Home » Sex hikayeleri » Karısını Siktim Ki Benim Suçum Varmı?

Karısını Siktim Ki Benim Suçum Varmı?

Karısını Siktim Ama Benim Suçum Varmı? (Erol 45 Y., İstanbul / Türkiye)

Merhaba yakınlar. Benim suçum mevcut mı, okuyunca karar verin. Ben Erol, 45 yaşımda dul ve yanlız yaşayan yaklaşık adamım. Karısını siktiğim Kemal abi ise 60 yaşında kimi işçi, çocukluğum ellerinde geçti sayılır. Az, püritan, boşboğaz amma insan. Hele hele içkiliyken kimsenin adres şansı yoktur. Sert kılıksız yaklaşık adamdır. Karısı 50 ’sinde geçerli, ki olağanüstü, taşlı amma kadın, uzun boylu, bebek benzer, çizgili fahiş gögüslere, düzgün vücuda, daire biçiminde iri kalçalara, yüksek sütün falan bacaklara kalıp bir kadınlara ait. Kemal abi benim sırf olduğumu ve akşamları zehir içtiğimi bildiğinden, canı zehir istesin, çenesi düşsün gelir benim eve. Güya benim konut otel! 1-2 duble hem içsin, bundan böyle için gidene pek dinle onu. Birgün olsun bana gelirken bir küçük rakı alıp gelmez. Benlik nezaman onun evine gitsem, “Evde rakı dalgın Erolum, kırmızı gel de içelim!” der, kendisi alamaz benzeri, hasis herif!

KI gün ayrıca kendine güven bir daha evimde içiyorum, insan benzeri rakının kokusunu alıyor, geldi hemen oturdu kilit ustası soframa. Birkaç iki kişilik içtik, bu başladı kadınlardan, kızlardan, saunalardan benzer bahsetmeye, “Bu Gibi yerler varmış, sen biliyorsundur, kadınlar çalışıyormuş!” için. Beni mi deniyor bu? Açış kere böyle konuşuyordu. “Bilmiyorum abi!” dedim. “Nasıl bilmezsin? Dul adamsın, ne yapıyorsun? Sen bilmezsen kimi bilir?” dedi. Aslında saunada takıldığım bir kadınlara ait geçerli, fakat söylemedim. Neyse rakımız bitti, bu ayrıca başladı, “Biliyormusun, bilmiyormusun? Başka Türlü kendine güven çıkıp gidip arayıp bulacağım! Senelerdir farketmez kadınlara ait, farksız am, bıktım!” dedi. Buna, “Dur abi…” dedim ve saunada takıldığım Burcuya telefon ettim, eldeki olup olmadığını sordum. Burcu ne olduğunu sorunca, “Bazı abiyle geleceğiz, ona amma hanım ayarlarmısın?” dedim. “Ayarlayıp seni arayayım!” dedi. 15-20 dakika sonra Burcu aradı, ayarlamış. Bindik benim arabaya, saunaya gittik. Burcu bazı eş ayarlamış bizim ayıya, yeme hem neredeyse yat! Mükemmel kelimeyle mühtişti! Ne elverişli er, Burcudan tam çok çok güzel bir dişil!

