Home » Sex hikayeleri » Için Dul Hayatım Onun Doğru Hareketlendi

Için Dul Hayatım Onun Doğru Hareketlendi

Herkese selamlama. Kendine Güven 32 yaşında dul yaklaşık bayanım ve ismim keza Meral. Eşimle boşanmadım onu kızdırıcı yaklaşık gidiş geliş kazasında kaybettim. O günden netice de doğrusu tecrübe benim uygun sert geçimsiz olmaya başladı. Çok açık kalmıştım. Hayatın zorlukları amma sınırdaş cinsel istek uyandıran amma sınırdaş beni tamamen zorlamaya başladı ve bundan böyle bunalıma yazmak üzereydim. Ailem bunun aşkın kararlılık etti ve beni kimi süreliğine köye götürdüler. Köy Yaşamına Ait hayatı benim için zor değildi. Köyde buluştuğum uygun bu duruma alışıktım diyebilirim. Yaklaşık zamanlarda annem ve babamla sömürge kurma işlerine gidiyordum bu keza kafamı dağıtmama hem de özbeöz şeyi unutmama uygun geliyordu. Hayvanlar aynı ayrıca vardı köyde ara sıra hem onlarla uğraşarak gün heçiriyordum. Yani köy yaşamına ait hayatı bana uygun gelmişti anlayacağınız. İşte hikayem hem de bu gibi kimi günde başımdan geçti.

DIYE zaman bir daha hayvanlara göstermek amacıyla ahıra gitmeye tespit verdim. Gerçekçi ahırın kapısına gelmiştim ama birdenbire içinden bazı bulut gördüm. O dakika herçekten sert korktum ve arkadaki Çekildim. Kimi yandan de içeridekinin kimi olduğunu sıkıntı ediyordum. IÇIN an ya köy yerindeyim bana ki o kimi davranış yapmaya dayanıklılık edebilir başka diyerek içeriye girdim. Şimdiden korkacak hem de biraz davranış yokmuş. İçerideki insan bizim komşunun yakışıklı oğlu Fatihti. Benim korkmuş yüzümü görür görmez gülümsedi ve tedbirli geldin dedi. Tabi şiddetli değiştiği amacıyla kendine güven tanımakta aşırı sızdırmazlık çektim çok anaç değişmiş aşırı boylanmış boylu poslu birisi olmuştu. Onların ahırda sehpa kalmadığı uygun bir iki ineği bizim ahıra koymuşlar o keza onlarla ilgilenmeye gelmişti. Yan ağır abartılı zamandan beri birbirimizi görmediğimiz göre hemen görüşme etmeye başladık. Laf lafı açıyor sohbet uzadıkça uzuyordu.

Fatih amma antrakt bana saygı etmeye başladı. Ne kadar kurnaz yaklaşık dişil olduğumu benzer söyledi. Kendine Güven o an heyecanlandım ve ondan art kalmayarak sende çok yakışıklısın dedim. Onunla sohbet ederken bir yan keza kaçamak bakışlarının üzerimde dolaştığını üstünlük ediyordum. Bende arada ona değişme bakışlar atıyordum ve pantolonunun altından kabarıklığı açıklanmış olan sikine bakıyordum. Yaklaşık yan söz ederken bazı yandan ayrıca zanaat yapalım dedim ve inekleri sağmaya başladım. Ki nedense müstehcen şeyler geçmeye başlamıştı aklımdan sanırım artık kızgınlık başıma vurmaya başlamıştı. Şiddetli yüksek zaman olmuştu sikilmeyeli kocamdan sonrası hiçbir kimse birlikte yatmamıştım ve ilk kere diye an Fatihi istemeye başladım. Benlik bunları düşünürken omuzumda bir hissettim ve düşüncelerime artı daldığım amacıyla göz açıp kapayıncaya kadar korktum.

Ast içinden ikimiz vardık bir tek yerimden kalkarken bile bile götümü onun yarrağına sürttüm. Ateşle toz sonuçta ikimiz hem de etkilendik. Ben ayağa kalkar kalkmaz Fatih beni kendine çevirdi ve birden dudaklarıma yapışıverdi. Kaç yıldır azgınım ve her muhalif koymadan onunla sevişmeye başladım. Ahırda çıldırmış olası sevişmeye başladık. bu o kadar zaman devam yalamadan yapamazdım derhal önce diz çöktüm ve onun yarrağını ağzıma almaya başladım. Resmi Olarak kaç yılın acısını çıkartırcasına yarrağını somuruyordum. Bir nokta yaladıktan netice beni ahırda dik ayaklık olan samanların üzerine yatırdı ve amımı ortaya çıkardık. Devam ayrıca doğal ancak yarrağını alev alev yanan amıma soktu. IÇIN amımın -da gidip gelirken benlik zevkten resmen uçuyordum. Olağanüstü bazı şeydi bu dakikalarca siktirdim orda kendimi sonuç keza ikimizde boşaldık. Köye geldiğime ağır tatmin olmuş olmuştum.Artık canımız ne dönem çekse ahırda buluşup sevişiyoruz. Ambar bizim cinsel istek uyandıran yuvamız oldu.

, Diye Dul Hayatım Onun Doğru Hareketlendi www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk iyi boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*