Home » Sex hikayeleri » Orospu Sunanın Tadına Birde Ego baktım!

Orospu Sunanın Tadına Birde Ego baktım!


Fahişe Sunanın Tadına Birde Benlik baktım! (Devran 18 Y., İstanbul / Türkiye)

Basamak Devran, 18 yaşındayım. Bilirsiniz, Lisede herkesin siki beraber beyni yer değiştirir. Size Suna orospusunu sikişimi anlatacağım. Suna yüksek, götü ve memeleri biçimli uyanık yaklaşık piliç. Ona fahişe dememin sebebi eğer sikişirkenki ustalığı. İnanın, o saksosu, eliyle sıvazlayışı, diye alışı 40 yıllık orospularda olamaz. Yan Sunanın bu tecrübesi, her çıktığı erkeğin aşağıda yatmasından kaynaklanıyor. Benden hariç vermediği tek dışarı orospunun! IÇIN güne kadar nedense Sunayı birtek benlik sikememiştim. Aslında çok ortaçağ köylüsü bir erkeğim. Çap kötü ihtimalle çıktığım kızlara sakso çektirir, ağzına boşalır, anında şutlardım. Gençliğimi doyasıya yaşıyorum anlayacağınız. Bu Gibi yüksek bono bana dolayı yok. Şimdiden bu özelliğimi akıllı kızlarla çıkıyorum, gerisiyle işim olanaksız. Benim bu rahatlığım, biraz hem ailemin bedensel durumunun edepli olması çünkü. Sert şatafat yaklaşık olay yaşıyorum.

Kankamın doğum günündeydik. Evinin bahçesinde yaptığı partide, kankamla kızlara takılıyorduk, gelenleri karşılıyor, hoşgeldin muhabbeti aynı yapıyorduk. enine boyuna Suna malumat -de. Tanrım, ki karoser nasıl kimi vücuttu çok! Nasıl ateşli bir piliç anlatamam. Zararsız elbisesiyle direk göze çarpıyor, dekoltesiyle memeleri ‘Gel beni em! ’, daracık kıyafetiyle götü ‘Gel beni sik! ’ diyordu resmi olarak. Gözümü alamıyordum. Davetlilerin hep gelmiş, grup resmen başlamıştı. Suna Acı Veren Şey şu biraz kızla oyun ediyor, takılıyorlardı. Kankamı yanıma çağırdım, onları gösterdim. Ameliyat başlıyordu. Yanlarına gitgide artarak muhabbeti kurduk. Ben Sunayı, kankam hem arkadaşı Pelini ablukaya almıştı.

Gayet cana yakın yaklaşık ıtır vardı, millet kopmuş benzer balo ediyor, havuza atlıyordu. Biz keza oyun etmeye başladık, Suna iki elimden tutmuş dans ediyorduk. Birde baktım, kankam Pelini şimdiden götürüyor. Sunaya, “Baksana nasıl yiyişiyorlar!” ki onları gösterdim. Suna hem, “Biz ağır dahi kaldık!” deyip dudaklarıma yapıştı. Acilen yiyişiyorduk. Arada içkilerimizi yudumluyor, sonuç tekrar dans, yiyişme derken, Partinin sonlarına doğru, Suna ve Acı Şey bize, “Haydin daha barışçı biraz yere gidelim!” deyince, kendine güven da, “Bizim ev boş, hadi bana gidelim, annemle babam yoklar evde!” deyip, arabaya atladık. Kankamın evinde hemen takılanlar vardı, ama acele değildi onun göre.

Benim eve varır varmaz, derhal yaklaşık biberon daha ağı açıp içmeye başladık. Salona geçip müzik açtım. 4’ümüz da oyun ediyorduk, kankam Pelinle, benlik Sunayla ilgileniyordum. Tekrar öpüşmeye başladık. Öpüşürken götünü avuçluyordum. Zalim kalçaları beni delirtmişti. Pelinle kankam şimdiden sevişmeye başlamışlardı, kankam Pelini kucaklayıp benim odama götürdü. Sunayla kendine güven kalmıştık. Derhal Sunayı diz çöktürüp, fermuardan sikimi çıkarıp ağzına verdim. Tanrım delirtiyordu! Başta dibini yalayıp, tüm gövdesini emdi. Sonrası pantolonumu ve tişörtümü çıkarıp çırılçıplak kaldım. Devam de Sunanın elbisesini çıkardım. Mor sütyenini ve tangasını da yırtar olası çıkarıp, çok yalatmaya devam ediyordum. Orospu gözlerimin içine baka baka emiyordu yarağımı.

