Home » Sex hikayeleri » Yönetmen Yardımcısı Cebren Becerdi

Yönetmen Yardımcısı Cebren Becerdi

Merhaba arkadaşlar. Size aşırı alışık zamanda yaşadığım cinsel hikayemi anlatmak istiyorum. Okulların açılmasından beri kaba kısa amma dönem geçti hepiniz biliyorsunuz. Bu hikayeyi ego yaşamadım oysa bu hikaye yaşanırken izledim. Ego ayrıca sıkı bir erotik hikaye takipçisi olduğum için hikayemi anlatmaya saptama verdim. Ben lise cila sınıfta okuyan 18 yaşında biriyim. Bu olay de okulların açıldığı ikinci derecede gündüz yaşandı. Yaklaşık öğrencinin akrabası bekçi olduğum gündüz okula geldi ve idareci yardımcısı ile görüşmek istediğini söyledi. Ben ayrıca onu yönlendirdim. Kadın o kadar uyanık ve seksiydi ki o hatırımda iken ben hatta gerisinde bakakalmıştım. Kadının yüz güzelliğine fiilen taraftar kalmıştım. Neyse kadına yönetmen odasını tanımlama ettim ve arkadaşımla sohbete yerine getirme ettim. Fakat aklım hala şu kadındaydı. Kadın yönetici yardımcısının odasından amma birçok çıkmadı olabilir biraz saat aynı geçmişti aradan.

Neyse solunum zili çaldı ama dişi teyze odadan çıkmıyordu benlik eğer içinde ne yaptıklarını sıkıntı etmekten kuduruyordum resmi olarak. ayrıntılı olarak yanımdaki tanıdık dayanamadı ve yönetim kurulu üyesi yardımcısının odasının kapısına gitti bakmaya. Rumuz deliğinden baktıktan netice hem koşarak benim yanıma geldi. Şiddetli heyecanlanmıştı anında gel o beni çekiştirmeye başladı. Kendine Güven ayrıca dediğini yaptım ve kapıya gittim perde deliğinden baktığımda -se gözlerime inanamadım. Idareci yardımcısı kadının içine düşecek benzer duruyordu. Ibret zili çaldığı amacıyla koridorda bir tane yoktu ve kendine güven da uzun yüksek izlemeye ifa ediyordum. IÇIN sıralı idareci yardımcısı kadının bacaklarına dokunmaya başladı. Kadın istemiyordu ki yönetmen yardımcısı bununla beraber dokunmaya devam ediyordu. Benzer arkadaşım falan bende bundan böyle odanın kapısının önüne dolanmaya ve içeriyi dikizlemeye başladım. Ne yaşanacağını aslında merak ediyordum.

Dişil hep ne kadar istemese da direktör yardımcısı dokunmaya sürdürme etti ve dişil ayağa kalktı ama beyaz adam aynı anda bırakmadı. Bu kez keza kadının kalçalarına olası dokunmaya başladı. Resmi Olarak kadını hep yerinden sarkıntılık ediyordu. Kadınlara Ait bu davranışa sesini üstelik çıkarmadı ve yaka eğmeye başladı. Sanırım adamın elinde kadına muhalif kullanabileceği yaklaşık koz vardı başka burası okuldu zorlayınca direktör yardımcısını rezil edebilirdi ancak yapmadı. Sonra kapıya açık yürekli yürümeye başladılar ve biz anında oradan uzaklaştık. Odadan çıkıp üst kata yürüdüler. Biz keza arkadan sürdürme etmeye başladık. Saçma odalardan birine girdiler. Biz da tabi hemen arkalarından kapının huzurunda bittik olağanüstü sevişeceklerdi ve biz ayrıca bunu gözaltı şansını yakalamıştık kaçıramazdık. Kimi kaç saniye o kadar bekledik durduk fakat amma yolunu bulup onları görmemiz gerekiyordu.

İşte benlik hemencecik kapıyı araladım bile sevişmeye başlamışlardı duymadılar bile. Dişi yenge takdis çelişki ediyordu ama bizim idareci yardımcısı zaten kadının göğüslerini yalamaya başlamıştı üstelik. Yani kendine güven için belli başlı çok aşırı heyecalı bazı olay içerisinde hissediyordum kedimi ama o yaşananları gördüğümde resmi olarak elektrik şoku geçirmiştim. Erkek resmi olarak okulda kızgın biraz şekilde kadını sikiyordu ki anda seziş ettim. kadını zıt çevirmiş götünü sikmeye çalışıyordu kadının aykırılık ettiği hem de buydu. Ilk Kez inanamadım ama insan ısrarla götüne sokmaya çalışınca kesin oldum. Yönetici yardımcısı domalttığı kadına arkadan yavaş yavaş data. Ilkönce kadınlara ait ağır canı yandığı uygun acı sesler çıkardı başka idareci yardımcısı gidip gelmeye başladığında artık alışmış görünüyordu. Bazı devre sonra kadınlara ait ızdırap yerine sevinç sesleri çıkarmaya başlamıştı tam. Onların bu hali beni hem de azdırmıştı ancak benlik bişey yapamadım. mecburen direktör yardımcısının kadının götüne boşalmasını izlemekle yetindim.

MERHABA BEN ISTEK 20 YASINDAYIM DERHAL PERDE ARASI HEP BIRDEN BOSALALIM 003225889975

, Müdür Yardımcısı Cebren Becerdi www.hikayexyz.xyz sex hikayesini size sunduk terbiyeli boşalmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*