Home » Sex hikayeleri » Gazetedeki ilandan sonra her şey değişti

Gazetedeki ilandan sonra her şey değişti

Evin içi pislikten yıkılıyordu resmen. 3 erkek aynı evde kalıyoruz öğrenciyiz bunu başta belirteyim. Evde temizlik namına hiç bir şey yapılmaz resmen tabirle bok götürüyor evi. Sabah 2 gavat arkadaşım birisi okula diğeri başka bir iş yapmak için evden çıktı. Bende gazete alıp 2 tane yumurta kırıp kendime çayla birlikte ziyafet yapayım dedim. Öğrenci adamız başka ne yicez büftek yok ya. Neyse velasılkelam gazete de bir bayan eviniz gün içinde temizlenir hızlıca diye yazmış ilan vermiş. Ben de telefonu elime aldım ve hemen aradım kadını. Kadın bir saat içerisin de geldi. 35 40 yaşlarında bir kadın. Temizlikçi olmasına karşılık vücudu çok diri ve güzel duruyordu. İçeri geçip evi temizlemeye başladı. Bende bir köşede oturmuş hem internete bakıyor hem de onu izliyordum. O görmeden sikimi okşuyor ve vücudunu süzüyordum. Çok güzel bir kadındı. abi kadın temizlik yaparken ister istemez karşımda domalıyordu. Camları silmeyi bitirdi ve daha sonra da salondaki vitrinleri silmeye başladı. baktım baya yoruldu hemen çay doldurup geldim ve siz biraz dinlenin karşılıklı çay içelim dedim. Yok falan dedi ama ben ısrar edince kabul etti.

1

 

Bir yandan çaylarımızı yudumluyor bir yandan da muhabbet ediyorduk. Kadın dul olduğunu bakması gereken bir oğlu olduğunu söyledi. Sanırım büyük bir maddi sıkıntı çekiyordu. Bu kadınla yatabilirdim ama ona biraz para verirsem bu daha da kolay olabilirdi. Hemen odadan para alıp geldim. Hiç bekleyecek oyalanacak zamanım yoktu ve kadının göğüslerine ellerimi attım. Ama bana izin vermeyerek kendisini geri çekti. Ben de sikişmek istiyorum ve karşılığında sana şu kadar para vermeye de hazırım dedim. Parayı az buldu ama ben çok azmıştım bu kadın o kadar para etmezdi fakat vermeliydim. Sikim kazık gibi olmuştu. amam deyince de hemen koltuğa doğru domaltmak istedim. Kadın kabul etmedi sen koltuğa otur bana bırak sadece tadını çıkar dedi. Sikim artık şortumdan fırlayacak gibi olmuştu. Kadın hemen onu dışarı çıkardı ve ağzına almaya başladı. İşte o an kadının temizlikçi falan olmadığını anladım. erotik hikaye

Çok güzel şekilde sikimi emiyordu resmen profesyonel bir porno yıldızı gibiydi. Sikim beton gibi oldu ve seni başka bir şekilde rahatlatıcam erkeğim dedi. Güzel götünü döndü ve sikime kucak dansı yapma başladı. Hemen boşalmak istemiyordum o kadar para vermiştim hazır seni bulmuşken bırakmam dedim ve eteğini çıkardım baldırından öpmeye başladım. Yumuşacık ve azdırıcıydı.Amını biraz emdikten sona hemen hayvan gibi sikimi vajinasına kökledim. Çok güzel etli ve büyük bir vajinası vardı ki insana sexin keyfini fazlasıyla yaşatıyordu.Cidden çok sağlam bir kadınmış. Verdiğim paranın fazlasıyla zevkini aldığımı düşünüyorum arkadaşlar. Bu hikayem de burada sonlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*