Taşaklarımı emmeye başladığında kendimden geçmiştim. Sikimin ucunu emiyor, yalıyor, sıvıyı dağıtıp üstünde sakso çekiyordu. Zevkten hırlamaya başlamıştım. Derken odamdan giren biraz çığlıkla irkildik, Acı Şey feryat çığlığa sikiliyordu. Suna, “Hadi sen hem beni sik!” deyip uzandı, bacaklarını ayırdı. “Dur orospu, yalvartmadan siker miyim hiç seni?” deyip dilimi memelerine götürdüm. Memelerinin uçlarını emdim, yaladım, ısırdım. Devam göbeğini yalayarak, amına geldim. Pürüzsüz, ağdalı amı sulanmış ve gösterişsiz am dudakları yarağımı bekliyordu. Başka ilk kez amını ayırıp içine sağlı sollu dil darbeleri attım. Netice klitorisini adamakıllı emip, orgazm olmasını sağladım. Boşalma olurken nasıl nida atıyordu orospu. “Sik aşkım ne olursun, kudurttun beni, sik, doyur yarağa!” ki çığlıkları beni benden alıyordu.

Sikimin başını amının ağzına koydum. Sokmuyor, fırçalıyordum. Amının dudakları arasında yukarı daha aşağı yaptıkça sikimin ucu zevkten zonkluyor, fahişe ise sağa sola kafasını sallıyor, “Sok bundan böyle!” şu bağırıyordu. “Amına koyduğumun şıllığı, tüm okul üstünden geçti, teyze doyamadın mı yarağa!” diyerek soktum amının derinliklerine. “Ohhhh!” o bağırarak titremeye başladı. O titredikçe kendine güven sokuyor, sallanan koca memelerini avuçluyordum. Şıllık bu gibi keyif alıyordu oysa, inanılmazdı. Küfrede ede siktim amını misyoner pozisyonda. Sonra çıktım amından aşkın ağzına verdim, sikimi efendice emdi. Sonrası sırtüstü uzandım…

Fahişe verim üstüme, eliyle sikimi amına hizalayıp, gemi direği aldı içine. Olarak uygun bir şekilde bekletti, sonrası zıplamaya başladı. Zıpladıkça efendi memeleri sallanıyor, birbirine çarpıyordu. Dudak dudağa öpüşmemiz, onun memelerini ağzıma vermesiyle bitti. Ego alttan pompalıyordum bu gemi yolculuğu. Sikimi içine alışı muhteşemdi. Çok bir davranış olamaz! 40 takvim fahişe gibiydi resmi olarak. Kendine Güven pompaladıkça ses atıyordu. Ben, “Geliyorum!” deyince hemen üstümden kalktı, yarağımı ağzına alıp, 5 an öyle sakso çektikten devam, ağzına boşalmaya başladım. Döllerimin tek damlasını felâket etmeden yuttu, yarak azgını fahişe.

Boşalmıştım fakat benim uygun sikişme bitmemişti, götünü da sikecektim. Kalktım, domalttım orospuyu. Dolu kıç deliği karşımdaydı, ilk olarak uygun bir şekilde yaladım. Yalarken sikimi hem de sıvazlıyordum, gene şahlanmıştı. Tükürdüm iyice, götüne bazı hamlede lap o soktum. 4 adım pozisyonunda sikiyordum götünü. Götüne kökledikçe, kalçaları hare el sallama sallanıyordu. Nara çığlığa siktiriyordu götünü bana gedikli. Saçlarını çekiyordum, doyasıya sikiyordum orospunun götünü. Sokup çıkarıyor, netice hızlıca pompalıyordum. Tâli postamı götünün derinliklerine attım. Sikim halinde inene pek siktim götünü, sonuç çıktım. Sunanın heryeri çoluk çocuk olmuştu, kalkıp duşa malumat…

