Home » Sex hikayeleri » Kocamla Sikişirken Kızkardeşi Bizi İzledi!

Kocamla Sikişirken Kızkardeşi Bizi İzledi!


Kocamla Sikişirken Kızkardeşi Bizi İzledi! (Kaçış 21 Y., Adapazarı / Türkiye)

Eşimle evlendikten devam Adapazarına yerleştik, eşim burada tek kişilik memuru. Eşimle tanıştığımızda bazı kültürel farklılılar -diği için tüm kopukluklar yaşadık. Ben böyle şeyleri pek takmam ancak, çetin kimi 3 seneden sonra, başka sene evlendik. Eşim beni karmaşık falan seviyordu, bunu biliyordum. Evlenmeden ilk olarak nasıl titiz olduğunu biliyordum, mesela nişanlıyken benzer giyimimden tutun da herşeyime karışırdı. Ama beni nasıl sevdiğini bildiğim karşı, kızsam keza, küssem da katlanıyordum. Evlenince herşeyi ben elime alırım diyordum. Ancak göğüs göğüse kavga düş kırıklığı natürel ki.

Evlendik. Herşey yolundaydı, aslında biraz sorunumuz yoktu. Cinsel hayatımız üstelik gayet güzeldi (Hemen ayrıca çok!). Alev ve nişanlılık zamanlarımızdan biliyorum, aşırı şehvetli, hayvansı amma yapısı geçerli kocamın. Seksi o kadar sever ve düşkündür fakat, sabahları işe gitmek göre şu saatte kalktığında hatta, fakat azgınsa kalkmışsa siki, beni öpüp yalar biraz, benlik uykuluyken ayak arama geçerli ve beni sikip rahatlar, kalkar sevinçle duşunu alıp işine harcama. İşten geldiğinde yeniden sevişiriz. Ne bileyim, kocamla heryerde, herşekilde sikişiriz. Ama belirttiğim olası kıskançtır ve birilerinin bana sade bakmasına üstelik salak olur. Bu Tür fakat, evde kendisi dolayı çıplak gezmeme üstelik akustik etmezken, bitmiş giydiklerime şiddetli karışır.

Beni her Beren Saate benzetirler, bazı daha kiloluyum ondan. Kocam keza bana nazaran gayet tedbirli bazı adamdır. Ego 21, kocam 25 yaşında. Gel gelelim herşeye rağmen sevinçli süren evliliğimizde kocamın bu kıskançıkları beni bunaltmaya başlamıştı bundan böyle. Evdeki interneti dahi kapattırmıştı, biri mini Vınn modemlerden aldık ve beyefendi işe bu arada yanına götürüyordu, eve gelince anca kullanabiliyorduk. Onda de hoşsohbet paylaşım siteleri v.b. herşey haram. Okadar düşkün yani. Bu yazıdıklarımı üstelik (modemi unutmuş evde) fırsat bu şans için yazıyorum şuan 🙂

Kocamla bu sebeplerden çok koyu kavga paha olmuştuk. Hergün ses çağırış derken, ona küstüm ve özgün sözcük etmiyordum onunla. Benim ona küs olmama dayanamaz, anında gelir sarılır, öper, yalar, yatağa götürüp sikişmeye inanç değer ve hep seferinde ayrıca dayanamam barışırım. Ancak kusursuzluk olaylardan sonrası, ne diye bana yanaştı, nede kendine güven özgün laf ediyordum. Kocama okadar kızdım başka, yatağımı dahi ayırdım, eşlik odasında yatıyordum. Kavgamızın 3. günü yetişkin ve şimdi konuşmuyorduk, oysa geceleyin odama geldi ve arkadan sikini dayadı bana, azdığını ve beni aşırı özlediğini olası söyledi. Ben ama kuvvetlice ittim onu ve istemediğimi, yaptıkları çünkü kızgınlığımın sürdüğünü söyledim. Üsteledi, yeniden ittim. Sinirlenip delirdi, “Siktir olup gidiyorum yatakodasına!” dedi gitti. Fakat yatakodasına değil, banyoya gidip 31 çekti, sesini duydum. Benlik da gerçekten karmaşık gibi azmıştım, ki sözümden hem dönemezdim. ŞU geceleyin ben hem (bana bir kat daha başta aldığı) vibratörle kendimi kefaretin ödenmesi edebiyatçı uyudum.

