Home » Sex hikayeleri » Içki Alemi Bindiğim Takside Becerdiler

Içki Alemi Bindiğim Takside Becerdiler

Herkese merhabalar kendine güven Merve. 29 yaşında hala yalnız bir bayanım. Demin evlenmediğim göre bitiş zamanlarda iyice evde kalmış damgası yemeye başlamıştım. Üstelik bu gibi fakat bir iki arkadaşımla bu konuda bozuşma tam ettim. Evlenmemeyi bırakın bundan başka bakireyim. Bu yaşıma kadfar herhangi kimse -li seks yapmadım. Bu duruma rağmen geceleyin hayatına oldukça aşırı bir bayanım. kıtı kıtına hep gece dışarıda fayda alkol alır ve sigara da kullanırım. Eninde sonunda düzgün yaklaşık sevgilim olacak ve bazı zaman evleneceğim düşüncesi -li kızlığımı asla vermedim. Ego gerçekten hiddet hakkında hem aşırı zor beğenir olduğum göre bu güne o kadar yalnız kaldığımı hem söyleyebilirim. Dolayı benim aradığım er üretken ve bana bakabilecek düzeyde olması gerekirdi. Sanırım beklentilerimin çok olması bu güne pek sadece kalmama doğuş olmuştu. İşte taa kim geceye pek kızlığımı korumuştum ki o gece kızlığım gitti.

Canım sert sıkkındı ve bu yüzden de için gece eğlenmeye gitmek istedim. Çoktan kendimi en iyi rahatlattığım yerler barlardı ve eğlenmekti. Kendine Güven ayrıca hemen hazırlandım ve caddeye çıktım. Caddede bir taksi çevirerek bindim ve nereye defolmak istediğimi söyledim. Taksici bir kat daha ego taksiye biner binmez besin olası bakmaya başladı. Gerçekte onun bakışlarından korktum erkek şiddetli kalıplı kıllı kelimesi kelimesine kıro tipli amma adamdı. Emrindeki kendine güven bu yaşıma o kadar bakireliğinde verdiği azgınlıkla kutsama töreni karşıt ayrıca son derece alımlılık hissetmem normaldi. Yani olabilir düzgün şartlarda bu adamı beğenmezdim başka diye anda fiilen dikkatimi çekmişti. yol kenarında ki da gözlerini benden alamıyor beni tepede tırnağa iyece süzüyordu. Adamın mini eteğimin altından bacaklarıma bakarken salyaları aktı bile diyebilirim.

Neyse yolda bu vesileyle taksici benimle devamlı konuşma etmeye çalışıyordu. çok rahattı oysa yarı 40 takvim arkadaşım benzer bana nereye gittiğimi kiminle buluşacağımı ve tam daha de özele girerek ellenmemiş olup olmadığımı üstelik sordu. Benlik keza öyle aptal salak adamın sorularına yanıt veriyordum. Neyse uzun uzadıya benim defolmak istediğim kabin kadar geldik ve ego ücreti ödeyerek içeri girdim. Kaç saat içinden kaldığımı bilmiyorum başka çıktığımda son derece ayyaş olmuştum. Gerçekten kendiğmi biliyordum biaz de birisi beni sikecek şu korkup kimsenin eline düşmeden klüpten ayrılayım düşüncesiyle kendimi kalmamış attım. Hemencecik mekanın kapısında duran taksiye bindim ve evin adresini verdim. Emrindeki ki sarhoşlukla taksicinin aynı taksici olduğunun bilinciyle tam değildim. Yolda bu vesileyle sarhoşluğum bundan böyle iyice vurmaya başlamıştı.  Evin huzurunda geldiğimde taksiden inecek durumda üstelik değildim. Taksici indi ve beni kucakladı. Ego hala tıpkı taksiciyle geldiğimin kasti değildim çünkü adamın yüzüne hatta bakamıyordum.

Neyse adamın beni üstten çıkarmasına döküntü verdim ve salona getirerek beni koltuğa yatırdı. Ama er kapıyı içeride kilitleyince ego olayın farkına vardım. Sarhoştum fakat belliydi adamın niyetinin azılı olduğu. İşte şu an er yanıma gelmeye başlayınca onun bindiğim taksici olduğunu ayrım ettim. Benim ona karşı koyacak durumum yoktu beyaz adam resmen beni çıkana öyle beklemişti. Pat Diye pantolonunu indirdi ve karşımda yarrağını sallandırmaya başladı. kendine güven ne olduğumu tam anlamadan erkek kızlığımı bozarak beni sikmeye başladı. Yani kimi cephe ilişkiye girmeden sevişme olmadı aramızda insan kozalak pornografik yayınlar filmlerdeki aynı amıma bilgi ve beni dakikalarca sikti. Böyle acımasız sikiyordu başka kendine güven hem de azmıştım. Bunca dönem beklediğim kızlığım bu şekilde bozulmuştu. Bir Dahaki sabah uyandığımda evde yalnızdım ve gece yaşananları daha belirsiz hatırlıyordum.

, Içki Alemi Bindiğim Takside Becerdiler www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk saygın boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*