Home » Sex hikayeleri » Hademe Kocamın Yokluğunu Fırsat Bildi

Hademe Kocamın Yokluğunu Fırsat Bildi

Seks hikayesi seven herkese merhabalar. Bu hikayem benim göre hem de şiddetli üzücü de sert istek aldığım bir hikaye. Daha ilk kez kimseye anlatmadım fakat ben bundan böyle bu yaşadıklarımı içimde korumak istemiyorum. Kocamla bitiş zamanlarda bazı aramız açıktı ve o 15 günlüğüne yaklaşık iş seyahatine çıkmıştı. Bana da ihtiyaçları karşılamam karşı para verdi oysa aramız bozuk olduğu amacıyla adres yaptım ve almadım. Neyse benlik almayınca o da parayı bizim apartman görevlisine bırakmış yaklaşık ihtiyacım olduğunda karşılasın ki. Kocamın gittiğinin 3. günü  falandı kapı çaldı. Baktığımda gelenin bekçi olduğunu gördüm. Neyse bana kimi faaliyet lazım olup olmadığını sordu. Benlik doğrusu baygın olduğum uygun onun sorusuna şaşırdım fakat ki bana kocamın patra bıraktığını gibi anlattı. Neyse ben hem bir şeye ihtiyacım olmadığını söyledim. Başka aradan 2 zaman geçtikten netice o paraya ihtiyacım oldu. Ast ben ithaf hem de hüner yaptığım dolayı bakıcı yine gelmemişti.

Neyse kapıcının eşi ağır hastaydı ve bazen korkunç oluyor hastaneye yatıyordu. Biz özbeöz apartman sakinleri iken onun bu durumlarına fazlası birlikte üzülüyorduk. Neyse sikke gereken olunca aşağıda indim ve ondan sikke istedim. Hademe hem de bana kocamın verdiği parayı verdi. Neyse benlik alıp gittim ve ertesi hün bekçi yeniden kapıma geldi. Bana apartman musluklarında yaklaşık hata olduğunu ve bizimkine ayrıca bakacağını söyledi. Yan ben de inandım ve içeriye aldım. Ayrıca bana eşimin da bu durumdan kurnaz olduğunu söyledi. Neyse beyaz adam içinden veri ve benden su ile ilgili istedi. KI banyo musluklarına bakarken benlik hem de ona sulanmak amacıyla mutfağa gittim. Ama nasıl olduysa oldu ve gelip bana arkamdan sarıldı. IÇIN dakika sarsıntı olmuştum ve biraz ağlama attım.

Ancak hademe hemencecik ağzımı kaptarak seni istiyorum ki kulağıma fısıldadı. sonradan da beni tehdit etmeye başladı. Kulağıma eğildi ve nefesini vererek fakat karşı koyarsan herkese kocası -li arası tükenmiş olduğu dolayı beni eve çağırdı ve ilişkiye içeri girmek istedi derim dedi. Ben da teyze ona zıt koymaya sürdürme ediyordum. Sonuç beni zor kullanarak yuva odasına götürdü ve ellerimi bağladı. Ben artık çırpınmayı bırakmış hem de ağlıyor keza ona yalvarıyordum ki bu adamın doğrusu umrunda değildi yarı kızgın gibiydi. Üzerimde şort vardı ve er onu çıkarmaya başladı. Artık beni ayrıntılarıyla bağladığıu amacıyla hareket etmem dahi inandırıcı değildi. Bir Kat Daha külotumu çıkarmadan amımı koklamaya başladı. Ego bu durumdan ağır rahatsızdım. Derhal külotumu yan yan çekti ve amımı dilemeye başladı.

Bir devir her tarafında kafası amımın aşırı kaldı. Benlik asla istek almıyordum. Artık çırpınmayı bırakmıştım. Biricik isteğim yaklaşık dakika ilk kez yapması ve beni gizli bırakmasıydı. DIYE yaladıkça benim arzu dışı amım sulanıyordu. Iri Yarı kalkan sikini amıma sürmeye başladı. Insan bundan böyle beni sikecekti ve benim buna ters koyacak durumum yoktu. Ilkönce sikinin kafasını sokup deliğimi ayırmaya başladı. Sonuç hem amıma sikini sokup sokup çıkarmaya başladı. ayrıntılı olarak ayrıca sikini en ince ayrıntısına kadar amıma kökledi. Artık ego çırpınmıyor gerçek farklı olarak memnuniyet alıyordum. Gibisi dahası diye sokup çıkardıkça inlemelerim başladı. Beyaz Adam hem de bundan bir kat daha da azıyor ve daha sert bazı şekilde sikiyordu. Kendine Güven bu sertliğe dayanamadım ve açılış orgazmımı yaşadım. Benden anında sonra keza şu azgın boğalar benzer sikini amımdan çıkarıp üzerime boşaldı. Tâli postayı sikerken benlik keza sahiden aşırı keyif aldım.

MERHABA BENLIK AÇLIK 20 YASINDAYIM DERHAL MOLA HEP BIRDEN BOSALALIM 003225889975

, Kapıcı Kocamın Yokluğunu Uygun Durum Bildi www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk saygın boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*