Burcu tanıştırdı bizleri. Odalarımıza geçtik. Burcu bana öncelikle masaj yaptı, sonrası zeki yaklaşık sikiştik ve kalkıp banyomuzu yapıp salona geçtik, kendine güven Kemalin çıkmasını bekliyorum. Burcu, “Seninkinin işi şiddetli abartılı sürdü, insan da dalları kırılmış, de içkili!” dedi. Benlik Burcuyla konuşurken, Kemalin girdiği kadınlara ait çıkıp yanımıza geldi ve bana, “Burcu seni bana anlattı, merhamet, sen bu gibi ayılarla dolaşma!” dedi. Benim açılış aklıma yeni gelen iş, Kemal kadının parasını kesmiştir oldu, cimridir dolayı. Ne olduğunu sordum. Kadınlara Ait keza, “Burcunun sana yaptığı benzer, ben keza ona vekillik teklif etmek istedim, ilk olarak masajını yaptım, devam sevişelim dedim, devamsız dedi, fantazi yapalım dedim, devamsız dedi, ağızdan anal yapalım dedim, bulunmayan dedi! Er tutturdu doğru hakim çukuru için, gitsin anasının yargı çukuruna! Vermedim, haberin olsun!” dedi. “Nerede şu anda?” dedim. “Ne yaptıysa, tuvalet yapıyor!” dedi. KI sırada Kemal hem de giyinip geldi, “Hadi gidelim Erol!” dedi. Çıktık, binip arabaya gittik. Nehir Yatağı baştan başa hiç manâ yapmadık. Bunu evinin önünde bırakınca bana, “Dördün Erol bir tane duymasın, boktan oluruz!” ki tembihledi. Kendine Güven hem de onayladım ve evime gittim.

Sabahleyin vesvese ettim, Kemale telefon açtım. Kemal ilk olarak uzak gitmiş evden, telefonu karısı açtı ve “Erol nerdesin? Çabuk bize gel!” dedi. “Ne oldu kızkardeş?” dedim, “Telefonda katlanılmaz, bize gel!” dedi, kapadı telefonu. Ulan suare gitti karısını mı dövdü başka türlü? diye düşündüm. Ise böyle birşey olası olsaydı, çok bir kat daha azılı şeyler oldu diye korktum. Neyse, ilgiyle evine gittim. Karısı gecelikle kapıyı açtı, salona geçtik. Ben derhal, “Ne oldu hastabakıcı?” için sordum. Karısı başladı, “Sen ne şerefsizsin ulan Erol!” şu. Karısı bana hiçbir böyle konuşmazdı, tekrar tekrar bana hakaretler küfürler ediyor. Kendine Güven aşırı ne olduğunu sorunca, “Bak Erol, sen yalnızsın, kadına kıza gidersin, normaldir, ki benim kocamı yükselme ayartıp götürüyorsun kadın satıcısı!” dedi. Ben afallamıştım, “Ne kadını kızı hemşire?” dedim. Karısı da, “Suare nerdeydiniz ulan?!?” dedi. “Evde içtik kızkardeş!” dedim. “Erol bana yatacak yer ulan!” dedi. “Ya yükseliş buluş söyleyeyim rahibe? Nerden duydun öyle şeyleri?” dedim. “Nerden mi? Kemal geceleyin geldi, uyuyordum, beni kaldırdı, sen de kadınmısın, ne kadınlar hazır, neler yapıyorlar, ki bana hor görme etmeye başladı. Ne kadını benzer ki sordum, Son Bölüm Erol beraber saunaya gittik! deyince sesimi kestim, ters gelsem dövme yiyeceğimi biliyordum!” dedi.

Şok olmuştum, ulan Kemal abi, bu ayrıca söylenir mi, hemde karısına, bu böylece can sıkıcı öğüt katlanılmaz, basık yani! Neyse, karısı bana bunları anlatıp, sayma sorarken dayanamadım, “Orada dur bakalım kızkardeş! Ben değil, senin kocan saunaya gitmek istedi!” dedim ve olanları olduğu benzer anlattım ve “Ben de, kocan daha gidip te sağa sola parasını kaptırmasın şu, bildiğim yere götürdüm!” dedim. “Kaç sikke verdiniz orospulara?” dedi hemen. Cimrinin karısı hem hasis olur! Kaç madeni para verdiğimizi söyledim. “ŞU parayı bana vermez spekülatör, başka elin oruspularına verir!” dedi. “Dehşet abla, parayı verdi ki karıya birşey yapamadı!” dedim. “Nerden biliyorsun? Hep Birden mi siktiniz orospuyu?” deyince, girdiği kadının anlatıklarını anlattım. Bu hemen, “Ayı evdeki karıyı halleti da, birde oruspuları berbat etmek mi kaldı?!?” dedi. “Yaa? Halledemiyor mu?” dedim. “Nasıl halledecek? 60 yaşında erkek, siki mi kalkıyor güya!” dedi. Kızgınlığı amma geçmişti. Benim (Burcuyla) neler yaptığımı sordu, “Sen en azından terbiyeli siktin mi karıyı?” dedi…

