Home » Sex hikayeleri » Nişanlım Oruspu Çıktı

Nişanlım Oruspu Çıktı

Merhaba arkadaşlar adım Gökhan, 25 yaşındayım. Şimdi sizlere sonradan kaşarın teki çıkan nişanlımı anlatmak istiyorum.

5 yıl sevgili olduğum Buse ile geçen sene nişanlandık, fakat bu geçtiğimiz 5 yıl içerisinde öpüp okşamaktan ileriye gidemedim, çünkü kıyamıyordum. Geçirdiğimiz onca seneden sonra nişanlandık ve mutlu bir birlikteliğimiz oldu. Ailem bile buseyi çok sevmiş ve artık evliliğimiz için gün sayarken nişanlımın kız olmadığını hem götten amından sikildiğini farkedince dünyam başıma yıkıldı. Bir gün evimize davet etti annem buseyi, birlikte oturduk çay kola pasta derken muhabbet düğün tarihine geldi. Buse’nin yüzü bir anda soldu ve tuhaf bakışlar sergilemeye başladı annem ise rahatsızmısın diye sorunca başım ağrıyor diye cevap verdi. Akşam olunca evine bırakmak için kalktık araba’da hiç konuşmuyor ve üzüntü içinde duruyordu. Kendisine neyin var diye sorunca bir şey yok sadece başım ağrıyor diye geçiştirdi. Evine bıraktım ve her zaman beni öpen sarılan nişanlım arkasına bakmadan evine girdi ve kapıyı kapadı. Bende sorunları vardır diye hiç bir şey demedim ve tekrar eve döndüm. Annem Busenin neyi var ben ters bir şey mi söyledim diye sorunca içinde kaldım bende olayın, anneme başı ağırdığını onunla ilgili olmadığını söyleyerek konuyu kapattım.

O gece hiç mesaj atıp yada aramadım. Ertesi gün günaydın mesajı bile gelmedi aradım sordum iyiyim dedi, ben ise şüphelenmeye başladım. 3 gün izin aldım işyerinden ve araba ile evlerinin önüne resmen pusu kurdum 2 gün boyunca hiç konuşmadık ve bu durum oldukça ciddi bir boyuta girmeye başlamıştı. İlk gün evden çıkmadı akşam eve geldim ve uyudum 2.günün sabahı tekrar kapılarında nöbet tuttum ve evden çıktı taksiye bindi. Taksiyi takip ederek hastaneye gittiğini gördüm, ve çıkmasını bekledim. Hastaneden çıkınca elinde telefon vardı pat diye beni aramaz mı. Cevap verdim, napıyorsun aşkım nasılsın diye sordu, bende bozuntuya vermeden iyiyim bebeğim işyerindeyim diye, bana buluşmak istediğini söyledi bende tamam diyerek 1 saat sonraya randevulaştık. Taksiye bindi takip ettim evine gitti, ve bende hazırlanıp buluşacağımız kafeye doğru yol aldım. Yoldayken sms geldi, bize gel tekim konuşalım dedi, bende tamam diyerek msj attım ve evlerinin yolunu tuttum.

Evlerine geldim kapıyı açtı ve gülümsedi hoşgeldin aşkım diyerek sarıldı bana. İçeri girdim hiç bir şey demeden başladım konuşmaya,neden böyle olduğunu ve amacının ne olduğunu sordum. Bana hasta olduğunu bu yüzden biraz huysuz olduğunu söyledi. Bende hastaneye gitmedin mi diye sorunca yok dedi. Halbuki 1 saat evvel hastaneden çıktığını kendi gözümle görmüştüm. Kendisini hastaneden çıktığını ve gördüğümü söyleyince şoka girdi ve her şeyi anlatmaya başladı. Duyduklarım karşısında şoka uğramıştım ve benimle sikişmediği için kendini başkalarına siktirmişti hemde ne sikiş paramparça etmişlerdi amcığını ve götünü. Ayrılmak istediğimi söyleyince son bir defa onunla yatmamı istedi ve bende gider ayak kabul ettim.

Yatak odasına geçerek sevişmeye başladık, 5 yıldır birlikte olduğum kızın memelerine ilk defa dokunarak memelerini emmeye başladım. Külotunu indirdiğimde karşılaştığım manzaraya çok şaşırmıştım. Nişanlımın amcığı ve götü sikile sikile paramparça olmuştu her kim sikmişse hakkını vermişti. Yarağımı ağzına koydum ve sakso çektirdim. Daha sonra beni sik diye mırıldanmaya başladı kedi gibi. Domalttığım gibi kalçalarını ayırarak yarağımı götüne sokarak sikmeye başladım, ve daha sonra amcığınada çakarak içinde hızlandım deli gibi inleyip memeleri sallanıp duruyordu. Sonra tekrar götüne sokarak içine boşaldım ve rahatladım. Nişanımız bozuldu ama haftada en az 2 defa sikişiyoruz harika bir hatundur kendisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*