Home » Sex hikayeleri » O Kadar Ateşliydim oysa Patronumu Dahi Yaktım

O Kadar Ateşliydim oysa Patronumu Dahi Yaktım

Selam yakınlar amma 3 yıldır dul biraz bayanım. Sahiden açış zamanlarda bu ayaklık bana çetin gelse de netice alıştım ve hayatıma bakmaya başladım. Kıtı Kıtına yalnız cinsel yapmamaya alışamamıştım. Yani sekse anlamsız kimi kadın haline gelmiştim ve birilerini hayatıma sokup ilan etmek istiyordum. İşte bu hikayem keza benim bu isteklerim sonucunda yaşandı. Hemencecik size kendimi tanıtarak hikayeme başlatmak istiyorum. Kendine Güven Balıkesirde diri 32 yaşında kimi bayanım. İsmim Gökyüzü. Kocam 3 sene öncelikle şipşak bir şekilde vefat edince benlik de dul kaldım. Yan sevdiğim kocamı mahrum etmek benlik ayrıca ağır bir sarsıntı açtı. DIYE zamanlar ne yapacağımı hiç bilmiyor bazı şekilde hayata yerine getirme etmeye çalışıyordum. Deneyim bundan böyle şiddetli çetin geliyordu ve bunalımın eşiğine gelmiştim ki sağlam olduğum iki bir parça evladım vardı bende o yüzden anneminde kaba ısrar etmesi üstünde onların neredeyse dönmeye karar verdim.

Neyse annemlerle hiç durmadan yaşamaya başlayınca amma olsun kendimi de toparlamıştım. Ailemin yanına kaldıktan sonuç  derhal biraz ticaret buldum ve çalışmaya başladım. Hedeflemek bana hoşça geldi bu sayede kafamı dağıtıyordum. Evde keza akustik olması beni şiddetli rahatlatıyordu. Neyse günler bu tür geçip gitmeye başladı. Dul yaklaşık hanımefendi olduğum meslek uygun herkes vasıtasıyla bilinmeye başlamıştı. Yan patronum hem de bu durumdan haberdardı. Neyse patronum bu durumu öğrendikten sonuç bana özellik göstermeye ve daha hem de yakından ilgilenmeye başlamıştı. gündelik beni odasına çağırıyor zanaat yaptırma bahanesi ile odasına çağırıyor konuşma kurmaya çalışıyordu. Bense kendimi ondan gem vurmak için elimden geleni yapıyordum. Dul bazı kadındım ve güzeldim patronumun bana yaklaşmak istemesi çok normaldi. Ancak o kadar amma şey duyulursa benim hareket bu ticaret döşeli aşırı kötüye çıkabilirdi.

KI yüzden açış birkaç kamer arasız kendimi çekmeye ve ondan devre dışı durmaya çalıştım. Hemen Hemen gün geçtikçe yakışıklı ve arkadaş canlısı lanet olası patronuma karşıt koyamamaya başladım. Amma gündüz beni öğlen yemeğine yok etmek istedi. Başta alma etmedim başka sonuç kaba diretme edince kararlaştırmak zorunda kaldım. Neyse onunla öğlen yemeğine çıktık ve sohbetimiz çok güzel geçti. Ilk çağ bu çok açık yürekli olmuştuk. Onunla yüksek abartılı konuşunca daha ayrıca karşı konulmaz biri oldu benim dolayı. Kendine Güven ne yapacağımı ne edeceğimi bilemiyordum artık. Kendimi ona bırakmalı mıydım başkaca beklemeli miydim. Yaklaşık yandan de cinsel isteğim aşırı derecede artmıştı ve bu adamla yanında olmak istiyordum. Neyse o gün yemeği yedik ve işe geri döndük.

Ofiste suare herkes çıktıktan sonrası yaklaşık benlik dahası o kalmıştık. Artık onu istediğimden emindim ve amma şekilde bu zaman onunla sikişmeliydim. Odasına gittim beni görür görmez ayağa kalktı ve ne olacaksa olsun diyerek her faaliyet söylemesine bahane vermeden dudaklarına yapıştım. Açılış anda kimi şaşırdı oysa şu başlangıç şoku atlatınca günlerdir bu anı bekliyordum diyerek dudaklarıma yapıştı. Çıldırmış falan ayakta öpüşüyor biraz sınırdaş ayrıca birbirimizi okşuyorduk. Dakikalarca bu şekilde uygulama ettikten sonrası ofisin kapısını kilitledik ve sevişmeye başladık. Elini eteğimin aşağı attı ve oradan kalçalarımı okşamaya başladı. DIYE okşadıkça ben deliriyordum. daha sonra ise ikimiz ayrıca çırılçıplak kaldık ve yaklaşık dakika ilkönce içime girmesini söyled,m -diği için fiilen ayrıca yanıyordum. Kaba geçmeden dediğimi yaptı ve beni karmaşık aynı sikmeye başladı. Dakikalarca kucağında zıplattı beni kendine güven ayrıca için hem zevke doyduk. ŞU gündüz iki zırh seviştik ve sahiden ikimiz hem de hoşnut biraz şekilde ayrıldık.

, Bu Tür Ateşliydim fakat Patronumu Tam Yaktım www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk iyi boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*