Ben detaya girmeden, (Burcuyla) yaptıklarımı anlatmaya başladım, oysa bana detayları keza anlatmam için diretme etti. Ben hem de anlattım. Bunları konuşurken benim yarak yetki alanı aynı oldu. Kemalin karısı oturduğumuz koltukta bana iyice yaklaştı, elini bacağıma koydu, sikime hilesiz okşamaya başladı. Karı resmi olarak kaşınıyor! Ego ayrıca onun geceliğinin üstünden bacaklarını okşamaya başladım. Onu öpmek isteyince, ilk olarak nazlandı, fakat ok yaydan çıkmıştı, benim vazgeçmeye herhangi niyetim yoktu. Bunu öperek halının üstüne yatırdım. Başta çizgili gögüslerini emmeye başladım, sırayla emiyordum. Uçları fındık aynı olmuştu. İnliyordu. Bunun geceliğinin altından külotunu yok etmek isteyince, öncelikle bacaklarını sıkıştırdı, çırpındı. Kendine Güven ne yapıp edebiyatçı bunun kırmızı külotunu çıkardım. Eş yaşına başına bakmadan Tanga örtülü. Tangasını burnuma götürüp kokladım, mis falan amcık kokuyordu külodu…

Elini iki bacağının arasına sıkıştırdı, amını kapatıyordu. Ben amını açmaya uğraştıkça, “Erol olmaz, alıştırma!” diyordu. Ego dinlemiyorum doğal, zorla bunun elini çektim, bacaklarını açtım, yumuldum amına. Amını bir yalayınca bu gevşedi, zevkten inlemeye başladı. Derhal yarağımı çıkarıp geçirdim amına. Bu, “Oooy! Ne kaba yarağın var Erolum!” diyordu. Bunun amına girdikçe, bu inliyordu, “Ooh ooh bas, dibime kadar girsin, çıkarma!” diyordu. Ego bunun amını buçuk zaman böylece siktim ve ikimiz hem doruğa çıktık, kendine güven amına boşaldım.

Kısa bir sessizlikten sonrası, “Mahvettin beni, kalk üstümden, yıkanayım!” dedi. Üstünden kalktım. Bu banyoya sırası gelmişken kalçalarına baktım, ulan ne şık masum kalçları vardı. Banyoda bunu ne yapıp edip götten sikmeliydim. Ego keza banyoya girdim. “Burda da mı bir tek bırakmıyacaksın?” dedi. “Birlikte yıkanalım!” dedim, girdim duşun aşağı. O beni sabunladı, ego onun özbeöz yerini sabunladım. Bunun arkasına geçip götünü hem de sabunlayınca, bu irkildi ve “Ne yapıyorsun Erol?” dedi. “Ne yaptığımı görürsün şimdi!” dedim ve kasıklarından tutup götüne geçirdim yarağımı. “Aaah, Erol, ıııh, yırttın götümü, fayda ne olur!” diye bağırmaya başladı. “Dur bağırış orospu, kısaltılmış kaldı!” deyip pompalıyordum. Bu acıdan inliyor, ellerimi tutuyor, ego köklüyorum. Götü amından sert bir kat daha dardı, ağır geçmeden götüne boşaldım…

Banyodan çıktıktan netice bana, canım nezaman isterse kendisini sikebileceğimi söyleyip, karşılığında da bundan netice ayrıca saunalara falan gitmeyeceğime konusunda karar verdirdi.

Şimdi soruyorum size, bende arıza geçerli mı?

Erol
, Karısını Siktim Fakat Benim Suçum Varmı? www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk yeterli boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*