bana sürttü. Zaten askerden rahibe adayı gelmiştim göğüslerinin bana sürtünmesi -li kaba uyarma olmuştum. Demin sikim kalkmadığı göre sayı olmadı. Neyse beni içinde aldı ve hiç durmadan oturduk. Ben ona sarılıyor ve çekinme bazı muamele olmayacak diyerek onu sakinleştirmeye ve teselli eden şey etmeye çalıştım. Nihan omuzuma yatmış ve ben dosdoğru boynunu görüyordum. Daha pozitif kendimi tutamadım ve onun boynuna abes kimi öpücük kondurdum.

Baktım bana ters koymadı kelimesi kelimesine aksine tatmin olmuş gibiydi benlik de omzunu adamakıllı açarak öpmeye sürdürme ettim. Bir sona şu hem elini sikime attı ve okşamaya başladı. Çoktan şu dokunur zararsız sikim kum kesildi ama sanırım Nihan yıllarca sikimi görmediği uygun bir an korktu. Benlik keza derhal onu koltuğa yatırdım ve pantolonunu çekerek çıkardım. Gerçekte ki an beni bastırmak istedi ağır çabuk gittiğimizi ve kimi eli ağır olmamız gerektiğini söyledi. Kendine Güven şaşırmıştım ama birdenbire kucağıma atlayarak dudağıma yapışınca bir kat daha hem şaşırdım. Hemen ellerimi kalçalarına attım ve onu kucağımda sabitledim. öyle uyanık sevişmeye başladık ki 20 an dudaklarımız acıyana çok öpüştükten netice beni koltuğa oturttu ve anında soyunarak yarağımın üstünde oturdu. Sonrası keza sikimin aşırı zıplamaya başladı. KI gece haz alarak boşaldım.

, Eski Günlerden gelen yakın kızı www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk terbiyeli boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*