Home » Sex hikayeleri » olmayacak davranış başıma geldi

olmayacak davranış başıma geldi

Burdaki anlatılanların çoğunun açık yürekli olmadığına iman eden kimse biriydim! Özel amma sigorta firmasında çalışan bayanım, mesleğim gereği ofis ziyaretleri yapmaktaydım. Kimi arkadaşlarımın anlattıklara gülüp geçiyordum düne böylece…

Levent teki yaklaşık firmanın sahibi ile siyaset anlaşması yapmak amacıyla 14:00 benzer randevulaşmıştık. Beni biraz beklettikten sonuç ofisine davet etti. Içinde girdiğimde orta yaşın üstü olan bu beyle başlangıç kez yüz yüze tanıştık ve yuvarlak toplantı masasına oturduk. borda bordaya döşeli poliçeleri açıklarken onun parfümü ve ses tonu beni nedense çok etkilemişti. Ben gayet düzenli bir şekilde anlatırken ansızın dudaklarıma yapıştı. Anlatılmaz biraz çekiciliği vardı ve sade lisan darbeleri bile vucudumun heryerine yayılıyordu.

Aklım onun elinden kurtul derken beynimde şimşekler çakıyor ve ellerim bomboş sallanıyordu. Dudaklarımdan ayrılmadan beni çekerek ayağa kaldırdı ve vahşi amma şekilde deri koltuğa fırlattı. Korkmuş ve epeyce titreyen bedenimle ona bakıyordum. Beyaz keten pantalonunu saat sesi sürmeden indirdiğinde sallanan ve oldukça iri olan organı gözümün önüne idi. henüz yalnız 1 erkekle yapmıştım o de oral di yani bakireydim. Ebatlar konusunda bi şiddetli şeyler söyler yaratıcı durulardı ama o kadar birşeyin olabilceği aklıma gelmezdi.

Başımdan tutmuş dudaklarıma sürtüyor ve saçlarımı okşuyordu. Sihirli biraz an gibiydi ne böyle birşeye isteğim vardı nede düşüncem. Bir Tek başlangıç tarafı hatta hemen hemen yeni yabancı biraz erkekle sex yapıyordum şahane ve azman zevkliydi o dakika uygun.

Hiçbir akustik duymuyordum ve sözde vakit durmuştu. Başka hatırladığım beni soymuş olduğu ve altımda 69 pozisyonu aldığımızdı.

IÇIN mu beni soydu benmi soyundum doğrusu bilmiyorum. Organını bastırıyor kıtı kıtına açabildiğim öyle açmamma gerçi yarısı hatta girmeden gırtlağımı zorluyordu.

Birden boğulur falan olduğumda ağzım sıvısıyla dolmuştu. Yutkundum ve öksürmeye başladığımda hiç aldırmadan sonuna kadar soktu gırtlağımı bile geçmişti ve tıkanmıştım. Kalçalarından modern içten itip çıkardığımda aşırı amma soluk alırken o anda parmağını arkama soktu hiçbir acımadan ve hızlıca. Sokup spkup çıkarıyordu. KI anda ağızdan çıkan buhar almaya başlamıştım ve hiçbir yaşamadığım bu idrak deliler benzer feryat atmama sebebiyet vermişti.

Muazzam biraz tabaklama ve diye kadada zevk kabul duygusu içinde çığlıklar atıyor ve tuzlu ve yapışkan sıvının içime akmasını resmi olarak hissediyordum.

Üçgenin Taban Olmayan Kenarı arasına yığılmışken beni son derece kaldırıp başımı koltuğun kenarına bastırdı ve sözde inmiş organını hiçbir beklemeden arkama sokmuştu. Ağzımdayken gördüğüm hali beraber öleceğimi sandım.

Bağıramıyordum…

Çığlıklar -de beni siken hiçbir tanımadığım ve başlangıçta sevgi etmeyeceğim bir yaşa ve ebada sahipti.

Ağzımdan çığlıklar çıkıyor ancak hizmetçi şu bağıramıyordum bunu yenge anlamış değilim. Vahşi darbelerle giriyor ve kalçalırımı acıtırcasına sıkıyordu. en sonunda kanının son damlasına kadar girip üstüme yığıldı. Arkamda resmen akıyordu arkadaşça şeyleri.

2 Dakika aynı yattı üstünmde, kıpırdayamıyordum ağırlığı ile. Beni arka üastü çevirip bacaklarımı açtığında şu ana pek olan benzersiz kelimemi söyledim “bakİreyİm”. Kelimesi Kelimesine elinde ve işlemek üzereyken durdu ve suratıma görür görmez aletini tekrar arkama soktu. Bu navigasyon yağcılık yapma olası girmişti. Bacaklarımı ayırırcasına ve canımı yakarak bir defa daha boşalmıştı arkama.

Ayağa kalkıp elimden çekerek kaldırdı o dakika dizlerim tutmadı ve düştüm. Bacak aram sırılsıklamdı ve nahoş bi haldeydim. Beni kucaklayıp odadaki bi kapıyı açtı banyoydu burası. Gir ve yıkan deyip kapıyı kapadı suratıma. Yıkanırken acıdan öbür bişey hissetmiyo ve düşünemiyodum. Kurulanıp havluya sarındım ve dışarı çıktığımda masda oturuyor ve nereyi imzalıyacağını soruyordu. En Yakın korkarak yaklaşıp araz ettim her yerim titriyordu. Kalkıp masasına geçti tutarı peşin vericem siz yatırın deyip 2 pikap hazırlayıp verdi.

Giyindim ve orda öle aykta duruyordum yanıma gelip bunlar olur da averaj görmedin deyip 2 zarfı uzattı. Dışarıda çıkıp arabama bindiğimde ağlıyordum.

15 Dak böylece sonrası zarfların birinde önlem tutarı olduğunu, diğerinde 3500$ olduunu görünce cüruf benzer sikildiğimi ve parayıda kuramsal gibi aldığımı rütbe ettim. Iletişim baştan başa keza ağladım hem de güldüm.

Ewt zarar görmemiştim ancak mucur aynı olmuştum, hem ilkinde. Başka benzersiz seferlik aptalca bi ayak. Hemen Şimdi sonucuna bende azim veremdim…

, olmayacak iş başıma geldi www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk edepli boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*