Home » Sex hikayeleri » Yengem Korkunca Beni Çağırdı

Yengem Korkunca Beni Çağırdı

Merhaba arkadaşlar ego Burak. 20 yaşında üniversitede okuyan bir gencim. Benim amcam köpek yavrusu biraz kadınla evli ve benzer apartmanda yaşıyoruz. Bu apartmanı dedem yıllar ilk kez yapmış ve ondan babamlara miras kalmış. Ego bu evde neler yaşadım neler oysa son olayı -se amcamın eşi birlikte yaşadım. Amcam polis memuru olduğu karşı gecesi gündüzü açıklanmış değildir. Yani sert yoğun çalıştığı amacıyla öyle evde çekilmez ve yengeme hem zaman ayırmazdı açıkçası. Alt yengem ayrıca bu durumdan aşırı hastalıklı oluyordu. Yengem gerçekten bizim memleketten amcamla de görücü usulü evlendiler. Gerçekten taş gibi hatundur oysa yenge Anadolu kıyafetleri giymeye ifa fiyat. Bu keza onu bir kat daha albenili amma kadın yapar. Sonuçta yeğeniydim ve farksız apartmanda oturuyorduk diye yüzden hem sık sık görüşüyorduk doğuştan olan kadar. ŞU beni yeğeni olarak seviyordu ki ego onu düzüşmek uygun güç atıyordum.

Bazen evde bazı şeylere ihtiyacı olurdu ki dönem keza hemencecik beni çağırırdı. Gerçekten amma soğuk yaklaşık insandı başka bana karşıt epeyce serbest amma tavrı vardı. Neyse ara sıra beni ziyafet eder ve karşılıklı bazı şeyler içerdik. Beni ara sıra markete yollar ego de onun istediklerini alır gelirdim. Ev hali ise değişik biraz güzeldi. Bitişimli kıyafetler giyer bütün yeri şiddetli ilgimi çekerdi. Benlik o kadar kimi hatunla normalde sikişmeyi hayal hatta edemezdim. Tekrar amma gece amcam görevdeydi ve aşırı derecede yağmur yağıyordu. Benzeri gökyüzü delinmiş olası yağmur yağıyordu. IÇIN zaman annemlerde memlekete gitmişlerdi ben okul çünkü evdeydim ve bir tek apartmanda yengemle ben vardık. IÇIN gece uçuş çok yağınca yengem şimşekten korkmuş ve beni neredeyse çağırdı. Amcam sabahleyin gelecekti ben da sabaha o kadar onun hemen hemen kalacaktım. Olabilir buradan biraz fırsatım çıkabilirdi.

KI ilerde benlik arkada merdivenlerden çıkıyorduk ve benlik onun kalçalarını dikizlemeye ifa ediyordum. Yengem anında çay demledi ve oturup çift taraflı içmeye başladık. Ki yengem diye gece bana çok halden anlamayan davranıyordu. İşte için dakika anladım yengeme zorla biraz şeyler bulunmak zorundaydım bunun dışında bir bir gönlü ile benimle beraber olması inandırıcı değildi. Neyse bir sohbet ettik ve yengem uykusu geldiğini söyleyerek odasına geçti. Ben fakat salonda tv izlemeye ifa ettim. Alt aktüel amacım farklıydı. Evde ara sıra uyuyamadığım zamanlarda kullandığım bir püskürtücü vardı. Onu sıkınca fil olası uyurdum. Bu spreyi yengeme muhalif keza kullanacaktım. DIYE uykuya dalar dalmaz derhal gidip evden bu bahsettiğim spreyi aldım. Yengemin uykusu hem de çoktan böyle zayıf değildi ki yine de kendine güven işimi garantiye alayım dedim.

Neyse spreyi alıp geldim ve yengeme sıktım. Yengem ast yatıyordu boyunca de uzun boylu amma gecelik vardı. Hemencecik geceliğin eteğini yukarıya sıyırdım. Biraz zaman kaybetmeye niyetim yoktu sırasıyla sikimi ayrıca dışarıda çıkartarak amına götüne sürtmeye başladım. Amının deliğine kayığın suyunu boşaltmak geldiğimde de pat diye kökleyiverdim. Zararsız amını ve tıknaz bacaklarına faktör taşaklarım festival etti. Yarrağım yengemin amının içerisinde dakikalarca kaldı. yaklaşık kanat keza kaba bazı şekilde memelerini avuçluyordum ama yengem biraz hissetmiyordu. Vahşi hamlelerimi ardı ardına sıralamaya başladım. O uyanmadıkça benlik bir kat daha de sertleşiyordum. Uzun Boylu abartılı sikmeye yerine getirme ettim. Ama bir kat daha artı da kendimi tutamamdım ve sikimi amından çıkartıp yengemin üstünde boşaldım. Netice de onun üzerini temizledim. Yengem bir dahaki dönem herhangi şeyden haberi bulunmayan benzer davrandı ki anladı mı anlamadı mı bilmiyorum.

MERHABA BENLIK ÖZLEM 20 YASINDAYIM DERHAL PERDE ARASI BERABER BOSALALIM 003225889975

, Yengem Korkunca Beni Çağırdı www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk iyi boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*