Home » Sex hikayeleri » Taşralı Kızını Kucağımdan İndirmedim

Taşralı Kızını Kucağımdan İndirmedim

Merhaba ev halkı ego Gemi Yolculuğu. Balıkesirde naklen kimi gencim. Ailemle hep birden şehir halkı merkezinde yaşıyorum ama sık sık ailemin köyüne gidiyorum. Teyze dedem köyde yaşadığı göre gitmeden yapamıyoruz. Bizim köyümüz buranın en çok köylerinden biridir. Hikayem bu yaz dedemleri ziyart uygun köye gittiğimde başıma geldi. Köyde senet bahçe ile ilgili işleri vardı ve benlik keza bu işlerde ona tanıdık olmaya çalışıyordum. Aslında benim amcama yardımım şöyle oluyordu. KI kaplumbağa kabuğu bahçeye gidiyor benlik hem onun yerine köyde bakkalda duruyordum. Benlik şehirden giren bi enik olduğum dolayı köyün hep kızları beni göz önünde bulundurmak karşı bakkala geliyordu. Bakkalda hoş amma genç geçerli kızlar hem haklı nasıl gelmesinler ancak. İşte gene amcamın olmadığı bazı gün ego bakkala bakıyodum. Içinden çok güzel biraz köylü kızı geldi. Onu bir kat daha başta nasıl görmemiştim anlamadım.

DIYE sıralı yengem hem de yanımdaydı derhal ona sordum. Ego sorunca yengem gülmeye başladı. Ne oldu Gemi Yolculuğu çarpılmış falan yaklaşık halin var dedi. Neyse kız bakkaldan kimi sürü muamele aldı ve gitti. Ertesi zaman dayım şansıma yine yoktu ve bakkala yeniden ego baktım. Civciv beni saymak göre geliyordu o zaman aşkın geldiğinde bunu berrak iken anlamıştım. Sanırım kız benden baya hoşlanmıştı. Kız bana bakkalda gayri ne varsa onu sormaya başladı. Bundan Böyle bunun canının konuşma istediğini açık kadar anladım. Benlik hem uzun uzadıya açık açık ne istiyorsun amacın ne dedim. Ki buna ağır bozuldu ne eldeki bakkala da mı gelemeyeceğiz dedi. Bende senin amacın belirtilen diyerek kolundan kavradığım benzer buzdolabının ardına çektim ve dudaklarına yapıştım amma dakika nеfеs aldı vе biraz yapmıyıcakѕın zаnnettim dedi. Fiilen harika öpüşüyordu ve benim ayrıca aklım başımdan gitmişti.

Benlik hem ona bir iyi dilekler etmeye başladım. Tabiiki aktüel amacım sikmekti oysa kızın gözünü hem ödünü koparmak istemiyordum. Ona hemencecik bizim eve çıkmasını söyledim. Yavru Kuş benim amacımı anladı ve çıkış gücü. Hemen arkasndan benlik hem üstten gittim. Yavru Kuş yenge salonun ortasında beni bekliyordu. Anında hemen hemen gittim ve bоynuna sarıldım dеli benzer öрüşüуorduk hеmеn уere уаtırdım ve ifa еttim üstündekileri çıkаrmауа çalışıyоdum о -se bana еngеl olmаyа çalışıyоdu. Sahiden kızın mevcut amacı yalnız naz yapmaktı. Kendine Güven de bunu iyi bildiğim için anında kızın göğüslerini ortaya çıkardım ve yalamaya başladım. Sonrası hem iyice kendime dayadım ve yarrağımın sertliğini hissetmesini sağladım. Piliç kullanma olası diyodu başka kendine güven da ona sevda sözleri söyleyerek sakinleştiriyordum. Bağlı kız milleti ona biraz hoşlandığını söyle derhal atlarlar.

Benlik anında altındaki şalvarı dizlerine pek indirdim sonra hem de anında amına kafamı daldırdım ve yalamaya başladım. daha sonra keza yalayarak külotunu de çıkardım. yavaşça amına yaklaştım ve kokladım yemin ederim böyle güzel kokuyordu kim kokuyla üstelik boşalabilirdim. Kız hem defalarca kafamı amına bastırıyordu ego yaladıkça yaladım ve amının suları ağzımın içerisine  boşaldı. Bundan Böyle sikmenin zamanı gelmişti. Kendine Güven ayrıca sikimi amının dudaklarına sütmeye başladım. sonra keza am deliğinde içeride girmeye başladım. Kendine Güven girerken onun yüzünün ifadesi aslında görülmeye değer yaklaşık haldeydi. Yarrağımı bu tür amma kökledim ki yavru kuş ahhhh diye inledi. Bundan Böyle ikimiz hem de aşırı keyif almaya başlamıştık. Ego amını siktikçe yavru kuş ahhh ohhhh şu inliyor beni ayrıca adamakıllı zevke getiriyordu. Civciv bir postya daha boşaldı ve kendine güven hem de onun ardından iri yarı bazı zevkle inleyerek boşaldım.

, Hödük Kızını Kucağımdan İndirmedim www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk yeterli boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*