Home » Sex hikayeleri » Kayınpederim Mutfakta Zorla Becerdi

Kayınpederim Mutfakta Zorla Becerdi

Merhaba ev halkı anlatacağım hikaye açış öncelikle benim için kabuus gibi bir şeydi fakat kendine güven daha sonra diye dakikalardan kaba sevinç aldım diyebilirim. Kayınperderim beni mutfakta hunharca becerdi ve ben o dakikaları sizlerle hem yeralmak istiyorum. O benim uygun ilk olarak kabus gibi başlayan sonra de muhteşem sevinç anları yaşadığım amma geceye dönmüştü. Akgüren pederim beni mutfakta becerdi ve kendine güven da bundan çok pozitif haz aldım. Anında anlatmaya başlıyorum. Öncelikle size bir kendimden ima etmek istiyorum. İsmim Gülay, 2 sene önce evlenmiş 25 yaşında bazı bayanım. Kocam keza benden sırf 2 yaş iri yarı kimse. Aramızda daha çıkış yok ve gayet mesut yaklaşık evliliğimiz geçerli. Yan benlik kayınpederimin bana yaptıklarını söylesem evliliğimiz mutlaka bozulur fakat aynı anda bunları içimde tutmayı şefkât ediyorum. Çünkü kocamı seviyorum ve ayrıca başının derde girmesini keza onu kaybetmeyi elbette istemiyorum.

Biz kocamla görücü usulü evlenmiştik ama benlik onu tanıdıkça daha hem de şiddetli sevmeye başladım. Onunla arzu gecesi öncesinde her tanımamıştım. Bu devirde bu gibi şeyler kaldı mı demeyin bizim oaralarda var. Ego bu işin olmayacağını düşünmüştüm ilk anda başka bitişik gündüz kocamın babası bize tekrar geldi. Bu kere bir tek gelmişti ve gerçekten keza gözünü benden alamıyordu. Ast biz keza gelini olucam ki bana bu şekilde bakıyor sanıyorduk. Kayınpederimin amacı işte bu hikayemin yaşandığı gündüz ortaya verim. Doğrusu bir kat daha önceden hem de bunun belirtilerini gösterdi ama kendine güven kayınpederim olduğu göre biraz konduramadım sanırım. Başlangıç yakınlaşması bizim nikâh gecemizde olmuştu diye gece gelin odasına gelerek bana iltifatlar yağdırmaya başladı. Tüm erkeğin aklını başından alacak böylece akıllı olduğumu falan söylüyordu. İşte tek bir olsam oğlumdan önce davranırdım benzer dedi. Bu beni çok hasta etmişti ve arasız aklım fikrim orda olduğu karşı şu geceleyin olan bitenden hem böylece bazı istek alamamıştım.

Neyse aradan günler geçti ve katışıksız zımbırtı düzenli benzer görünüyodu. Yaklaşık hafta sonu kayın pederim bize geldi. Kocamın evde olmadığı saatte gelmişti. Önce rastlantı sandım ki sonradan bunun tasarlanmış bir zımbırtı olduğunu ayrım ettim. Kapıyı çaldığında onu içinde aldım ve ona kahve olmak karşı mutfaşa geçtim. ŞU hem de mutfağa gelerek sandalyeye oturdu. Ona arkam dönüktü ancak bakışlarının benim üzerimde olduğunu rütbe edebiliyordum. Bazı bekledi ve netice bana düğün gecesi seninle yaptığımız konuşmayı hatırlıyormusun o sordu. Ego keza hemen hayır şu çözüm verdim. Sonra kalktı ve arkamdan gelip belime sarıldı. Ben napıyosun yaratıcı egzersiz dedim ama umrunda bile değildi. Arkadan sarılıp sikini bana yaslamaya başlamıştı şimdiden. Kulak memelerimi yalamaya başladı kendine güven kaçmaya çalışıyordum ama beni sıkıyordu. sonradan da boynuma inip yalamaya başladı. Benlik resmen kayınpederimden uyarma olmaya başlamıştım.

Bir Kat Daha fazla kendimi tutamadım ve ona dönerek dudaklarınıa yapıştım. Elimi de sikine atarak okşamaya başladım. İkimiz de sevişirken kendimizden geçmiştik. daha sonra beni soyarak sık sık gidilen yer odasına götürdü ve orada beni yatağa yatırarak amımı yalamaya başladı. Amımı şapur şupur yalıyor ve beni tamamen zevke getiriyordu. Artık en ince ayrıntısına kadar kendimden geçmiştim ve sik beni şu inlemeye başlamıştım. bu gibi keyif alıyordum ancak kayınpederim sikini amıma köklediği anda benlik resmen kendimden geçtim. çok kaba gidip geliyordu ama resmi olarak inleyerek boşalmaya başladım. Zevkten bacaklarım titredi. Kendine Güven ayrıca onu boşalttıktan sonra kimi örgü zırh daha sikiştik.

, Kayınpederim Mutfakta Zor Kullanarak Becerdi www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk yeterli boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*