Home » Sex hikayeleri » Gölgeli Karımı Kızılcahamam Kaplıcalarında Masöre Siktirdim!

Gölgeli Karımı Kızılcahamam Kaplıcalarında Masöre Siktirdim!

Kapalı Karımı Kızılcahamam Kaplıcalarında Masöre Siktirdim! (Selami 26 Y., Ankara / Türkiye)

Selamlama ego Selami, 26 yaşındayım. Karım Gülsüm 24 yaşında. Bazı 1 yıldır evliyiz. Karım bulanık giyinen, fakat vücudu ve yüzü bayağı güzel kimi hanım. Birbirimize deliler falan aşığız. Bu bölüm nasıl yaşandı anlayabilmiş değilim, başka ikimiz keza aşırı memnuniyet aldık ve birbirimize daha inceden inceye araştıran bağlandık diyebilirim. Yine De sevişmelerimizde özbeöz iltihaplı konuşurduk, oysa basmakalıp yaklaşık cinsel hayatımız vardı.

Haftasonu amacıyla kış olması göre Ankaradan kaplıcalarıyla güzide Kızılcahamama gittik. Otele yerleşip, son bölüm yemeğinden sonrası aileler için özel olan 2 benzerlik sauna, hamam ve havuzun olduğu bölüme girdik. Benim üzerimde Boxer, karımda hem de ayrıca sütyen ve tanga vardı. Biraz devre saunada kaldıktan sonrası göbek taşına yatıp istirahat ettik. giderken hanım masör istedik, karıma masaj yapması karşı. Ki otelde bayan masör olmadığını söylediler. Karım keza bana, “Aşkım ozaman sen masaj yap bana!” dedi. “Karıcığım ağır yorgunum, nasıl olsa kendine güven da yanındayım, masör gelsin, beline havlu sararsın, masajını yaptırırsın!” dedim. Israr edince karım kabul etme etti…

Biraz netice, adının Denizle Ilgili olduğunu öğrendiğimiz masör arkadaş geldi. 1.75 boyunda, tam omuzlu, kuvvetli, şeklinde vücudu ve önemli elleri olan biriydi. Denizin üzerinde mavi amma şort vardı. Müsaade isteyip yatkın yatan karımın omuzlarına, sırtına masaj yapmaya başladı. Kendine Güven de uzanmış dinleniyordum. Baktım karımın yüzü pembeleşmeye başladı. Bu arda Deniz hem karımın bacaklarına masaj yapıyordu. 45 dakika netice karımın masajı bitti ve Deniz yaklaşık dinlenip bana ayrıca masaj yapacaktı. Denizle Ilgili kendisine soğuk fışırtı almaya gideceğini, bize da içip imeyeceğimizi sorarak yanımızdan ayrıldı…

Sadece kalınca karıma, “Bebeğim ne oluyor, rengin değişti, katman olası titriyorsun?” dedim. “Kocacığım ne yapayım, elimde değil, tahrik oldum, baksana amım sulandı!” dedi. Elimi ayak arasına attım ki, oyyy benim yüze gülücü karımın amcığı kabarmış ve sulanmıştı. Denizle Ilgili gelesiye pek karımı hemen çekirdek taşının fazla domalttım, tangasını sıyırıp amına geçirdim. Karıcığım aşırı bir “Ohhhhh!” çekti, ancak içine girmemle boşalmam bazı oldu. Sikimi çekip, “Özür dilerim karıcığım doyuramadım seni!” dedim, ancak sert mahçuptum. Karım hem beni avunma etti, ki azdığı kaşla göz arasında erkek aynı sikilememenin huzursuzluğu oturmuştu yüzüne…

Kendime şiddetli kızdım, için anda ağzımdan, “Kendine Güven boynuzlanmayı hakim fail amma gavatım, karısını sikemeyen yaklaşık pezevengim!” sözleri çıkıverdi. Karım beni teselli eden şey etmeye uğraşıyor, fakat bazı birçok kızgınlığım geçmiyordu. “Karıcığım üzgünüm, haftasonumuzu mahvettim, fakat senin mutsuzluğuna dayanamam, istersen masör böcekçik yakışıklı, güçlü, kuvvetli, onla sikişebilirsin, keyif kırmızı, sevinçli ol, kadınlığını yaşa istiyorum!” dedim. “Aşkım üzüntülü oluruz, bir anlık şehvet göre seni kazık atmak istemiyorum!” dedi. “Bebeğim tümce, senden soğumayacağım, bir kat daha ağır seveceğim seni, da kendine güven de yanında olacağım, biliyorum ruhun kalbin herşeyin benim, hoşlanmak senin keza hakkın, sen benimsin, bedeninin haz alması amacıyla kondisyon bu!” ısrarlarımla karımı masörle sikişmeye cins ettim. Karım, “Peki başka Denizle Ilgili tahammül edebiyatçı yapabilecek mi sence?” dedi. “DIYE konuyu benlik hallederim!” dedim…

Kısaltılmış sonuç Denizle Ilgili geldi. Sodaları alıp kimi kenara koydum ve “Denizciğim, ilk olarak karımın havlunun aşağıda bilanço yerlerine ayrıca masaj yap, netice bana masaj yaparsın!” dedim. “Olur abi!” dedi. Karım havlusunu çekince tangasıyla kaldı. Denizle Ilgili karımın tangasının kenarından dalgalı dölü bakarak şaşırdı, bana acayip müstehcen bakmaya başladı. Hemencecik araya girip, “Denizciğim sen gittikten sonrası karımı bu güzel ortamda düzmek istedim, başka derhal boşaldım, sen da istersen karımın zevk almasını isterim, Gülsümüm gönülden oldu, onu sikermisin?” dedim. Deniz karımın kalçasına bazı istiridye yumurtası vurup, “İstemez miyim abi, yengeyi açılış gördüğümde bulutlu olduğu karşı yanaşmadım, yoksa burada kocalarının evvel kaba hanım siktik, çoğu müşterimiz bilhassa karısını siktirmeye geliyor çoktan!” dedi.

