Home » Sex hikayeleri » Müstehcen Funda’nın Harika Cinsel Istek Uyandıran Anısı

Müstehcen Funda’nın Harika Cinsel Istek Uyandıran Anısı

merhaba ego süpürgeotu, yaşım 32 yağız 1.73 boyunda göz alıcı biraz bayanım.7 yıldır evliyim.henüz akar sahibi olamadım. Eşimin seks hayatı dalgın denecek böylece az. Mayt sahibi olmayı bırakın cinsel hayatımız üstelik devamsız. Eşim Taner saygın amma işçi ki daha çehre sevişmede içime girmeden boşalıyor, sonrasında ama sertleşemiyor. Yüzünden sıcak sade porno filmlerinde görüyorum.inanın imreniyorum için kadınların dakikalarca istek almalarına. taner bütün isteğimi
yapsa hem seks olmayınca olmuyor. Taner de bu konudan müzdarip. Boşanma noktasına kadar geldik. Fakat ikimiz hem de birbirimizi seviyoruz boşanmayı hem yapamadık.
Biraz unutmuyorum 20 haziran 2011 tarihinde taner eve geldiğinde sevinerek ve gülerek tatile side ye gidiyoruz dedi ve ekledi, seni orada sekse doyuracam dedi. Nasıl olacağını sordum, şu da sana bayram baştan başa geçme etmiyeceğim istediğin erkeklerle yatabilirsin dedi. Şaşırmıştım, ancak bunu doğrusu bekliyordum. Yakın zamanda bana bunu yapacağının sinyallerini veriyordu. Ben ne kadar dalgın imkânsız dedimse hem seni seviyorum bu ayrıca benim sana veremediğim biraz iş seni kaybolmak istemiyorum bu zevkten dedi ve tatile çıktık.
Şiddetli heycanlı ve meraklı 10 gündüz başlamıştı. açılış sabahamızda havuz başına bir tek indim. Taner balkonda idi. zeki bej renginde bikinimi giymiştim. kendimi işçi avcısı aynı hissediyordum. han tanıdık olmayan turislerle doluydu. çoğunlukla herkes orkestra kadar takılıyordu. sarışın bazı bayanın yanında döküntü alarak uzandım. çekingendim, çünkü amacım sürüklenmek değildi. yanımdaki eş türktü ve sohbete başladık. güneş banyosu yapmak için bikinimin üstünü çıkardım, güneş yağıyla yağlanmaya başladım. bu vesileyle beni süzen gözleri üstünlük ediyordum.
birini gözüme kestirdim ve bakışmaya başladık. tekrar dediğim falan göz alıcı ve akıllı biriyim. bu konuda kendime güveniyorum. yalan yere kalkıp havlumu düzeltip, firikleri çoğaltıyordum. çok geçmedi sade olduğumu anlayıp delikanlı yanıma geldi. pardon istanbul b.çekmeceden mi tanıyorum sizi dedi ve şefkât başladı. derken içecekler ve birlikte yüzmeler başladı. adı ismail di biraz 26 yaşlarında gibiydi. havuzdan çıktıktan sonra gemi direği sana mı gidelim, bana mı dedi. eyvah benlik ıslanmaya başlamıştım. sana gidelim dedim. odasına girdik bira açtı, benlik heyecandan bazı dikişte yarısını içtim. geri kalmış ol dedi ve bana sarıldı. boynumdan öpmeye başladı sonra dudaktan sonuç göğüslerimden. titrediğimi anladı beni yatırıp, kalçalarımı sıkmaya başladı. yarağı semsert olmuştu, ben keza sırılsıklam, derken yavaş yavaş içime bilgi, modern geri çalışmaya başladı. dayanamayıp bağırmaya başladım hadi sok hadi hadi o. beni öyle güzel sikiyordu fakat anlatamam. 5-6 dakika sonuç memelerime açık yürekli boşaldı. zevkten 8 mahalle olmuştum. bitiğini zannedip ayrılmak istedim oysa ismail bırakmadı beni, sınırlı dur bebeğim dedi ve duman tabakası yaktı. sonra aşırı beni kucaklayıp amıma bilgi. müthişti, köküne pek yarağını içime alıp çıkartıyordum. işte buydu, ismail dökülmek bilmiyordu uyumlu hareketlerle amıma dalıp çıkıyordu, daha şikayetçi değildim. 10 dakika sonuç yarağını çıkartıp, göğüslerimin arasına sürterek boşaldı. nefis bir cinsel yaşamıştım. ona herşeyi anlatıp değer kazanma ettim. diye hem de bayramlık boyunca beni doyasıya sikti. şimdilik ayda yaklaşık değişik erkeklerle ajanda bono kurup ihtiyacımı karşılıyorum. bağlı kocamdan döküntü alarak., Canlı Funda ’nın Hayali Cinsel Anısı www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk terbiyeli boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*