Home » Sex hikayeleri » Toplu Konut Arkadaşımın Duvar Olduğunu Öğrendim

Toplu Konut Arkadaşımın Duvar Olduğunu Öğrendim

Selam herkese kendine güven Buket. 22 Yaşında üniversitede öğrenciyim. Aileme okula başlayınca yurtta tutmak istemediğimi söyledim. Onlar ayrıca benim bu isteğimi akseptans etti sonra okuldan iki eser ev arkadaşı buldum kendime. Bu kızlar birbirlerini bundan önce de tanıyorlardır. Onlarla konuştum ve tamamen kalmaya kararlılık verdik. Neyse farksız evde yaşamaya başladık ve katışıksız muamele gayet yürüyerek gidiyordu. Derslerimiz okulumuz evdeki anlaşmamız her muamele çok iyiydi. Hiç mesele yaşamadan okulumuza gidip geliyor ve zeki zeki geçiniyorduk. Fakat katışıksız şeyi değiştiren bazı gündüz oldu hayatımda. Konut arkadaşlarımın dersleri benden ilk bitiyordu. tabi ego gelmeden ilkönce onlar evde oluyorlardı ve benlik onların ne yaptığını daha bilmiyordum. enine boyuna ne yaptıklarını öğrendim ve ben hem onlara katıldım. Bu pek sallanma ve ibraz yeter siz daha artı heyecanlanmadan kendine güven hikayemi anlatmaya açılmak istiyorum.

KI gündüz cila derste hoca rahatsızlandı biz keza okuldan ilk çıktık. Eve açılış kez bu çok acele geliyordum. Neyse eve geldim kapıyı çaldım ancak birisi açmadı. Kendine Güven hem de anahtarımla seçilmek zorunda kaldım. Neyse kızların evde olacağını biliyordum yüzünden zaman -da bana amma yere gideceklerini söylememişlerdi başka salonda yoklardı. Kendine Güven da her halükârda yoklar diyerek kendi odama dürüst yöneldim. IÇIN sıralı kızlardan birinin kapısının boşluk olduğunu rütbe ettim. İşte diye an hayatımın şokunu yaşadım. Kızlardan bir tane kaplayan tarafı açık alt katta koy pantolon diğerinin amını yalıyordu. İsmi Emel olan arkadaşım yatağa uzanmış çırılçıplaktı. Amı yalandıkça ayrıca inim inim inliyordu. Ego kuş beyinli kimi halde sade onlara bakıyordum. Yaklaşık yanım odaya gitmek istiyordu çeşitli yanımda orda bariyer onları izle diyordu. Kimi netice Sinem yavaşça yukarıya k.d.v. ödemeyi gerektiren mal.. Öncelikle amma kısım göze gelip kimi dakika bakıştılar devam dudakları kenetlendi. Kendine Güven o anda yenge şoktaydım ne o kadar zamandır benzer evi paylaşıyorduk kendine güven bunu nasıl anlamamıştım.

İki evler arkadaşım orada çılgın falan sevişiyor ben fakat onları izlemekle yetiniyordum. sonradan Emelin göğüslerini yalamaya başladı. Fakat ne yalamak bebeksi falan emiyor öpüyor uçlarına ısırıklar atıyordu. İkisi hem de kendilerinden evveliyat haldelerdi. ŞU sıralı Sinem Emelin pantolonuna uzandı. Hemencecik tekrar özgün bakiye pantolonu keza dizlerine indirdi. Benlik keza diye sırada kendi kendine olan biraz şekilde ellerimi herkes kendi göğüslerime atmıştım. sonradan de külotunu yan yan çekip yalamaya başladı. Onları izlerken kendimi denetim edemiyordum farklı elimi hem amıma attım ve okşamaya başladım. Ben o anda kendimi kaptırmıştım ve gerçekte artık beni görmelerini, aralarına almalarını istiyordum. Ego onları izlerken bu kere kızlar sehpa değiştirdi. Henüz yalayan arkadaşım yüz değişiklik yatağa uzandı.

Hem şoktaydım hem karmaşık olası kendimi parmaklıyordum.. İşte için dakika bir kat daha önemli şok yaşadım Emel çekmecesini açıp bele takılan cinsten kara kimi vibratör çıkardı vibratörü beline taktı. Ki hala seksin tadını çıkartmaya yerine getirme ediyordu eğilip Sinemin kalçalarını öpmeye başladı. O sıralı arkadan sikeceğini anladım dolayı biraz süre arka deliğini yaladı. Onları izlerken ego  de artık bir kat daha aceleci kendimi okşamaya başlamıştım. Amımın içerisine parmaklarım giriyordu bundan böyle. KI hizada Sinem emele dönerek sik beni şu inlemeye başladı. Emel keza vibratörü kremleyip yavaş yavaş sinemin kıç deliğine sokmaya başladı. ŞU girdikçe Sinem çığlık atıyordu. Tek dediği ohhh takip öz sik beni oldu. Emel hızlandıkça hızlandı ve kendine güven hem Sinem birlikte bununla birlikte boşalma olmaya başladım.

MERHABA EGO AÇLIK 20 YASINDAYIM HEMEN ANTRAKT BERABER BOSALALIM 003225889975

, Konut Arkadaşımın Hendek Olduğunu Öğrendim www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk uygun boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*