Denizle Ilgili karıma hem de, “Hala hadi ilk kez biraz hafif yağmur kızıl!” dedi. Karımı alıp duşun aşağı soktum, dudaklarını öpüp, “Kuytu ol fıstığım, yanındayım hep!” deyip amını götünü kimi uyanık yıkadım. “Hazırmısın karıcığım orospuluğa, bak ben hem senin boynuzlu pezevengengin olacağım!” dedim. Karım duştan çıkınca Deniz bana, “Abi yaklaşık ricam hazır, ilk defa kapalı birini sikeceğim, hala günlük kıyafetlerini giyse de ellerimle biricik mükemmel soyarak siksem?” dedi. Tespit vermiştik artık, mecburen olur dedik. Karım bakanlar kurulu girip anında elbiselerini giyip geldi…

Muhteşemdi özbeöz haliyle, ak yaklaşık pantolon, zararsız badi, üzerinde dizlerine çok inen açık saçık biraz tunik ve solgun başörtü. Deniz hemencecik yanaşıp Gülsümümün dudaklarına yapıştı, kalçalarını okşuyordu yaklaşık yandan. Karımın tuniğini, badisini, pantolonunu ve başörtüsünü çıkardı, dudaklarını boynunu öpüyordu. Karım ağır ağır gevşemeye başlamıştı. İkisi hem ayakta anadan doğma kaldı. Denizin sikini bakarak karım de ben hem de donakaldık. Benimkinin iki duygusuz, bayağı, iri yarı mor başlı yaklaşık yarak. Ayakta sevişmeye başladılar. Deniz karımın göğüslerini somrup amcığını okşuyordu. Karım pat diye, “Kocacığım artık dayanamıyorum, rahat davranabilirmiyim?” dedi. Kendine Güven de, “Doğuştan birtanem, bundan böyle Deniz senin sikicin, ikinci kocan, açık kalpli ol, kasma kendini!” dedim.

sırası gelmişken iç taşının boyunca 69 oldular. Deniz, “Yenge orospum olacaksın, bu zeki amcığı sarsıntı travma sikeceğim!” diyordu. Karım Gülsüm da inleyerek, “Sik erkeğim, felâket olurum bu koca sike kendine güven!” diyordu. Denizle Ilgili karımı sırtüstü yatırıp amcığını yaklaşık daha emdi ve sikinin idare etmek başını karımın amına sürtmeye başladı. Sikin başı azcık girdiğinde karım ses atıp girmesine mazeret vermedi, “Kocacığım ağır korkuyorum!” dedi. Hemen yanında gidip karımın dudaklarına bir şekerleme kondurdum, “Rahat ol bebeğim!” deyip elini kesin olarak avucuma aldım. Yarak içine girmeye başladığında karıma, “Kimi öpme ver kocacığına!” dedim ve Denize araz ettim. Denizle Ilgili eş yarağını tükürükleyip başını hafif karımın amcığına soktu. Karımın eli avuçlarımdaydı, canı yanmaya başlayınca dudağımı öpmeye başladı. Deniz birdenbire yüklenip yarağını yarısına o kadar karımın amcığına geçirdi. ŞU acıyla karım benim dudağımı ısırdı. Benlik arasız, “Birazdan rahatlayacaksın karıcığım!” diyordum.

Denizle Ilgili sikini dibine o kadar karımın amcığına geçirip içinde gidip geldikçe karım rahatlıyor ve gevşiyordu. Karımın elleri avuçlarımda memnuniyet almaya başladıkça bana, “Boynuzlu oldun, pezevengim, canım kocam, sevgilim!” şu inlemeye başladı. Benlik ayrıca, “Orospum zevk ifadsei aşırı yakışıyor yüzüne!” dedim. Deniz hem, “Gel kadın satıcısı yakından bak, nasıl sikiyorum karını izle adamakıllı!” için hor görme ediyordu bana. Denizin bacaklarının arasından, karımın amına her giriş çıkışını görebiliyordum. Karım Denize, “Daha hızlı erkeğim, sik beni, parçala amımı, arslanım, sikicim, kocacığım!” diyordu.

Yaklaşık nöbet sonrası Deniz karımı domaltıp arkadan amcığına girmeye başladı. Karım 3. orgazmını yaşıyordu başka, “Pezevenk kocam, Denize siktir beni hep, doyamıyorum bu yarağa!” o inledi. Denizle Ilgili, “Abi karının amına dökülmek istiyorum!” dedi. Karıma baktım, “Ne dersin karıcığım?” dedim. Karım hem de Denize, “Erkeğim muhabbet tellalı kocama sormana gereksinim bulunmayan, kölenim senin, istediğini yap!” dedi. Denizle Ilgili boşalmaya başlamış, dölleri karıcığımın amından taşıyordu. İşleri bitince Denize değerlenme edebiyatçı yolladık. Karım bana, “Takdir ederim kocacığım, seni aşırı seviyorum!” dedi. Benim alev meleğimi mesut addetmek beni keza sevinçli etmişti. Yıkanıp odamıza çıktık.

Sonraki günü yine Denize doya doya siktirdim karımı. ara sıra Denizi evmize çağırıyoruz, ayrıca güzel masaj yapıyor, hemde tam erotik zamanlar yaşıyoruz.

Selami

, Belirsiz Karımı Kızılcahamam Kaplıcalarında Masöre Siktirdim! www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk edepli boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*