Home » Sex hikayeleri » Karımla Masaj Salonunda Imgelem Yaptık

Karımla Masaj Salonunda Imgelem Yaptık

Merhaba arkadaşlar. Biz karımla alternatif fanteziler denemeyi çok seven ve farklı olarak yerlerde sikişmeye bayılan kimi çiftiz. Karımla ne zamandır yaklaşık masaj salonuna gitmeyi düşünüyorduk ve araştırma yapmaya başlamıştık. Ancak biz düzgün masaj salonlarına göre kimi aksine biraz yer arıyorduk. Çünkü aramızda hayal yapmayı planlıyorduk. Bunu dikkate almak dahi ikimizi ayrıca yeniden çıkarmaya yetiyordu. Bu bizim için düş olduğu göre aramıza üçüncü kimi fert olsun istiyorduk o kadar fantezilerde birbirimizi hiçbir kıskanmıyorduk -diği için sonuçta fanteziydi ve ikimiz ayrıca bundan şiddetli sevinç alıyorduk. Neyse karımla abartılı arayışlar son olarak bizim amacımıza göre yaklaşık masaj salonu bulabildik. Masaj salonu da abartısız istediğimiz benzer biraz yerdi hem de çok gösterişsiz bir ortamı vardı. Masaj salonu dolayı yapılan yorumları de okuduktan sonra buraya defolmak göre sabırsızlanmaya başladık. Masaj salonu bazı otelin altındaydı ve geceleyin bizim karşı sert uzun olacağa benziyordu.

Hafta sonu dolayı randevumuzu almıştık. Cumartesi günü gidecektik ki Cuma günü olduğunda ikimiz keza sabırsızlanmaya başladık. IÇIN günü ancak geçirdik ve sözün kısası sonraki dönem oldu. Otele gittiğimizde bizi hemen masaj salonuna aldılar ve ayrılamaz kimi şekilde karşıladılar. Bize nasıl kimi hizmet istediğimizi sordular. Biz hem de nihayet memnun olacağımız tüm şeyi teslim alma edeceğimizi söyledik. Neyse bizi tıpkı odaya aldılar ve yanısıra yattık yalnız aramızda yaklaşık anahtar vardı. Bu papazlık benim oldukça çok hoşuma gitti ve bazı odaya geçtik eşim ve kendine güven ve üzerimizi çıkarıp havlu aldık ve uzandık amma yatağın üstünde netice iri amma beyaz adam ve amma kadınlara ait içeri data bizim aramızdaki perdeyi kapattılar. Bana dişil eşime da er masaj yapıyordu.

Dişi bana pürüzsüz hareketlerle dokundukça ego ikaz etme olmaya başlamıştım hatta. Dişi sırtımda kilolu parmaklarını sırtımda gezdirdikçe benim azgınlığım da iki katına çıkıyordu. Başta cephe değişiklik yatıyordum kadın daha sonra beni belkemiği değişim çevirdi. Artık kasıklarıma masaj yapmaya başlamıştı. bu tür zevke gelmiştim başka amma yandan hem karımın ne yaptığını aşırı bunaltı ediyordum. Sözün Kısası dişil benim sikimi tutmuştu sonrası elleriyle sikimi böyle zeki okşuyordu oysa benim keyif suyum kadının parmakları arasına doluyordu. Bundan Böyle zamanı gelmişti ve dişil soyunarak hemencecik benim üstüme verim. Üzerimde uygun bana masaj yapmaya takip ediyordu. Ancak benim  kadar için de azmıştı ve daha pozitif dayanamayarak sikimi ağzına almaya başladı. Bu sıralı onun amı ayrıca benim ağzıma gelmişti. DIYE sikimi yalarken kendine güven hem kafamı kaldırıp onun amına yumuldum. Sert leziz anlar yaşıyordum.

Aşırı geçmeden tabi taraftan keza karımın memnuniyet sesleri gelmeye başladı. Onun zevkini duydukça kendine güven de daha ağır memnuniyet almaya başlamıştım. Kadın götünü benim dudaklarıma doğru iyice yaklaştırdı ve bende dilimi onun götüne amına sokmaya başladım. Olağanüstü yaklaşık amı ve kıç deliği vardı. Kadını yaladıkça yalayasım geliyordu. daha sonra perdeyi açtılar ve karımın nasıl sikildiğini görmem amacıyla bana izin verdiler. Sonuç keza bizi yanısıra getirdikler. Erkek karımın amına girmeye başladığında kendine güven da masaj yapan kadını sikmeye başladım. Kadının amına çok yaklaşık sokuyordum ama altımda kendinden geçmeye başlamıştı. Bazı kadını bu tür siktikten sonrası bu kez karımı aldım ve şiddetli bazı şekilde karıma köklemeye başladım. Karım inim inim inliyordu sert memnuniyet aldığı katışıksız halinden belirtilen oluyordu. Bazı bir saat orada bando seks yaptık.

MERHABA KENDINE GÜVEN ÖZLEM 20 YASINDAYIM ANINDA PERDE ARASI HEP BIRDEN BOSALALIM 003225889975

, Karımla Masaj Salonunda Imgelem Yaptık www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk iyi boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*