Home » Sex hikayeleri » Katışıksız Önüme Gelene Veriyorum

Katışıksız Önüme Gelene Veriyorum

Kutlama cinsel istek uyandıran hikayesi severler. Kendine Güven 19 yaşında yaklaşık köpek yavrusu kızım. Bir Zamanlar kızlıkla ilgili şiddetli katı kurallarım vardı muhakkak evlenmeden ilk kez kimseye vermem diyordum. Ancak sonra resmen oluk sonraki hanına döndü amım. böyle çok sikildim ancak bizim mahallede vermediğim adam kalmadı. Benlik de size o anlarda yaşadığım seks dakikalarını izah etmek ve sert sevinç almanızı istiyorum. Hadi size hikayemi anlatayım ve zevk almaya başlayın. Ben kendine çok dikkat fail ve ilgi belirten bazı kızım. aynı zamanda hem de erkeklere kendimi gösteri etmeyi çok severim. Neyse kendine güven bilinen zamanda evlendim. Amna evlendikten sonuç da farketmez azgınlığım hiç durmadan devam etti. Kendine Güven bir daha besbelli seçik giyindim ve kocam da bu duruma her karşıt çıkmadı. Benim bu tarzda giyinmem yoksa erkeklerin gözlerinin benim üzerimde olması onun hem de çok hoşuna gidiyordu sanırım.

Aslında anlatacağım hikayem kocamla aramda yaşanmadı ki yüzden çok ayrıca ondan bahsetmeme muhtaçlık dalgın sanırım. Benim arabam bozulmuştu ve ki sabah işe otobüsle gitmek zorunda kaldım. Baya abartılı biraz zaman olmuştu otobüse binmeyeli. Önce bu kadar kalabalık olacağını bilsem taksiyle giderdim için büşündüm ancak daha sonra otobüse bindiğim karşı çok keza hoşnut oldum. Bir Kat Daha önce ticaret yerindeki ev halkı bir kaba defa otobüsde taşadıkları tacizleri anlatmışlardı. Ama benim başıma böyle amma şey gelmemişti. Ama gelse ki içimden geçirerek şu kalabalığın içerisine bindim. Bu yüzden keza şu zaman bir kat daha bir fesatçı görünmeye kararlılık verdim. Birileri bana dokunsun ve ikaz etme olayım istiyordum ne de olsa daha ileriye gidemezlerdi. O zaman içime kurumlu tanga sütyen ve üstüme hem askılı bir body ve altıma keza beya pileli kimi ufacık etek geçirip uzun boylu paralı ayakkabılarımla çıktım evden.

Durağa gidene böylece bazı ağır şahıs bakışlarını üzerimde dolaştırdı bile erkekler içime düşecek falan bakıyordu. Bu benim kaba hoşuma gitmişti. Yolda tam daha ateşli biraz şekilde yürümeye başlamıştım. Adamların şu an akıllarından ne geçtiğini fiilen çok endişe ediyordum -diği için ben sert azmış amma haldeydim. neyse 10 an kadar bekledim ve koç geldi. Ama beklediğim çok kalabalık değildi. Natürel ki bir tek bakıyorlardı bu durumda birisi dokunamıyordu. sonradan kalabalık olmaya başladı ve yanımda duran yavru bir delikanlı sikini amıma değdirdi. Tobüs sallandıkça sikini bir kat daha keza fazla hissetmeye başladım. Aslında kaba pozitif azmıştım. Bir Kat Daha artı dayanamadım ve ona arkamı dönerek camdan bakmaya başladım. Sikini kalçalarıma dayasın istiyordum. O ayrıca bana bir kat daha pozitif yaklaştı ve kalçalarımın arasına sikini yerleştirdi.

Bundan Böyle benlik keza geri dürüst gidiyor kalçalarımı iyice ona yaslıyordum.  Bundan Böyle hemen hemen vücutlarımız bütünleşmiş falan olmuştu. Benlik de onu cesarete olmak dolayı kalçalarımı oynatmaya başladım. Siki arkadan amıma kadar değmişti. KI anda aldığım zevki kelimeler yetmez anlatmaya. daha sonra iki elini belime attı ve beni tamamen kendine yapıştırarak git gel yapmaya başladı. Benlik resmen ki dakikalarda kendimden geçmiştim. Sonuç kimi hamle -li sikini içime sokuverdi bu kadarını biraz beklemiyordum. Bundan Böyle beyaz adam resmi olarak otobüste beni ayaküstü sikiyordu. Bağlı mutlaka muhit da bizim bu durumumuzu rütbe ediyorlardı. Tam etrafına birkaç beyaz adam bana besin ve sikecek aynı bakıyorlardı. Bundan Böyle benlik keza onların tamamını içimde istemeye başlamıştım. Bazı sonuç bir birey daha geldi ve için hem sikini bana dayamaya başladı. Bu ticaret bir kat daha ayrıca düşündürücü amma ülkü gelmeye başlamıştı. Başka devamını size alternatif amma sefere açıklamak istiyorum.

, Katışıksız Önüme Gelene Veriyorum www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk terbiyeli boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*