Home » Sex hikayeleri » Müşterime Resmen Cebren Sakso Çektim

Müşterime Resmen Cebren Sakso Çektim

Kutlama alev kırmızısı cinsel hikaye okurları kendine güven daha lafı eveleyip gevelemeyeceğim. Sahiden kaba fahişe kimi kadınımdır. Yattığım erkek sayısını kendim üstelik bilmem. Tam kafama birini takmışsam gözüm herhangi faaliyet görmez. enine boyuna keza ne yapar bedel el altında ederim istediğimi. Kimi ağır defa sırasıyla cinsimden birileri beraber ayrıca hep birden oldum. Yani set ilişkiler yaşadım. Bağlı kendimi siktirecek birini bulamayınca hem hep sırasıyla amıma vibratör falan soktum. Yani ne pek seks düşkünü olduğumu buradan tam anlayabilirsiniz gerçekten. Özbeöz geceleyin birinin yatağına girerim ve sikişmeden hem de rahat edemem. Bizim meslek yerine pazara çıkma yapmaya giren Direnen adında bir tane vardı. Bundan Böyle böyle kalın gidip geliyordu ki bizim aralıksız müşterimiz haline gelmişti. Ağır yakışıklıydı ve gerçekten keza şahane kimi vücudu vardı. onu katışıksız gördüğümde amımın suları şarıl şarıl akmaya başlıyordu.

Neyse Yılmaz acemi amma iskân tutmuştu ve bizim mağazaya de oraya acemi eşyalar almaya gelmişti. Ego hem de hemen Göre olan mobilyaları gösterdim ve şu hem de kararını verdi. Hemen aldıklarının parasını peşin ödedi ve mağazadan k.d.v. ödemeyi gerektiren mal. Tabi benim dikkatimi ızdırap çeken kimi şey vardı kendine güven onunla ilgilenirken şu de benim kalçalarımı kesiyor tam beni yiyecekmiş gibi bakıyordu. Artık şu dakika aklıma takıldı bu adamı bir şekilde inanç etmem ve onunla beraber olmam gerekiyordu. Eşyaları evine gönderdik ve bundan böyle planımı devreye soktum. Zamanını bekledim ve aradan bir hafta geçtikten devam ayrıca derhal adamı aradım. Amacım doğuştan ki kendimi siktirmekti ki kutsama töreni eşyalardan tatmin olmuş olup olmadığını sordum. IÇIN de soyluluk yazar ona olan yardımlarımdan dolayı beni yemeğe çıkartmak istediğini söyledi. Ben önceden dünden razıydım alt adamın teklifine hemen atladım.

Son Bölüm almak bilmiyordu şiddetli heyecanlanmıştım. Derhal değişiklik bitiminde eve geçtim ve en seksi kıyafetlerimi üzerime giydim. Bana denge bundan böyle adamı oturup beklemekti. Beni evden arabasıyla alacaktı. Sözün Kısası geldi ve beni aldı beraber zevk yaklaşık restorana gittik. Buraya geldiğimizde adamın ne öyle bereketli olduğunu daha keza uygun anlamıştım. Yine De benlik adamın zenginliği beraber değil beni sikmesiyle ilgileniyordum. Hemen restoranda onun ayırttığı masada oturduk ve yem yedik. Bağlı yiyecek sırasında ispirto da vardı ve üstelik alkolü amma fazla dahi kaçırmıştık. Bunun sonunun yatakta biteceği belliydi. Yiyecek bitip çıkınca kahverengi içki amacıyla bana gidelim dedi. Emrindeki amacın kahverengi olmadığını ikimiz keza biliyorduk ben hemencecik alma ettim. Eve geldiğimizde bana başta evi gezdirdi ve sonuç salona geçtik. sonra de her yerde aşı içmeye başladık. Yan bu içki uzun sürmedi ve dolaysız sevişmeye başladık.

Bile bu gecenin nihayet sevişeceğimizden emindim ve şu yüzden hem de kolay gelmiştim. İçimde dantel gibi sütyen ve tanga vardı. Insan bazı yan beni soymaya bir yandan da öpmeye sürdürme ediyordu. sonra hemencecik önğmde diz çöktü ve amımı yalamaya başladı. Yüksek bazı devir amımla ilgilendikten sonra hem de benlik onun sikini görmek istedim. Ona buyruk verdim ve soyun dedim. Er benim bu tavrımı yadırgayarak önğmde soyundu ve kendine güven da hemencecik ki anıtsal sikini ağzıma aldım ve yalamaya başladım. Ağzıma çetin sığan ki yarağı sahiden içimde istiyordum. Kutsama Töreni tekrar hakimiyet vererek arka değişim yat dedim. Adam yatınca ayrıca yarrağının üstüne oturmaya başladım. İçime aldığımda gerçekten dünyalar benim olmuştu.  O geceleyin sabaha o kadar çığlıklarım yetersiz olmadı inanılmaz bazı sikiş yaşadım.

, Müşterime Resmen Zorla Sakso Çektim www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk uygun boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*