Yılbaşı karşı mazeret almıştı, 3 zaman katışıksız evdeydi, dargın olduğumuz için tatile da gitmedik, annemlere hem de, kayınvalidemlere hem de. Annem aradı ve “Yılbaşında siz gelmiyorsanız hiç olmazsa biz gelelim!” dedi. “Buyurun gelin, seviniriz!” dedim. Bu Gibi olunca kocam keza, “Ozaman bizimkileri da çağıracağım, annemler keza gelsinler!” dedi. Kaynanamı her sevmiyorum, ki anlaşmak zorunda kaldım. Kocamla zaten küsmüştük, en ince ayrıntısına kadar germek istemedim.

Ertesi gündüz sabahtan benim annem ve babam geldiler. Son Bölüm hem de onun annesi, babası, kız ve insan kardeşi geldiler. Ailelerimizin hem öyle anlaştığı söylenemez, oysa mecburen, öbür tedavi yoktu. Akşam oldu, yemekler yendi, zanaat yatmaya gelince, kendine güven annem ve babama arkadaşlık odasını verdim, onun ana ve babasına iş odasını hazırladım, er kardeşine da salondaki koltuğu açtım. Kızkardeşine ise yalancılık kadar salondaki çeşitli iskemle kaldı, oysa ki iskemle açılmayan cinstendi. Aksaklık bu ya, kabuk olduğundan ayrıca kayıyordu, kızkardeşi kuytu uyuyamayabilirdi. Benlik keza kızkardeşine, “Bizim yatak odamız iri yarı, sana odadaki çekyatı açarım, orda yatarsın, olur mu canım?” dedim. Kocam şöyle kimi yüzüme baktı, ‘Çekilmez! ’ der benzer. Benlik keşke kocama asilik, “Gel Sabahatçığım, ego yatağını yapayım!” dedim.

hatırımda iken kocamın kızkardeşi Sabahat 16 yaşında, daha liseye gidiyor, anlayacağınız rahibe adayı ergenlik yaşı çağında, kelimesi kelimesine gelişme döneminde, herşeyi papaz adayı keşfeden liseli zarif kimi kız. Herkes yattı. Kocam bana kızgındı, ama birşey keza diyemiyordu. Sabahat ayrıca yattı, kulağında kulaklıkla zaten uyumuştu. Kendine Güven da mutfağı toplayıp yattım, kocam keşke denk seyredip yanıma geldi, yattı. 1 haftadır ayrık yatıyorduk konuşmuyorduk, başka annemlere kayıtlı etmeyecektik üzülmesinler için. Yanıma yattı, yatağın tek başına uçlarında uyuduk. Natürel eminim onun hem de aklında hep cinsel istek uyandıran vardı, ama diye gece birşey yapmadık.

Sonraki zaman geceleyin bir daha farksız şekilde yattık. Oysa kocam bu navigasyon bakımlı durmamaya, sikini götüme bastırmaya başlamıştı. Kızkardeşi yanımızda uyuduğu karşı sesimi çıkaramayacağımı biliyordu. Bense kızıyordum ve sessizce, “Kullanma, egzersiz şunu şefkâtle!” diyordum. Kocamsa, “Dayanamıyorum artık!” diyor, kendini kaybetmişcesine, mantıksız olası fısıltı alıp veriyordu. Memelerimi sıkıştırıyor, boynumu filan yalıyordu. Fakat kendine güven kızıyordum, “Kızkardeşin eldeki, tarz, dur alıştırma!” diyordum. “Duymaz için, uyudu, hadi gel başkaldırı etme sikişelim!” aynı diyordu. Direndim, fakat pijamamı sıyırıp bile amıma dürüst eğilmişti hatta yorganın altından…

Amımı yalamasını hep sevmişimdir, ustaca ve fantastik yalar. Zevkten bağırmamak uygun kendimi geçimsiz tutuyordum, başka halen karşıt koyuyordum ona. Ben muhalif koydukça o dahada hayvanlaşıyordu. Kocam amımı yalarken, bir ara kafamı sağa sola bastırdığımda, ne göreyim? Kız kardeşi yamuk bizi izliyordu! Elektrik Çarpması olmuştum, neyapacağımı bilemedim, fakat gördüğümü belirli etmedim, sadece kocama, “Dur, durr, durrr!” diyebildim. Kaldırdı başını bacakaramdan ve “Kalmak bulunmayan! Duramam, duramammm!” dedi, kendini kaybetmişti. “Ozaman kısa vadeli kes, hemen yap ne olur, kızkardeşin duyacak uyanacak görecek!” der demez, kocam şimdiden sikini amıma sokmaya başlamıştı hatta. Özbeöz sokuşunda ikimiz hem de çıldırıyorduk, fakat sesle ilgili çıkaramıyorduk. Benim hem de aklımda, bu piliç bizi izliyor, ne olacak şimdi? ki tesadüfen, 2. orgazmımı yaşadım ve kocam de dayanamayıp içime fışkırttı döllerini ve amımdan çıkıp yanıma yattı…

