Home » Sex hikayeleri » olgun kadınla yattım

olgun kadınla yattım

Size anlatacağım bu hikayem başımdan aslında geçmiştir. Anlayacağınız gerçektir. Benlik şu zamanlar 18 yaşını yeni doldurmuştum ve 19 a girecektim. Bundan uzun boylu bazı gün ilk kez benim amma arkadaşım vardı. Nilay isminde biriyle çıkıyordu. Onun teyzesi 36 yaşında evli birisiydi. Yaklaşık gündüz arkadaşım ben seccade tarla maçından geldikten sonuç bana telefon açtı. Vasi gel seni Sertap diye biriyle tanıştıracağım. Kadınlara Ait hoş sakso çekiyor dedi. Nilay`ın hem teyzesi. Benlik afallamıştım. 10 dakika sonrası duşumu aldım ve karşıt apartmandaki arkadaşıma gitti. Kimi yarım vakit sonrası Sertap kapıyı çaldı. Ben heyecandan titriyordum. Amerikan bara geçtim ve kendime biraz viski doldurdum.Arkadaşım bizden 10 an izin istedi ve yukarı üretim. Ben Sertap`la baş başa kalmıştım. Sertap bana, canım bana amma viski getirirmisin dedi. Bende viskiyi doldurdum ve ona dürüst tutuk adımlarla gidiyordum. Götürürken titriyordum. Yanına oturdum boyunca kimi tayt ve tişört vardı. Içinde hem muhakkak kimi zımbırtı yoktu. .Herhalde Ferhat bizi başlıca başa bıraktı. Ve herhalde sen hiçbir kimi kadınla hiç durmadan olmamışsın. Baksana ellerin titriyor. diyince benlik kekelemeye başladım. Gerçi ego onun 18 yaşındaki yeğenini sikmiştim fakat benden tecrübeliydi. Karşımdaki kadınlara ait 1.70 boyunda, inanılmaz yaklaşık vücuda sahipti. Bunları konuşurken Ferhat geldi ve bunlar odaya geçtiler. 15 dakika sonra Ferhat kalmamış üretim ve bana. Hadi Vasi, Sertap seni bekliyor. Göster bakayım kendini. dedi. Içeride girdim, çırılçıplaktı.

Yatağın yaklaşık ucuna döşenmiş sigara içme içiyordu. Bana heyecanlanmamı söylüyordu ki ego heyecanlanmıyordum. Yaklaşık netice sikeceğim amı düşünerek yanına gittim, oturdum ve dudağına amma şekerleme kondurdum fakat Sertap beni yönlendirmeye başladı. Sen şuraya uzan bakalım acemi akar. Sana bu tür şeyler yapacağım ancak asgari 10 yıl unutamayacaksın diyince kendine güven Sertap`ın yanına uzandım. Boynumdan, göğsüme, göğsümden aşağılara her tarafımı yalamaya başladı. Ayaklarımı hatta yalıyordu. yavaş yavaş aletimi ağzına aldı. Öyle akıllı yalıyordu ki sanki ağzında dar ve derin dağ geçidi yoktu. Ego ayrıca ona şunu söyledim: Sertap sen bunu kaldırmakla hiç iyi etmedin. Bir devam kaldırdığın muamele amına girince bunu anlayacaksın. Seni yırtık pırtık edeceğim Gülmeye başladı. Kahkaha attı. Ondan sonuç ağzına yaklaşık yudum kokain aldı ve eğilip sikimi yalamaya başladı. İnanılmayacak derecede çok kötü oldum. Meğerse bu onun en fazla sevdiği şeymiş. İnanın bu step biraz erkeği azdırmaya, heyecanını 3 kat arttırmaya yetiyor.Hadi bakalım. Gel üzerime görelim performansını. Dediklerin boşa çıkmasın.Yoksa sallıyor musun kimi bakalım dedi. Başladım göğüslerini yalamaya. Aşağılara kaydım. Ama amını yalatmadı. Hadi gir içime. derken kaba heyecanlıydı. ağır amından içinde girmeye başladım. Pat Diye kökledim, ıh diye akustik geldi. Önceleri hareket yapıyor sandım. Müstehcen acayip sesler çıkarıyordu.

Netice Ne akıllı zımbırtı. Hadi uygulama zevk. Daha beklemiyordum bu gibi biraz zımbırtı. Şefkâtle takip öz çekme diyince ego daha keza yüklenmeye başladım. Tırnakları sırtıma değiyordu. 25 dakika tıpkı pozisyonda siktim. Sonrası Dön keza götüne de koyayım diyince olmaz Senin başka çok kitap yazan. Bağırır,çağırırım. Komşular rahatsız olur. Saat sabahın dördü; diyince vazgeçtim. Ondan sonuç üzerime üretim, salak aynı zıplayıp durdu. ;Harika yaklaşık yarağın eldeki. Seni kalmak istemiyorum. Seninkinin yanında kocamınki çok saçma kalıyor. Seni mahrum etmek istemiyorum. dedi ve zıplamaya yerine getirme etti. 2.5 vakit, zaman ağarana böylece sikiştik. Zaman ağırırken hemen hemen hiç boşaldım. ŞU hem de ayağa kalktı ve aniden feryat attı. İki günde biraz sikişen bu kadının amını kanatmıştım. .Sen çılgın misin ancak basit yarak yiyorum. Bunu nasıl yaptın; dedi ve fırlayarak banyoya gitti. Seni mutlaka arkadaşlarımla tanıştırmalıyım. Onlar ayrıca bundan nasiplerini alsın; dedi ve giyindi. Dudağıma biraz öpme kondurup Ferhat`a seslendi. ;Ferhat arkadaşın amma fantastik. Aşırı hoşuma gitti. Sana ağır takdir ederim. Hadi benim şu anda gitmem lazım. Bana bir taksi çağır.; Taksi geldi, o ayrıca benim dudağıma canlı amma buse attı ve taksiye binip gitti…

, olmuş kadınla yattım www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk edepli boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*