Home » Sex hikayeleri » Yengemin Kız Kardeşini Götünden Siktim

Yengemin Kız Kardeşini Götünden Siktim

Merhaba arkadaşlar adım Rıza, 27 yaşında kızlar tarafından yakışıklı görülen bir erkeğim. 🙂 Şimdi sizlere abimin baldızı olan Simge’yi nasıl siktiğimi anlatacağım.

Abim evli ve 2 çocuk sahibi, yengemin kız kardeşi Simge ise 21 yaşında evlenmiş ve 1 sene sonra boşanmış. Yani istikbali açık bir dul çıtır. Sürekli abimlere gidip birlikte playstation oynardık. Hemen hemen her gece abimlerde takılarak boş zaman öldürüyordum. Simge ise bir kaç gez eşi ile abimlere misafirliğe geldiğinde denk gelmiştim. Fiziği oldukça iyi ve süper bir yüz güzelliği vardı. Kocası ise şapsal, saftirik ve dengesizin tekiydi. Sürekli fırıldak olan Simge kocasının yanında bana şakalar yaparak beni tahrik ediyordu. Bir gün pes2015 oynarken abimle, yanımıza gelip amcığını koluma sürterek kim yeniyor diye söylendi. Abimde “valla kardeşim iyi oynuyor, parçaladı resmen bizi” dedi ve Simge’de bunun üzerine Rıza öyledir parçalar demesiyle ben şoka girdim. Sanırım abim oyunun etkisinde kaldığı için duymamıştı ve ben resmen kızarıp kaldım orda. Neyse gel zaman git zaman 3 ay önce tekrar abimlere gitmiştim. Kapıyı abim açınca, hayırdır yengem kapı talimatını sanamı bıraktı abi diyip gülümsedim. Yok be oğlum yengen kardeşini teselli ediyor hade geç içeride seni yeneyim dedi. Tabi aklım Simge ve teselli konusunda kalmıştı oyun oynarken abime hayırdı abi bir sorun mu var diye sorunca. Abimde eşinden ayrıldılar dün boşandılar yani diyince ampul yandı kafam’da ve onu sikmek için büyük bir fırsat geçmişti artık elime.

Biraz oyun oynadıktan sonra oturduk muhabbet ediyoruz ve içeriye yengem ile Simge girdi. Simgenin gözleri fal taşı gibi olmuş göz altları ise morarmıştı ağlamaktan. Oturdu yanımıza ve onu teselli etmek için herşeyi konuştuk. Abim lavaboya gitti yengem ise mutfağa çay hazırlamaya. Baş başa kalabildik sonunda ve hemen sokuldum. Kendini üzme daha gençsin çok şükür çocuğunuz daha yok olsaydı daha kötü olurdu gibi laflar ile biraz yumuşattım kendisini. Yarına mutlaka buluşalım biraz açılırsın gezeriz diye söyledim ve oda hemen kabul etti. Eve gittim uyumaya çalıştım fakat o harika vücudu gözümün önünden gitmiyordu.

Sabah nasıl geldi anlamadım ve hemen üstümü giyip mesaj attım kendisine, daha erken buluşup kahvaltı edelim mi diye sorduğumda süper olur ben hazırlanıyorum cevabını aldım. Sahil’de buluştuk ve kahvaltımızı yaptık akşama kadar gezip tozduk eğlendik. Alkol istediğini söyledi bende bir adet viski alarak arkadaşımı arayıp bekar evinin anahtarını istedim gizliden. Sonra bekar evine geldik viskimizi yudumladık ortamın sıcaklığından alkolünde etkisi vurunca kız mayıştı ve tam sarhoş olmaya başladı. Birden dudaklarımızı iç içe gördüm ve deli gibi sevişiyorduk. Üstünü çıkarıp sütyenine saldırdım kendisi de yardım etti ve birlikte çıkardık harika tam emmelik top gibi memeleri vardı kaşarın. Hemen emmeye ve dişlemeye başladım. Daha sonra yarağımı emmeye başladı sürtük öyle güzel emiyorduki biran önce amcığına çakmak için sabırsızlanıyordum. Külotunu indirdim ve bacaklarını ayırdım harika bir amcığı vardı salak kocası sanki hiç sikmemiş gibi duruyordu. Önce götünden sikmemi istedi ama hiç girilmemiş götüne yarağımı zorla sokup sikmeye başladım daha sonra harika memelerini sıkarak amcığına çaktım. Finalde ise ağzına boşalarak rahatladım.

3 aydır düzenli olarak haftada 2 defa sikişiyoruz ve harika bir dul oruspu kendisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*