Home » Sex hikayeleri » Kankamın Sevgilisini Götten Siktim

Kankamın Sevgilisini Götten Siktim

Merhaba arkadaşlar, adım Remzi. Uzun boylu yapılı biriyim, 26 yaşında işsiz güçsüz bir vatandaşım. Sizlere hayatımın en ateşli anısını anlatmak istiyorum. Umarım site yöneticileri benimde hikayemi, erotik hikaye arasında yayınlar.

Çocukluk arkadaşım olan Arif, sürekli bize gelir, birlikte oturur pes oynarız karı kız muhabbeti yaparız. Bana sürekli sevgilisi Sevgi’den bahsedip duruyordu. Bir gün kendisini çok merak ettiğimi ve tanışmak istediğimi söyledim. Oda olur tabi ki, bu hafta sonu oturup bir şeyler içeceğiz, sende benim gel diye davet etti. Cumartesi günü geldi çattı ve ben hiç olmadığım kadar yakışıklı olmak için sabahın köründen kalkıp aynanın karşısına geçip süslenmeye başladım. Arif kızı öyle bir anlatıyordu ki karşısında sönük kalmamak için tüm imkanlarımı seferber ettim.

Arif beni arayıp aşağıda beklediğini söyledi, ben ise son defa parfümden bir kaç fıs alıp aşağı indim ve Arifle birlikte yola koyulduk. Yarım saat sonra cafe’ye vardığımızda Sevgi’yi görünce şoka girdim. Böyle harika bir kız nasıl olur da çürük Arif’e bakar diye düşünüp durdum. Şaşkınlığımı fark eden Sevgi ise gülümseyerek elimi tutup tokalaştı, ama öyle bir tuttu ki adeta gel beni sik dercesine. Oturduk ve kahvelerimizi içmeye başladık, Arif lavaboya gideceğini söyleyip kalktı ve çıtır, bebek gibi ve dolgun memeli sevgi ile tek başımıza kaldık. Bana dönüp Arif’in böyle yakışıklı arkadaşlarının olduğunu bilmiyorum dedi, ve ben ise halen şoktan çıkamamış ve bu güzellik karşısında adeta eriyordum.

Arif daha gelmeden numaramı isteyip Arif hakkında benimle konuşacağını söyledi, ben ise dostuma kazık atarcasına tamam deyip verdim numaramı. Arif geldi oturdu ve muhabbete devam ettik. Muhabbet esnasında öyle bakışlar yapıyordu ki bana, ben bu kızı sikerim deyip kafamda planlar kurmaya başlamıştım bile. Kalkma zamanı gelmişti, Arif bana sen git kanka ben yengeni eve bırakıp gelirim sana doğru dedi bende tamam deyip vedalaşıp ayrıldım onlardan. Eve gittim, akşam oldu arif gelmedi ve yatağıma girip tam uyuyacaktım ki mesaj geldi. Ben sevgi naber? diye, bende hemen iyilik senden naber nasılsın Arif’ten haberim var mı diye yazdım. Bir baktım ki direk arıyor beni, bende cevap verdim ve konuşmaya başladık ağlamak lı bir ses ile arifin ona kötü davrandığını ve benden sonra yürürken karar verip ayrıldıklarını söyledi. Bende kapasana birazdan seni ararım deyip kapattığım gibi arifi arayıp hal hatır sordum haberim yokmuş gibi. Arifin gayet neşesi yerinde ve kendi söyledi ayrıldıklarını siktim attım dedi bende tamam deyip uyuyacağımı söyledim kapadım ve hemen sevgiyi aradım olanları anlattım sikiş dışında her şeyi. Sonra kendi yavaş yavaş açılıp her şeyi anlattı. Konu iyice uzadı ve seks muhabbetine geldi, beni çekici bulduğunu ve sevgilimin olup olmadığını sordu bende yalan söylemeden var ama aramız limonu canım sıkkın diyip kapatmamızı istedim. Oda dışarı çıkabileceğini ve birlikte dertleşeceğini söyledi. Bende tamam deyip sen hazırlan ben seni ararım dedim.

Bekar evi olan kuzenim Sadettin i arayıp anahtarı istedim sağolsun kırmadı gel al dedi ve sevgiyi arayıp hazırlan ve kız kulesinin yanına gel dedim ve yola çıktım. Sevgiyi aldım birkaç birada aldık yoldan ve eve çıktık. Muhabbet baya genişledi ve sevgi kucağıma oturarak dudağıma yapıştı. Bende düz sikimin üzerine oturtup kalçalarını ve sırtını okşamaya başladım git gide soyunma seansına girdik. O harika vücudu yavaş yavaş ortaya çıktı yatağa uzandık ve üstüne çıkarak memelerini emmeye başladım. Daha sonra sikimi öyle emdiki anlatamam harika bir şeydi. Hemen külotunu araladım ve amcığına yarağımı soktum anlaşılan Arifin siki baya küçükmüş, çünkü kızın amcığı daracık ve tazeydi. Memelerini sıkarak sikmeye başladım görseniz nasıl çığlıklar atıp duruyordu. Ağzına boşalarak harika bir şekilde rahatladım. Hafta bir mutlaka sikişiyoruz harika bir kız beni benden alıyor. Tabi Arifin haberi  yok 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*