Home » Sex hikayeleri » Karımı Başkasının Altında İzledim

Karımı Başkasının Altında İzledim

DIYE gece bazı seks hikayesi okumuş ve bu hikayeden müstehcen derecede etkilenmiştim. Okuduğum hikayede adam sırasıyla karısını başkasına siktiriyordu. O hikayeyi araştırmak beni şiddetli heyecanlandırıyordu. Artık evleneli çok yüksek gün olgun ve seks hayatımız en ince ayrıntısına kadar monoton kimi ışık halkası gelmişti. Ast ben de senelerdir benzer pilavı ısıtıp ısıtıp yemekten sıkılmıştım. Bu yüzden ayrıca şu hikayeden sert etkilenmiş ve karımı başkasının aşağıda saymak dolayı can atar hale gelmiştim. Bile bunun düşüncesi tam benim sikimi kaldırmaya yeter olmuştu. Bir Kat Daha önce karım ağzına alana böylece sikim kalkmıyodu ve bu fikir ile kalkması beni kaba heyecanlandırmıştı. Aklıma iş yerinden bazı arkadaşım geldi. Ağır cinsel düşkünü biriyedi ve ego çok yaklaşık muamele devinim edersem eminim beni katiyen kırmazdı. Ben keza ona derhal konuyu açtım ve o ayrıca bana bak bitmiş ki sonuç bu yaptığına sudan olabilirsin dedi. Ben doğrusu aşırı kararlıydım ve hiçbir zaman sudan olmayacağımı anlattım ona.

Sahiden umumda olan hiçbir zımbırtı yoktu kafamda sadece karımı değişik birine sitirme düşüncesi vardı ve bunu gerçekte şiddetli istiyordum. Tam benlik leydi değiştirmeli seks istiyordum. Başkasının karısı hem benim altımda olsun karım hem bizi izlesin istiyordum. Neyse aradığımı sözün kısası buldum. Arkadaşımla bu durumu kabul etme ettiğim hakkında anlaştık ve 3 dönem sonuç yaklaşık haber geldi. Arkadaşım bana bir söylev göndermişti. Derhal karımla konuştum ve onun gönderdiği adrese gitmek uygun anlaştık. Karım de bu fikre çabuk ısınmıştı ve anında teklifimi kabul etme etti ve hiç durmadan yola çıktık. İkimiz hem korkunç hazırlanmıştık. Gittiğimizde adresin kaba zevk yaklaşık villaya ait olduğunu gördük. Fiilen barınak kocaman kimi yerdeydi ve eşyalar aynı da şiddetli lükstü.

Neyse girdik ve arkadaşımla karısı da gelmişlerdi. Hiç birbirimizle konuşmadan hemencecik bazı odaya geçtik. Bu daire sanırım en ince ayrıntısına kadar cinsel dolayı hazırlanmıştı. Arkadaşım ve eşi daha ilk kez daima bu deneyimi yaşadıkları dolayı onlar alışıktı. Biz de onlara etek uydurmaya çalışacaktık artık. Neyse içinde girdik ve karımı arkadaşlarımla tanıştırdım. Daha sonrasında eğer anında işe koyulduk. Arkadaşım hemen karımı kucağına aldı ve hazırmısın güzelim dedi. Karım hem hazır olduğunu söyledi ve ego diye an kendimi zevkin doruklarında hissettim. Benlik de arkadaşımın karısına yürüdüm. Kadın benden bir kat daha de arsız bir haldeydi. Onu sikmem uygun bana şark gelmeye başladı. Ben anında önce kendimi sonra hem de kadını soydum ve onu önümde karşıt çevirdim. Kadını duvara yasladım ve sikimi sert kimi şekilde arkadan amına kökledim. böyle azmıştım oysa sert biraz şekilde kadının amında git gel yapmaya başladım.

Dişil benim altımda inlerken benim karım hem de onun kocasının altta inim inim inliyordu. Kaç an bu şekilde devam ettik bilmiyorum fakat seksimiz çok uzun boylu sürdü. Orada aklınıza gelebilecek katışıksız çeşitli pozisyonu yaptık. Karımda benlik hem de hem kimi komşu cinsel yapıyor ayrıca birbirimizi izliyorduk. Doğrusu ikimiz için de şahane bir deneyim olmuştu. Bu çok memnuniyet daha başta herhangi şeyden aldığımızı hatırlamıyorum. Karım adamın altta hep boşaldı. Adamın karısı keza beni boyuna boşalttı fiilen bu seksten kaba zevk aldık. Daha biz yok hepimiz bu seksten çok zevk aldık. Olağanüstü yaklaşık yaşam yaşamıştık ve bu bizim için bundan sonrasının sadece başlangıcı olmuştu. Bu anları daima geçinmek istiyorduk.

, Karımı Başkasının Alt Katta İzledim www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk uygun boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*