İkimiz da her konuşmuyorduk. Kocama, “Sikiştim, oysa acilen küsüm sana!” dedim. Gülümseyip kalktı ve sigara içmeye mutfağa gitti. Kendine Güven fakat toparlanıp Sabahate baktım, gözleri kapalıydı, uyuyor aynı nefes alıyordu. olasılıkla hata gördüm dedim içimden, -diği için çok birşey olması beni kaba utandırırdı. Bitişik dönem kahvaltı masasında Sabahat bana gülerek, “Gece nasıl uyudunuz yengeciğim, benlik uykumda kaba sayıklarım, sayıklamadım değil mi?” dedi. Anlamıştım ancak bu zilli bizi sikişirken izlemişti. “Dalgın canım sayıklamadın, biz de şimdiden okadar yorgunduk ki, yatar yatmaz uyuduk, gezinme filan duymadık!” dedim.

Geceleyin olunca yattık. Bu sefer görümcemin tepkisini paha biçmek göre, benlik kocamı azdırdım ve üstüne oturdum. Sikini en ince ayrıntısına kadar içime aldım ve çabuk hızlı oturup kalkarken, kimi gözüm ayrıca görümcemdeydi. Yanılmıyordum. Görümcemin yorgan altından gözlerini bize diktiğini ve eliyle amını oynadığını gördüğümde, neden bilmiyorum ki, bu beni dahada azdırmıştı, kendimi kaybetmiştim resmen. Kocamın sikine daha sert, bir kat daha acele oturup kalkınca, kocamın de aşırı hoşuna gitmişti ve “İşte buu! İşte bu benim kadınım, ohh!” diyerek alttan amıma pompalıyordu. Yaklaşık devir devam kocamla bununla beraber boşaldık, ve üstüne yığıldım kaldım. Devam de temizlenip yattım…

Başka aklımda sert sorular vardı, Yükseliş bunu kocama söylemedim? Ne olacaktı şu anda? gibisinden. Utanıyordum, fakat kocamın beni siktiğini kızkardeşinin görmesi keza sert hoşuma gitmişti. Olabilir adam kardeşi izleseydi daha farklı olarak olurdu, ancak kızkardeşinin izlemesi beni şiddetli etkilemişti. Ertesi gündüz olacakları merakla bekliyordum. Ve beklediğim oldu, sonraki zaman görümcemle kahve içerken, “Yenge sana birşey söyleyeceğim, ancak kızma!” dedi. “Söyle şeker!” dedim. “Şeyy, ben gece abimle seni gördüm teyze!” dedi. Benlik ayrıca bilmiyormuşum falan, “Ne, neyi gördün?” dedim. “Ya işte internetteki gibi abimle yaptıklarınızı teyze!” dedi. Yaa o kadar mi? Tatlı Söz kusura bakma, bunlar aşırı doğuştan şeyler, ancak görmemen gerekirdi, abin bakımlı durmuyor daha!” dedim. “Bulunmayan hala kaçınılmaz yok, her merak ediyordum, saymak şiddetli güzeldi!” dedi, ama utandığından yüzü kızardı. Ona, “Bu aramızda kalsın, kimseye ikrar!” dedim. “Bulunmayan yengeciğim, kimseye söylemem!” dedi.

Ogün son evreler memlekete döndüler. Sonralarda de ben kocama birşey söylemedim. Görümcemle hem açılmadı bu basım birdaha. Ancak şimdilerde amma çocukla çıkmaya başlamış, bana onu anlatıyor, götünü elliyormuş filan. “Yenge arkadan siktirsem nasıl olur?” diyor. Terbiyeli ama bizi sikişirken gördü yani, canı yarak çekti orospunun 🙂

Yağmur

, Kocamla Sikişirken Kızkardeşi Bizi İzledi! www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk iyi boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*