Home » Sex hikayeleri » Üvey Halamın Kızı İle Seks Anılarım

Üvey Halamın Kızı İle Seks Anılarım

Bu siteye neredeyse hergün girmekteyim ve gerçekten harika erotik hikaye mevcut, bende kendi anılarım arasından en güzel anımı sizlere anlatmak istiyorum umarım yayınlanır.

Adım Semih 23 yaşında işsiz güçsüz para yemekle meşgul bir kişiyim, güzel kızlar vazgeçilmezimdir ve sürekli yeni manita düşürüp sikme derdindeyimdir. Her zaman kendine bakıyorum ve giyim kuşamıma dikkat eden biriyimdir. Bu yüzden sürekli göz önünde olan ve ilgi çeken bir kişiliğe sahibimdir. Dilim sayesinde sikmediğim kız kalmadı mahallede, fakat içime her zaman dert gibi oturmuş ve sürekli sikme planları içerisinde olduğum biri mevcut. Babamın üvey kardeşinin kızı, yani üvey halamın harika kızcağızı. 2 Mahalle arkamızda oturuyorlar ve günümün 3-4 saati o mahallede geçmekte sırf onun için ağzı kokan piçlerle arkadaşlık bile kurdum, oraya gidip durduğumda mahallede kamufulaj niyetine edindiğim piç arkadaşlarım. Tabi üvey halamın kızını kollarken o mahalleden iki tane cıvıldağıda siktim arada götüdüm yani. Yaklaşık 5 ay önce başladı Halamın kızı Sinem ile sikişimiz. Kendisi, kendinden büyük ve değişik tiplerle gezer tozar yer içer cinsinden biriydi. Bir gün tipi bozuk ibnenin biri Sinemi mahalleye arabası ile bıraktı arabada tam torbacı arabası yani.

Gidip bunun kolundan tuttum ve bu kim diye sordum. Oda beni ilgilendirmediğini ve bir daha böyle bir şey yapmamamı söyledi. Bende sineye çektim tabi er yada geç bende seni sikecem diyi mırıldandım içimden. Madem herkes sikiyor bende sikmeliydi bu oruspuyu ve her gün takip etmeye başladım. O gün araba kiralamış ve mahalle mahalle gezmekteydim. Yine aynı araba mahalleye girdi bende sokağın başında arabayı durdurup bekledim, Sinem çıktı evden ve arabaya binip mahalleden çıktılar bende takıldım peşlerine tabi. Şerefsizler öyle bir basıyorduki zar zor takip ediyordum, ve polonezköy yakınlarında bir ormana girdiler bende arabayı bir köşeye park edip sessizce yavaş giden arabayı takip etmeye başladım.

Araba tenha ağaçlık dibinde durdu ve arabadan çıktılar biraz gezindikten sonra durup sevişmeye başladılar. Bende hemen davrandım telefona ve videoya çekmeye başladım. Tipi bozuk ibine Sinemi soyup memelerini emmeye başladı daha sonra pantolon ve külotunu çıkarıp ağaca yaslayıp sikmeye başladı bende saniye saniye videoya çekiyordum. Sonra adam sinemin memelerine boşaldı bende videoyu tamamlayıp siktir oldum ordan. 2 gün geçti aradan Sinemi dışar’da tek yakaladım ve yanına gittim. Sen bu adamlar ile napiyorsun ormanda felan deyince şok oldu ve hemen çıkarıp üstüne videoyuda gösterince köpek yavrusu gibi gözleri doldu ama benim adım Semih yemezler amk! Dedim ya ben seni sikecem yada herkese gösterecem ailemiz seni döve döve sikecek :).

Kabul etti oruspu günü kararlaştırdık evde kimsenin olmadığı bir gün evlerine gittim ve sevişmeye başladık hemen soyup sikmek istedim. Külotunu çıkardığımda midem bulandı amı götü paramparça etmişler resmen. Bende sik gitsin mantığıyla dayadım yarağımı bunun amcığına ne biçim sikiyorum kahpe adeta ağlayarak zevk alıyordu memelerini sıkarak götünü siktim ve içerisine boşaldım. 4 defa sikişme fırsatımız oldu daha sonra saftirik mal salak bir adam bulup evlendi kendisiyle. Araştırdığıma göre adam pasifmiş ve formalite icabı evlilik yapmışlar yani ikiside başka sikişlerin derdinde. Şimdilerde kollamaya başladım ilk fırsatta yine sikmek istiyorum onu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*