Home » Sex hikayeleri » Kocamın Patronu İle Düzenli Sikişiyoruz

Kocamın Patronu İle Düzenli Sikişiyoruz

Merhaba arkadaşlar, adım Asuman 25 yaşında 2 yıllık evliyim. Benden kaynaklanan sorundan dolayı çocuğumuz olmuyor ve eşim benimle eskisi gibi ilgilenmiyor. Artık düzenli seks hayatımız bile sona ermiş ve neredeyse yan yana uyumama isteği bile gelmişti. Eşim ise bu durumdan dolayı sürekli gözü dışarıda ki bayanlardaydı. Bir akşam eve geldiğinde hazırlık yapmıştım ve yatak odamızı romantik bir havaya katarak bu gece onunla sikişmek istediğimi hissetmesini sağlamak için. Fakat yemeğini yedikten sonra kanepeye uzanarak tv izlemeye başladı. Kendisine yatağa gidip uyuyacağımı söyledim oda hiç konuşmadan kafasını sallayarak tamam dercesine cevap verdi. Tam 2 saat bekledim gelmeyince sinirden tekrar yaktığım mumları söndürüp yatağa girip uyudum.

Gece uykumdan uyanıp su içmeye gitmiştim. Geri döndüğümde gece lambasının yanında duran telefonuna mesaj geldi. Uyurken açıp hemen okudum, seni çok özledim mesajı gelmişti. Hemen telefonu alarak salona geçtim ve başladım telefonu kurcalamaya. İçerisinde patronunun eşine ait birlikte çektiği çıplak samimi fotoğrafları görünce delirdim. Videolara girdim ve birlike sikiştikleri görüntülere ulaştım. Hiç karışmadan son mesajı okunmadı olarak işaretleyip telefonu baş ucuna koydum ve yatağa girdim sabaha kadar ağladım ve uyuyamadım.

Sabah olmuştu, eskiden sürekli beni öperek uyandıran kocamın yerine sanki başka biri gelmiş gibi ilgisiz alakasız bir adamla uyandım ki zaten geceki görüntülerden sonra başkasını sikenden ne beklerdim. Buna bir oyun oynamam ve intikamımı almak istiyordum. Madem o ayı patronunun karısı ile sikişiyordu, bende patronu ile sikişmeye karar vermiştim. 3-4 gün sonra kuaföre gittim kendime full bir şekilde bakım yapıktan sonra süper bir kıyafet alarak eve geldim. Kıyafetimi giyip baş döndürücü parfümler sıkarak, eşimin çalıştığı şirkete gittim. Çok seksi olmuştum ve tüm çalışanlar bana kilitlenmişti. Eşimi sorduğumda kendisin orda olmadığı söylediler bende odasında oturup bekledim ve patronu hop odaya düştü. Gördüğü malzeme karşısında şaşkına dönen patron hoşgeldiniz diyerek muhabbete girdi. Bende seksi seksi konuşarak onu baştan çıkarmaya çalıştım ve istediğimde olmuştu. Akşam eşim eve geldiğin neden geldiğimi sordu bende seni ziyaret etmek için geldiğimi söyledim birdaha gelme diyerek sert çıktı bana. 2 gün sonra tekrar gittim ve beni o halde gördüğü gibi çılgına döndü bağırmaya başladı tam bana vuracaktı ki, patronu elini tuttu ve dışarı çıkmasını hava almasını istedi. Çıktı gitti ayı patronuda beni teselli ederek sokulmaya başladı. Tam yanaştıkki dudağına girip öpüştük. Onu bağlamıştım artık ve telefon numaramı vererek çıktım şirketten.

Gece geldiğinde baya sinirlidi, telefon ile msjlaşıyordu. Uyuduktan sonra telefonunu kurcaladım ve yarın saat 17:00 gibi bir yerde buluşup otelde sikişecektiler. Bende tam o saate patronunu eve çağırdım. Ve patronu geldi, birlikte oturup bişeyler içtikten sonra memelerimi sıkıp dudağıma girdi. Birlikte bir süre seviştikten sonra soyunup yatak odasına geçtik, koskocaman yarağını ağzıma vererek emmemi istedi, emdikten sonra amcığıma öyle hızlı çakıyorduki aklımda hep eşimin bana yaptığını gözümün önüne getirdim. Götümden de sikmesini istedim ve beni kırmadı koca yarağını hiç girmemiş götüme zorla sokarak beni bağırtmayı başardı. Öyle bir sikiyorduki beni, öyle istekli bir şekilde amcığıma çakıyorduki, eşim şuana kadar hiç böyle sikmemişti beni. Sonra götüme boşalarak ikimizde rahatladık. Şuan düzenli olarak eşimden gizli haftada 2 defa sikişiyoruz ve eşimden görmediğim tüm ilgiyi görüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*