ŞU duştayken, ben şube erbezi odama geçtim. Kankam, Pelini domaltmış, götünden pompalıyordu. Kendine Güven girince kankam durdu, “Gel kanka gel, inatçı fahişe doymuyor yarağa!” dedi. Yanlarına varınca, Acı Şey sikimi tuttu ağzına aldı. Ardındaki kankam, ağzında yarağımla Acı Veren Şey öfkeli gibiydi. Ancak sakso çekmesi Sunanın yanına yaklaşamazdı. Yarağım adamakıllı kalkmış, hazırlıklı duruma gelmişti. KI sırada Suna de havluyla odaya girdi ve “Oooo grup yapıyorsunuz ha? Beni niçin beklemediniz?” diyerek yanımıza geldi. Ego hem de kankama, “Sunanın tadına birazda sen bak kanka!” dedim. Kankam de, “Ohoo, erkek evlât benlik onu şimdiden siktim! Bir sikmeyen sen kalmıştın!” diyerek Pelini sikmeyi bıraktı ve Sunayla öpüşmeye başladı. “Vay şıllık, çağırmak senide aldı içine!” dedim. “Hemde nasıl!” diyerek kankam Sunayı domaltıp arkadan amına data. Hızlı hızlı pompalıyordu Sunaya.

Kendine Güven de Pelinin, Sunaya nazaran daha aşırı olan amına girmiş, o kadar pompalıyordum. Suna domalık bazı vaziyette kankama sikilirken, Pelin altımdaydı. Memelerini emiyordum Pelinin, dudakları fakat bal gibiydi orospunun. Abartılı yaklaşık nokta amına pompaladıktan sonra, Pelini hem Sunanın yanında domalttım, amma hamlede götünün deliğine girdim. Orospuların ikiside önümüzde domalmış bir vaziyette sikiliyorlardı. İkiside bitmişti, oysa biz sikmeye doymuyorduk. Ilk Kez kankam Sunanın amına boşaldı, ben hem de daha pozitif dayanamayıp, Pelinin götüne boşaldım.

Duşlarımızı aldıktan sonra, biz boxerlarımızla, Suna mor ülke içi çamaşırlarıyla, Acı Veren Şey isli çamaşırlarıyla, içkilerimizi yudumluyorduk. Bir dinlendikten sonrası, ego tekrar Sunayı, kankam de Pelini sikmeye başladık. Kusursuzluk boşalmamda zaman gece 4 ’ü gösteriyordu. Ben ve Suna benim odamda, kankamla Acı Şey annemlerin odasında uyuduk.

Uyandığımızda öğle vakit 12 ’yi geçiyordu. Kahvaltı yaptıktan sonra kızları birer zırh bir kat daha siktik. Devam arabayla kankamın evine gittik. Evde takılıyorduk, kızlar herkes kendi çaplarında, biz hem de kankamla playstation oynuyorduk. Akşama kadar öyle takıldık. Son Bölüm olunca kızlar, “Havuza girelim!” diye tutturdular. Kankama, “Birde havuzda sikelim şunları!” deyip, cümbür cemaat çırıl tüysüz havuza atladık. Havuzda Sunayı amından siktikten sonuç, yaklaşık posta da Pelini domaltıp, götünü siktim. Duşa girdikten devam kızları evlerine bırakıp, eve gittim.

Hayatımın kalınlık akıllı iki günüydü, iki orospunun deliklerine kaç örgü zırh attım, hatırlamıyorum. Arada canım isteyince Suna orospusunu çağırıyorum, saatlerce sikip yolluyorum. Tam biraz keresinde giydiği pantolon o kadar dardı fakat, azıp onu okul tuvaletinde tam siktim.

Herkese edepli sikişmeler.

Devran
, Fahişe Sunanın Tadına Birde Kendine Güven baktım! www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk saygın boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*