Home » Sex hikayeleri » Figen’in Eşiyle Düzenli Olarak Seks Yapıyoruz

Figen’in Eşiyle Düzenli Olarak Seks Yapıyoruz

Merhaba arkadaşlar, adımımı vermek istemiyorum. 26 yaşında 3 yıllık evli bir bayanım. Sürekli seks düzenimiz olan Figen’in eşi ile halen sikişmekteyiz. Çocukluk arkadaşım olan Figen sürekli bize gelip giden ve bizimde evlerine misafirliğe gittiğimiz bir arkadaşımdı. Benim eşim ilgisiz, sürekli gözü dışarıda olan, romantizm’den uzakta ve yüzüme bağırıp çağıran bir kişiliğe sahipti. Figen’in eşi ise, sürekli Figen ile ilgilenen, romantik, sürekli süprizler yapan ve eşini beslediği aşk ile yanan yani kısacası benim kocamda olmayan tüm güzel huylara sahip bir insandı. O adamı görünce hep içim erirdi ve dua ederdim keşke benim kocamda böyle olsa diye.

Geçen sene bir akşa evlerine misafirliğe gittik kocam ile. Bizi büyük bir hürmet ve sevgi ile kapıda karşılayan kocasını gördüğümde resmen kalbim yerinden çıkacakmış gibi oldu. Oturma odasına geçtik ve muhabbet başladı. Hem yakışıklı hem romantik hem de eşine olan sadakati beni adeta kendisine aşık ettirmiş ve gece boyunca gözlerim üzerinden inmemişti. Sürekli güler yüzle konuşan Figen’in eşi, bana baktığında resmen eriyordum. Geç olunca kalkmaya karar verdik ve bizi arabası ile bırakmak istedi. Arabasına bindik ve eve doğru yola çıktık. Eşim eve yetişmeden inmek istediğini ufak bir işinin olduğunu ve beni eve bırakmasını istedi Figen’in kocasından. Gayet nazik bir şekilde tabi ki diyerek eşim arabadan indi ve ikimiz tek kalmıştık. Birden muhabbete girdi ve Figen’in kendisine kocamın bana iyi davranmadığını ve soğuk olduğunu söyledi. Bende acıtasyona girdim ve evet doğrudur bizim ayı öyledir diye cevap verdim. Çok nazik ve güzel sözler söyleyerek bana kendini bir daha aşık ettirdi. Eve hiç yetişmek istemiyor bütün gece arabada kalmak ve onunla konuşmak istiyordum. Eve yetiştik sonunda ve bana sakın kendini üzme, çare üret kendini diyip aklımda soru işareti bıraktı.

Eve girdim, yarım saat bitmeden kocam geldi ve yine bana rakı hazırla içecem diye seslendi. Bu kadar güzel bir araba yolculuğundan sonra böyle bir öküzün laflarını emirlerini yerine getirmek beni adeta çileden çıkarmıştı ve kararımı artık vermiştim. Figen’in kocasını baştan çıkarıp onunla yatmak istiyordum. Ve sabah oldu, kocam işe gitti,bende Figen’in kocasının şirketine gittim. Odasına girdim ayakta karşıladı beni bana hayırdır hangi rüzgar attı seni buraya demesiyle. Buradan geçtiğimi ve hazır gelmişken onu görmek istediğimi söyledim. Birlikte kahve için muhabbete daldık ve ağzımdan kaçırdım, kendisini çok beğendiğimi ve sürekli onunla yaşamak istediğimi söyledim o ise böyle bir şey beklercesine gülümsedi ya eşlerimiz diye cevap vermesi ile anladım ki oda beni istiyor. Benim için hiç bir şey ifade etmediğini ve onunla düzenli bir ilişkim olabileceğine dair sonunda kendisini ikna etmeyi başardım.

İşyerinin kapısını kapatarak elektronik darabayı da indirdi ve içim kıpır kıpır olmuştu gözüm hemen masaya gitti kesin burada sikecek beni diye. Öylede oldu direk dudaklarıma girdi ve elini gömleğimin üst düğmesini açarak sütyenimin arasından memelerimi sıkmaya başladı ve sonra soyunmaya başladık. Bu nazik adamın kocaman yarağı vardı, ve onu ağzıma alarak şeker gibi emmeye başladım dayanamadı ve beni direk masaya domaltıp amcığımdan sertçe sikmeye başladı. Beni sikerken, kocam gibi öküz hareketleri yoktu kalçalarımı tokatlamak yerine parmakları ile masaj yaparcasına hem okşuyor hemde sikiyordu. Sonra masaya yatırdı ve bacaklarımı açarak hem götümden hemde amcığımdan deliler gibi sikmeye başladı ve aynı zamanda eğilip memelerimi emiyordu. Ağzıma boşalarak ikimizde rahatlamıştık ve 1 senedir düzenli olarak sürekli randevulaşıp sikişiyoruz, çok mutluyum.

Nazik ve kibar aşkım ile yapacağım tüm sikişlerimin anısını artık burada paylaşacağım, umarım erotik hikaye içerisinde en çok beğenilen bu olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*