Home » Sex hikayeleri » Kocamın Kardeşi İle Birlikte Oldum

Kocamın Kardeşi İle Birlikte Oldum

Adım Remziye 34 yaşında bakımlı ve fit bir bayanım. Eşimle birlikte aynı devlet dairesinde çalışıyoruz. Eşim sürekli gözü dışar’da ve çapkın biri. Daha öncede bir kaç defa boşanma noktasına gelmiştik karı kız muhabbeti yüzünden. Bir kaç defa aldattı beni ama mecbur bir kızım var ve kahrını çekmek zorundayım. En son aynı yerde çalıştığımız sekreter ile bakışmaları gördüm yakın takibe aldım çaktırmadan. Sürekli telefon elinde ve sms ile uğraşıyordu eşim. Sorduğum’da ise maçlara bakıyorum hayatım telefondan diyip uyuttuğunu sanıyor şebek. Neyse bir kaç gün takipte kaldım böyle, bir gün iş esnasında yanıma geldi ve öğle yemeği molasında işinin olduğunu ve birlikte yiyemiyeceğimizi söyedi bende tamam diyerek beklemede kaldım. Öğle molası oldu ve bu avanak gitti. Bekledim az ve sekreterinde çıktığını gördüm. Hemen peşine takıldım gizlice bir sokak arkada arabada eşim bu kaltağı bekliyor vaziyette arabayı park etmişti. Kaşar arabaya bindi ve gittiler hemen arkalarından taksi çevirdim ve takip ettirdim geriden.

Yoldayken aklıma tek bişey geldi bunlar eve gidip sikişecektiler ve öylede oldu araba doğru bizim eve yöne doğru gidiyordu. Eee tabi saftirik karısı işte kızıda okulda oh ne güzel hayat. Eve girdiler ve bende bekledim çıkmaları. 40-45 dakika artık nasıl bir sikişse çıktılar sonunda ve arabaya binip işyerine doğru gittiler. Bende taksiyle geri döndüm. İşyerine vardığımda eşim masasında oturmuştu nereye gittin diye sorunca kekeleyip arkadaşına uğradığını söyledi. Bende bozuntuya vermedim ve sustum. Akşam kayınım bize gelmişti. Bende rahat bişeyler giymiş sırtım ağırdığından ötürü uzanmıştım. Eşim bilgisayarın başında kayınımda hemen sol arkamdaki koltukta oturmuş vaziyette beni izliyordu. Salak farkında değilmişim sanırcasına arkadan götümü ve memelerimi kesiyor bende karşı camdan yansımadan net bir şekilde görüyorum. Baktım meyilli, hazır böyle genç ve yakışıklı birini bulmuşum rahat rahat sikişeyim dedim ve ayartmaya başladım.

Elimi memelerime atarak düzelttim beni izliyordu, daha da abarttım ve elimi amcığıma atıyordum sürekli okşayarak. Buda eliyle sikini düzellti gibi geldi ilk başta bana. Biraz daha bacaklarımı hareket ettirince, koltukta mest bir şekilde oturmuş hala beni dikizliyordu.

Bir gün izin aldım işyerinden ve evde kaldım, bu şapşalı çağırdım kayınımı gel perdeleri takmamda yardım et diye geldi. Takmaya çalışınca yapamadı sen in ben çıkacam sen beni tut dedim kendisine tamam dedi. Koltuğa bastım oda hazır bir şekilde önlem almış beni bekliyor. Ayağım kayar gibi yaptım ve elini kalçalarıma atarak tuttu. Sonra bir müddet daha perde ile uğraştım bu sefer cup diye kucağına attım kendimi ve beni yakaladı dudaklarına girdim direk oda beni kanepeye uzatıp direk elini amcığımın içerisine soktu ve parmaklamaya başladı hayvan. Sikini çıkar dedim ve çıkarıp hemen ağzıma verdi. Yaladım bi güzel ve pijamamı indirdim oda pantolonu çıkarıp beni domalttı ve arkadan üst üste amcığıma çakarak bir güzel sikti. Daha sonra kanepeye uzattı beni ve üstüme çıkarak amcığıma çakmaya devam etti. Bir süre siktikten sonra ağzıma boşalarak rahatlattım kayınımı haftada bir defa sikişiyoruz harika bir çocuk.

One thought on “Kocamın Kardeşi İle Birlikte Oldum

  1. erichan dedi ki:

    19cm kalin damarli büyük aletimle….

    Oruspu karını altımda çatır çatır inleterek tokmalamami istersen….

    Bundan zevk almak istersen….

    Karına dost ve pompaci olmamı istersen…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*